Een nieuw seizoen 'Guilty Pleasures' op 24Kitchen

Na het grote succes van de eerste reeks 'Guilty Pleasures', kondigt 24Kitchen met trots een gloednieuw seizoen aan. Wederom staan er weer een flink aantal bekende namen te trappelen om, samen met Chef-kok Perry de Man, aan hun persoonlijke guilty pleasure een culinaire draai te geven.
Wie heeft er nu geen guilty pleasure op het gebied van eten? Een classic bami schijf, Cheesecake met karamelsaus of de 'Nederlandse' versie van een Chinese Babi Pangang. De meeste aparte (en niet altijd even gezonde) eetgewoontes blijven normaal gesproken geheim, maar niet in het programma van ‘Guilty Pleasures’. Vanaf 5 juni laat de Rotterdamse chef-kok Perry de Man in alweer het tweede seizoen, zijn bekende gasten hun guilty pleasure opbiechten en bereiden ze samen een handgemaakt en culinaire versie van hun geheime gerecht.
In iedere aflevering ontvangt Perry een nieuwe bekende gast. In de twintig afleveringen van dit nieuwe seizoen passeren diverse bekende Nederlanders de revue. Grote artiesten en bekende TV sterren zoals: Dan Karaty, Eddy Zoey, Renze Klamer, Tygo Gernandt, Bella Hay, Shirma Rouse, Ruben van der Meer, Twan van Steenhoven en Glen Faria zullen hun 'go to cravings' uit de doeken doen en in de keuken van Perry een handgemaakte versie bereiden. Naast koken kennen we Perry natuurlijk ook als gezelligheidsdier. Zijn enthousiasme en interesse in zijn gasten resulteert ook dit seizoen weer in mooie, persoonlijke en vooral hilarische gesprekken met de gasten.
De hamvraag is natuurlijk welke 'BN'er' bij welke guilty pleasure hoort. Is het Fresia Cousino Arias die voor het slapen gaan nog even een bak ijs leeg lepelt? Kunnen we stijlicoon en journalist Arno Kantelberg midden in de nacht wakker maken voor een vette loempia en betrappen we Masterchef winnares Jetske van den Elsen wekelijks op een patatje met?
'Guilty Pleasures' seizoen 2 is vanaf 5 juni elke werkdag te zien om 18.00 uur bij 24Kitchen.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Becoming Meewis': waar traditie en vernieuwing elkaar ontmoeten in een tweesterrenkeuken
- Eerste bommetje in 'Konvooi': 'Jullie hebben nog 38 km de tijd om te beslissen wie afvalt'
- Freek Vonk, Jurre Geluk en Rachel Rosier maken kans op NPO Zapp Award Favoriete Zapp Ster
- Jack van Gelder definitief weg bij 'Oranje'-programma's SBS6
- Hans Kusters ontvangt MIA 'Sector lifetime achievement award'
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video
Kijktip van de dag

De Ketnetters hebben gestemd: welke artiesten, songs, socialmediasterren en programma's waren het afgelopen jaar het populairst en mogen een van de acht Gouden K's mee naar huis nemen? Je ontdekt wie wint tijdens een legendarische show vol muziek, bekende gezichten en verrassingen in een uitverkochte ING Arena. De genomineerde programma's in de categorie 'Ketnet fictie' zijn 'Diede-Skate', 'De regels van Floor', 'Waiko', '#LikeMe' en 'United'.
'Het Gala van de Gouden K's 2025', om 20.25 uur op VRT 1.




































