Een nieuw seizoen 'Guilty Pleasures' op 24Kitchen

Na het grote succes van de eerste reeks 'Guilty Pleasures', kondigt 24Kitchen met trots een gloednieuw seizoen aan. Wederom staan er weer een flink aantal bekende namen te trappelen om, samen met Chef-kok Perry de Man, aan hun persoonlijke guilty pleasure een culinaire draai te geven.
Wie heeft er nu geen guilty pleasure op het gebied van eten? Een classic bami schijf, Cheesecake met karamelsaus of de 'Nederlandse' versie van een Chinese Babi Pangang. De meeste aparte (en niet altijd even gezonde) eetgewoontes blijven normaal gesproken geheim, maar niet in het programma van ‘Guilty Pleasures’. Vanaf 5 juni laat de Rotterdamse chef-kok Perry de Man in alweer het tweede seizoen, zijn bekende gasten hun guilty pleasure opbiechten en bereiden ze samen een handgemaakt en culinaire versie van hun geheime gerecht.
In iedere aflevering ontvangt Perry een nieuwe bekende gast. In de twintig afleveringen van dit nieuwe seizoen passeren diverse bekende Nederlanders de revue. Grote artiesten en bekende TV sterren zoals: Dan Karaty, Eddy Zoey, Renze Klamer, Tygo Gernandt, Bella Hay, Shirma Rouse, Ruben van der Meer, Twan van Steenhoven en Glen Faria zullen hun 'go to cravings' uit de doeken doen en in de keuken van Perry een handgemaakte versie bereiden. Naast koken kennen we Perry natuurlijk ook als gezelligheidsdier. Zijn enthousiasme en interesse in zijn gasten resulteert ook dit seizoen weer in mooie, persoonlijke en vooral hilarische gesprekken met de gasten.
De hamvraag is natuurlijk welke 'BN'er' bij welke guilty pleasure hoort. Is het Fresia Cousino Arias die voor het slapen gaan nog even een bak ijs leeg lepelt? Kunnen we stijlicoon en journalist Arno Kantelberg midden in de nacht wakker maken voor een vette loempia en betrappen we Masterchef winnares Jetske van den Elsen wekelijks op een patatje met?
'Guilty Pleasures' seizoen 2 is vanaf 5 juni elke werkdag te zien om 18.00 uur bij 24Kitchen.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: donderdag 16 april 2026
- Nieuwe serie 'About Face' vanaf zaterdag op TLC
- 'Daar Zijn Beelden Van': een hilarische duik in 70 jaar VRT-geschiedenis
- Dit zijn de artiesten van het nieuwe seizoen 'Beste Zangers'
- Play brengt de zondagochtendnostalgie van Samson en Gert eenmalig terug met originele aflevering
- Dit zie je zaterdag in 'Kassa'
- Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice': 'Deze song is vocaal het strafste dat er tussen zit'
- 'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn': tussen zware trainingssessies door oefent Ward Lemmelijn zijn skills als... verpleger
- 'Pointer' legt vinger op jarenlang verkeerde aanpak intieme terreur
- In 'Meldpunt Actueel': vaker diagnose ADHD bij ouderen
Multimedia SPOTLIGHT
-
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug!
Kijktip van de dag

Average Rob brengt beelden van enkele van zijn idolen mee, te beginnen met waaghals Tom Waes in 'Tomtesterom'. Ook beelden van 'Taboe' met comedian Philippe Geubels komen aan bod. Sander en Cato hebben het met Rob ook nog over zijn eigen wielerwedstrijd, de Turbocross. Ze leren hem ook een krachtpatser kennen die wel wat gemeen heeft met Rob zelf: tandacrobaat John Massis, die je gerust de Average Rob van de jaren 70 en 80 kan noemen.
'Daar Zijn Beelden Van', om 20.50 uur op VRT 1.



































