Edson Da Graça presenteert zomerochtendshow 'Morning Glory' op 3FM

zondag 25 juli 2021

In de 3FM-zomerochtendshow 'Morning Glory' praat Edson da Graça je bij over alles wat je moet weten om je zomerdag fris en goed geïnformeerd te beginnen. Dit doet hij samen met sidekicks Noa Vahle en Roelof de Vries.

Het drietal vervangt de vakantievierende Sander Hoogendoorn en zijn sidekick Tijs Boontjes. In 'Morning Glory' wordt tijdens de Olympische Spelen ruim aandacht besteed aan alles wat er in Tokio gebeurt. En om het scherp te houden, gaat het presentatietrio met elkaar en met de luisteraar de strijd aan in de Olympische Pool: wie is de beste voorspeller van de medaillespiegel van de Spelen? Verder zijn er, omdat het komkommertijd is, schitterende caloriearme prijzen te verdienen met de nu al legendarische komkommerbingo. Natuurlijk staat goede muziek centraal en zijn er liveoptredens om de dag vrolijk te beginnen.


Edson: 'Het is een eer om de ochtendshow op 3FM te mogen doen. Toen de vraag kwam of ik radio wilde maken, iets wat ik nog niet eerder gedaan heb, begon het meteen te kriebelen. Ik heb er ontzettend veel zin in! Samen met Roelof en Noa kijk ik ernaar uit om geheel onbevangen en, hopelijk, met veel humor de ochtend een vlammende start te geven.'

Edson da Graça (1981) is comedian, acteur en presentator. Hij maakt onder meer 'Willem Wever' en 'Nieuwe Baasjes' voor NPO Zapp. Hij maakt met 'Morning Glory' zijn debuut op de radio.

Noa Vahle (1999) werkte eerder achter de schermen bij 'Synaps', het buitenlandplatform van BNNVARA, en bij 'VI'.

Roelof de Vries (1979) presenteert voor BNNVARA het programma 'B.V.S.C.' op NPO Radio 1. Hij won in 2018 de zomereditie van 'De Slimste Mens'.

'Morning Glory' is vanaf 26 juli iedere werkdag te beluisteren tussen 6.00 en 9.00 uur bij BNNVARA op 3FM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Zonen van Van As' (foto: VTM - © DPG Media 2020)

Belinda wordt met haar vrachtwagen aan de kant gezet. Ze wil niet dat Van As ontdekt dat ze nog dronken was van de dag voordien. Intussen probeert Rafaël Herman tegen Kevin op te zetten om de aandelen van Van As te bemachtigen.

'De Zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:00
    Down The Road
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 17:35
    The Zelensky Story
    18:25
    The Brokenwood Mysteries
  • 18:00
    Ket & Doc
    18:15
    Wrappers met een W
  • 17:05
    K3 Originals: De Reünie
    18:20
    VTMies
  • 18:00
    Het leukste van 45 Jaar Bananasplit
    19:05
    Help, Mijn Man Is Klusser
  • 17:25
    S.W.A.T.
    18:25
    The Boss Baby: Family Business
  • 17:30
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 18:00
    24
    01:05
    Geen uitzending
  • 17:25
    'Allo 'Allo!
  • 17:30
    Huizenjagers
    20:00
    Kijken en Kijken Kijken
  • 17:40
    NCIS
    22:50
    Criminal Minds
  • 17:35
    Two and a Half Men
    20:35
    San Andreas
  • 17:50
    Het Roer Om
    20:35
    De weddingplanners: van chaos naar champagne
  • 17:30
    World's Most Evil Killers
  • 17:55
    Z-Weekoverzicht
    18:28
    Trends Talk
  • 17:54
    Mijn tuin
    18:55
    Seventies To Seven
  • 17:45
    De Wereldkeuken
    18:25
    Lekker Messy - Weekmenu
  • 17:15
    Agatha Raisin
    18:10
    Miss Scarlet
  • 17:15
    Burn Notice
    18:10
    White Collar
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    18:15
    NOS Sportjournaal
  • 17:55
    EO Metterdaad
    18:10
    Nederland Zingt
  • 17:50
    Summer Break
    18:05
    De eerste keer