Edson Da Graça presenteert zomerochtendshow 'Morning Glory' op 3FM

In de 3FM-zomerochtendshow 'Morning Glory' praat Edson da Graça je bij over alles wat je moet weten om je zomerdag fris en goed geïnformeerd te beginnen. Dit doet hij samen met sidekicks Noa Vahle en Roelof de Vries.
Het drietal vervangt de vakantievierende Sander Hoogendoorn en zijn sidekick Tijs Boontjes. In 'Morning Glory' wordt tijdens de Olympische Spelen ruim aandacht besteed aan alles wat er in Tokio gebeurt. En om het scherp te houden, gaat het presentatietrio met elkaar en met de luisteraar de strijd aan in de Olympische Pool: wie is de beste voorspeller van de medaillespiegel van de Spelen? Verder zijn er, omdat het komkommertijd is, schitterende caloriearme prijzen te verdienen met de nu al legendarische komkommerbingo. Natuurlijk staat goede muziek centraal en zijn er liveoptredens om de dag vrolijk te beginnen.
Edson: 'Het is een eer om de ochtendshow op 3FM te mogen doen. Toen de vraag kwam of ik radio wilde maken, iets wat ik nog niet eerder gedaan heb, begon het meteen te kriebelen. Ik heb er ontzettend veel zin in! Samen met Roelof en Noa kijk ik ernaar uit om geheel onbevangen en, hopelijk, met veel humor de ochtend een vlammende start te geven.'
Edson da Graça (1981) is comedian, acteur en presentator. Hij maakt onder meer 'Willem Wever' en 'Nieuwe Baasjes' voor NPO Zapp. Hij maakt met 'Morning Glory' zijn debuut op de radio.
Noa Vahle (1999) werkte eerder achter de schermen bij 'Synaps', het buitenlandplatform van BNNVARA, en bij 'VI'.
Roelof de Vries (1979) presenteert voor BNNVARA het programma 'B.V.S.C.' op NPO Radio 1. Hij won in 2018 de zomereditie van 'De Slimste Mens'.
'Morning Glory' is vanaf 26 juli iedere werkdag te beluisteren tussen 6.00 en 9.00 uur bij BNNVARA op 3FM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer: weervrouw Jacotte Brokken wordt actrice
- Netflix kondigt de start van productie aan voor 'Knokke Off: De Film'
- #LikeMe-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie'
- Van tv-programma tot community: 'Altijd in de Buurt' brengt mensen samen
- 'Double Lives of Suburban Wives' nieuw op TLC
- 'Emo wint het altijd van ratio': Jinnih en Danira botsen in tweestrijd aan De Ronde Tafel
- VRT NWS-documentaire 'Italië voorbij de droom' gaat op zoek naar migratieverhalen van vroeger en nu
- 'Zembla' onderzoekt gevolgen van stopzetten USAID
- Woensdag in 'Kristel': Ongeneeslijk ziek
- Axel Daeseleire als dragqueen, slecht nieuws van het thuisfront en een moedige bekentenis
- Na het verhaal van zussen Femke en Janne in Q-studio: opbrengst van Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 gaat naar Bednet
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Alkmaar
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Zaterdag schotelt 'FM op 5' je dit muzikale menu voor
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer -
Tweestrijd barst los in 'De Verraders' -
'#LikeMe'-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie' -
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op -
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
De eerste verrader ontmaskerd: exit Marc-Marie -
HBO Original-serie 'Youth' vanaf 21 september op HBO Max -
Duo's gooien alles in de strijd om kinderen spruitjes te laten eten -
Onderling verraad in 'De Verraders'? Marc-Marie neemt Kürt onder vuur! -
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
Kijktip van de dag

Wanneer Billy Beane manager wordt van de Oakland A's, een honkbalteam met geldproblemen, gebruikt hij een wel heel onorthodoxe manier om resultaten te halen. Samen met zijn assistent Peter Brand gebruikt hij een compleet door de computer gegenereerde analyse om zijn spelers te vinden en zo een team samen te stellen voor de World Series. Ondanks verzet van de oude garde, de media en de fans slaagt Beane erin om het honkbalteam tot een succes te maken.
'Moneyball', film uit 2011 met oa. Brad Pitt, om 20.35 uur op Play Actie.



































