Edson Da Graça presenteert zomerochtendshow 'Morning Glory' op 3FM

zondag 25 juli 2021

In de 3FM-zomerochtendshow 'Morning Glory' praat Edson da Graça je bij over alles wat je moet weten om je zomerdag fris en goed geïnformeerd te beginnen. Dit doet hij samen met sidekicks Noa Vahle en Roelof de Vries.

Het drietal vervangt de vakantievierende Sander Hoogendoorn en zijn sidekick Tijs Boontjes. In 'Morning Glory' wordt tijdens de Olympische Spelen ruim aandacht besteed aan alles wat er in Tokio gebeurt. En om het scherp te houden, gaat het presentatietrio met elkaar en met de luisteraar de strijd aan in de Olympische Pool: wie is de beste voorspeller van de medaillespiegel van de Spelen? Verder zijn er, omdat het komkommertijd is, schitterende caloriearme prijzen te verdienen met de nu al legendarische komkommerbingo. Natuurlijk staat goede muziek centraal en zijn er liveoptredens om de dag vrolijk te beginnen.


Edson: 'Het is een eer om de ochtendshow op 3FM te mogen doen. Toen de vraag kwam of ik radio wilde maken, iets wat ik nog niet eerder gedaan heb, begon het meteen te kriebelen. Ik heb er ontzettend veel zin in! Samen met Roelof en Noa kijk ik ernaar uit om geheel onbevangen en, hopelijk, met veel humor de ochtend een vlammende start te geven.'

Edson da Graça (1981) is comedian, acteur en presentator. Hij maakt onder meer 'Willem Wever' en 'Nieuwe Baasjes' voor NPO Zapp. Hij maakt met 'Morning Glory' zijn debuut op de radio.

Noa Vahle (1999) werkte eerder achter de schermen bij 'Synaps', het buitenlandplatform van BNNVARA, en bij 'VI'.

Roelof de Vries (1979) presenteert voor BNNVARA het programma 'B.V.S.C.' op NPO Radio 1. Hij won in 2018 de zomereditie van 'De Slimste Mens'.

'Morning Glory' is vanaf 26 juli iedere werkdag te beluisteren tussen 6.00 en 9.00 uur bij BNNVARA op 3FM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Het land staat bekend om zijn vriendelijke mensen, aantrekkelijke stranden en eeuwenoude boeddhistische tempels. De Britse influencer en documentairemaker Zara McDermott reist door Thailand om verder te kijken dan de paradijselijke kant van ‘het land van de glimlach’. Ze duikt in een wereld van wilde feesten, drugs, betaalde seks en corruptie.

'Telefacts Zomer', om 22.10 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:50
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    04:05
    VRT NWS laat
  • 00:40
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:15
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:30
    Wat verdient Vlaanderen
    01:10
    Geen uitzending
  • 00:40
    Geen uitzending
    10:45
    Rich Kids Go Skint
  • 00:50
    9-1-1
    01:40
    Geen uitzending
  • 22:30
    Meet Joe Black
    00:55
    Geen uitzending
  • 01:25
    Geen uitzending
    16:00
    Matlock
  • 01:15
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 00:30
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 00:50
    SkyMed
    02:00
    Geen uitzending
  • 00:30
    Sin City
    02:05
    Geen uitzending
  • 01:10
    The Real Housewives of Amsterdam
    01:50
    Geen uitzending
  • 00:10
    Garage Sale Mystery: The Art of Murder
    01:05
    Geen uitzending
  • 00:49
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 01:21
    Wonen
    01:36
    De tip
  • 01:05
    De Gezonde Goesting
    01:40
    Taste of Australia met Hayden Quinn
  • 01:15
    Truelove
    02:15
    Lynley
  • 01:30
    Grey's Anatomy
  • 23:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    07:05
    NOS WK Ontbijt
  • 01:20
    Nieuwsuur
    01:50
    Het Filosofisch Kwintet
  • 01:20
    Dertigers
    01:50
    De Grannies van Amsterdam