Edson Da Graça presenteert zomerochtendshow 'Morning Glory' op 3FM

zondag 25 juli 2021

In de 3FM-zomerochtendshow 'Morning Glory' praat Edson da Graça je bij over alles wat je moet weten om je zomerdag fris en goed geïnformeerd te beginnen. Dit doet hij samen met sidekicks Noa Vahle en Roelof de Vries.

Het drietal vervangt de vakantievierende Sander Hoogendoorn en zijn sidekick Tijs Boontjes. In 'Morning Glory' wordt tijdens de Olympische Spelen ruim aandacht besteed aan alles wat er in Tokio gebeurt. En om het scherp te houden, gaat het presentatietrio met elkaar en met de luisteraar de strijd aan in de Olympische Pool: wie is de beste voorspeller van de medaillespiegel van de Spelen? Verder zijn er, omdat het komkommertijd is, schitterende caloriearme prijzen te verdienen met de nu al legendarische komkommerbingo. Natuurlijk staat goede muziek centraal en zijn er liveoptredens om de dag vrolijk te beginnen.


Edson: 'Het is een eer om de ochtendshow op 3FM te mogen doen. Toen de vraag kwam of ik radio wilde maken, iets wat ik nog niet eerder gedaan heb, begon het meteen te kriebelen. Ik heb er ontzettend veel zin in! Samen met Roelof en Noa kijk ik ernaar uit om geheel onbevangen en, hopelijk, met veel humor de ochtend een vlammende start te geven.'

Edson da Graça (1981) is comedian, acteur en presentator. Hij maakt onder meer 'Willem Wever' en 'Nieuwe Baasjes' voor NPO Zapp. Hij maakt met 'Morning Glory' zijn debuut op de radio.

Noa Vahle (1999) werkte eerder achter de schermen bij 'Synaps', het buitenlandplatform van BNNVARA, en bij 'VI'.

Roelof de Vries (1979) presenteert voor BNNVARA het programma 'B.V.S.C.' op NPO Radio 1. Hij won in 2018 de zomereditie van 'De Slimste Mens'.

'Morning Glory' is vanaf 26 juli iedere werkdag te beluisteren tussen 6.00 en 9.00 uur bij BNNVARA op 3FM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

In San Francisco wordt een vrouw door een sluipschutter doodgeschoten. Inspecteur Harry Callahan, bijgenaamd Dirty Harry, krijgt het onderzoek toegewezen. De moordenaar, een zekere Scorpio, eist ondertussen 100.000 dollar van het stadsbestuur, anders zal hij iedere dag iemand neerschieten. Kort na de eerste geldeis, laat Scorpio een tweede bedreiging achter bij de politie: hij heeft een veertienjarig meisje gegijzeld. Als hij geen tweehonderdduizend dollar krijgt, zal hij haar levend begraven.

'Dirty Harry', film uit 1971 met oa. Clint Eastwood, om 22.30 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:56
    Bernie
    02:00
    Journaallus
  • 00:30
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 06:55
    Toet Toet Cory Carson
    05:00
    Geen uitzending
  • 06:55
    Heidi
    01:50
    Geen uitzending
  • 03:00
    Geen uitzending
    00:50
    Blind getrouwd: Australië
  • 06:00
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:20
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:10
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    02:15
    Geen uitzending
  • 05:55
    Geen uitzending
    02:20
    De Tafel van Tine
  • 06:45
    FBI
    02:25
    Geen uitzending
  • 06:50
    Blood & Treasure
    03:20
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:40
    Property Brothers
  • 06:45
    Shades of Blue
    02:15
    Geen uitzending
  • 01:24
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:53
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:40
    De Sterrenkaart
    02:15
    Vietnjam, met Quyên
  • 06:35
    Ghosts
    01:45
    Rebus
  • 06:55
    Make You Laugh Out Loud
    02:25
    Cougar Town
  • 02:45
    NOS Journaal
    02:00
    EenVandaag
  • 01:40
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 06:55
    Calimero
    02:35
    Eva