Ed Sheeran geeft intiem optreden in The Qube van Qmusic

vrijdag 24 september 2021

In 2012 was Ed Sheeran de allereerste artiest die in de intieme concertzaal bij Qmusic een optreden gaf voor een kleine groep luisteraars. Op 5 oktober keert Sheeran na bijna tien jaar terug in The Qube, waar hij voor het eerst in Nederland nummers van zijn nieuwe album '=' (Equals) zal spelen, dat op 29 oktober verschijnt.

Luisteraars maken kans om bij dit unieke concert van de wereldartiest aanwezig te zijn.  Dit maakten Mattie Valk en Marieke Elsinga vrijdagochtend bekend in hun ochtendshow.


Bij zijn eerste optreden in The Qube van Qmusic in 2012 was Ed Sheeran nog een rijzende ster aan het firmament. Inmiddels behoeft hij al lang geen introductie meer. Met vier nummer één-hits en veertien top 10-noteringen is hij een van de meest succesvolle Top 40-artiesten allertijden. Na zijn internationale doorbraak met 'The A Team', scoorde hij hits als 'Thinking Out Loud', 'Shape Of You', en 'Perfect'. Op dit moment staan zijn nummers 'Bad Habits' en 'Shivers' in de top 10. Ook samenwerkingen met artiesten als Justin Bieber, Eminem en Khalid en Camila Cabello bezorgen hem steevast een prominente plek in de hitlijsten.

The Qube is een intiem optreden waarbij Qmusic-luisteraars de kans krijgen om een artiest van wereldformaat van dichtbij mee te maken. Onder anderen Robbie Williams, Dua Lipa, Jason Mraz, The Script, Little Mix, John Legend en Armin van Buuren stonden ook al in the Qube. Luisteraars maken van 27 september tot en met 3 oktober kans om erbij te zijn door te luisteren naar Qmusic.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Philippe start als angstcoach een traject met Veronica, die van kinds af aan een panische angst heeft voor water. Hij wil haar laten wennen aan het diepe water én heeft een eerste zwemles voor haar geregeld. Een andere angst die hij wil aanpakken is spinnenangst of arachnofobie. Hiervoor heeft Philippe een groepje samengesteld van zes mensen die hij in enkele korte en krachtige stappen wil helpen hun angst voor spinnen te overwinnen. Hij loodst de deelnemers van een onschuldig lesje over spinnen en voorzichtig contact met een huisspin naar een donkere kelder vol vogelspinnen.

'Gene Paniek!', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:35
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:40
    Bestemming X
    01:30
    Geen uitzending
  • 00:50
    #TextMeWhenYouGetHome
    00:50
    Geen uitzending
  • 01:30
    Geen uitzending
    00:45
    The Big Bang Theory
  • 01:05
    Geen uitzending
    00:35
    60 Days In
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 00:45
    Achter De Schermen: Masterclasses
    02:10
    De Tafel van Gert
  • 01:05
    Criminal Minds
    01:55
    FBI
  • 01:00
    The Winter King
    02:45
    Swamp People
  • 00:45
    Extreme Makeover: Home Edition
    02:05
    Botched
  • 01:05
    C.S.I. New York
    01:15
    Big Sky
  • 00:52
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 01:26
    Mijn tuin
    00:00
    Oh What A Night
  • 01:20
    Becoming Meewis
    00:45
    Chris Cooks Cymru
  • 01:35
    Midsomer Murders
    01:00
    Darby and Joan
  • 01:30
    NCIS
    01:10
    First Dates Australia
  • 01:30
    NOS Journaal Laat
    02:15
    Pauw & De Wit
  • 01:05
    Dit is de Week
    01:40
    Nieuwsuur
  • 01:00
    First Dates
    01:50
    Eva