Ed Sheeran geeft intiem optreden in The Qube van Qmusic

vrijdag 24 september 2021

In 2012 was Ed Sheeran de allereerste artiest die in de intieme concertzaal bij Qmusic een optreden gaf voor een kleine groep luisteraars. Op 5 oktober keert Sheeran na bijna tien jaar terug in The Qube, waar hij voor het eerst in Nederland nummers van zijn nieuwe album '=' (Equals) zal spelen, dat op 29 oktober verschijnt.

Luisteraars maken kans om bij dit unieke concert van de wereldartiest aanwezig te zijn.  Dit maakten Mattie Valk en Marieke Elsinga vrijdagochtend bekend in hun ochtendshow.


Bij zijn eerste optreden in The Qube van Qmusic in 2012 was Ed Sheeran nog een rijzende ster aan het firmament. Inmiddels behoeft hij al lang geen introductie meer. Met vier nummer één-hits en veertien top 10-noteringen is hij een van de meest succesvolle Top 40-artiesten allertijden. Na zijn internationale doorbraak met 'The A Team', scoorde hij hits als 'Thinking Out Loud', 'Shape Of You', en 'Perfect'. Op dit moment staan zijn nummers 'Bad Habits' en 'Shivers' in de top 10. Ook samenwerkingen met artiesten als Justin Bieber, Eminem en Khalid en Camila Cabello bezorgen hem steevast een prominente plek in de hitlijsten.

The Qube is een intiem optreden waarbij Qmusic-luisteraars de kans krijgen om een artiest van wereldformaat van dichtbij mee te maken. Onder anderen Robbie Williams, Dua Lipa, Jason Mraz, The Script, Little Mix, John Legend en Armin van Buuren stonden ook al in the Qube. Luisteraars maken van 27 september tot en met 3 oktober kans om erbij te zijn door te luisteren naar Qmusic.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Eenmaal Andermaal' (VTM)

In Amsterdam strijdt actrice Martine Jonckheere aan de zijde van goede vriend Jacques tegen het duo Axel en chef-kok Sofie Dumont, op zoek naar verborgen parels op de sfeervolle brocantemarkt van het Amstelveld.

'Eenmaal Andermaal', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    11:00
    Lentebeelden
  • 09:00
    Lentebeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 10:35
    Ridder Muis
    10:45
    Edmond & Lucy
  • 09:40
    Geen uitzending
    11:50
    Familie
  • 00:20
    Blind getrouwd: Australië
    12:55
    Urk!
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:40
    Bel-Air
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:15
    Police Interceptors
  • 09:15
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    12:30
    Huizenjagers
  • 10:20
    Fuller House
    10:50
    Sullivan's Crossing
  • 10:20
    Pawn Stars
    11:15
    Geen uitzending
  • 09:55
    Love Triangle Australia
    10:50
    Million Dollar Listing Los Angeles
  • 10:35
    Snapped: Killer Couples
    11:20
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 10:36
    Alles over je terras
    11:07
    Tooldokter
  • 10:15
    Becoming Meewis
    10:55
    Peppe's Toscane
  • 10:10
    Murdoch Mysteries
    11:05
    Death in Paradise
  • 10:20
    Storage Wars
    11:10
    First Dates Australia
  • 10:30
    MAX Geheugentrainer
    10:45
    NOS Journaal
  • 09:50
    Nieuwsuur
    10:45
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 10:35
    Pingu in de stad
    10:45
    Tik Tak