Dutch Dance Podcast vanaf zondag 18 oktober bij JUKE

zaterdag 17 oktober 2020

In de week van ADE (Amsterdam Dance Event) brengt JUKE een ode aan 30 jaar dance met de Dutch Dance Podcast, een podcastserie met meeslepende avonturen over de weg naar het wereldwijde succes van Nederlandse dance iconen mét alle daarbij komende ups en downs.

In drie afleveringen van twintig minuten neemt dance expert en journalist Arne van Terphoven de luisteraar mee door 30 jaar dance geschiedenis. Het drieluik is een verlengstuk van de 'Dutch Dance Quiz' die vanaf zaterdag 17 oktober te zien en te spelen is via TV 538 en Dutchdancequiz.nl.


In iedere aflevering van de Dutch Dance Podcast staat een Nederlands product centraal. Zo krijgt de luisteraar een kijkje in de wereld van 'Sensation'. Een wereldwijde succesformule van uitverkochte stadions met spectaculaire decors en massa's mensen in witte kleding op ieder continent. Daarnaast wordt het verhaal van 2 Unlimited, dat bol staat van enorme hoogte- en dieptepunten, onder de loep genomen in de podcastserie. Van complimenten van Michael Jackson tot geweld en rechtszaken, niets blijft onbesproken. En ook het ongekende succes van de Vengaboys komt aan bod. Een hit sensatie bedacht door twee Spaanse dj’s die langs de Spaanse kust rond toerden in een oude schoolbus ('de Vengabus'). Alles wat zij aanraakten veranderde in goud.

Arne van Terphoven​: '2020 is een bizar jaar, ook voor het Nederlandse uitgaansleven. Er worden geen feesten gegeven, festivals zijn gecanceld en ook Amsterdam Dance Event is straks niet wat we gewend zijn. Hét moment om stil te staan bij en een ode te brengen aan onze rijke dance cultuur.'

De Dutch Dance Podcast wordt mede mogelijk gemaakt door Nationale Nederlanden en  is vanaf zondag 18 oktober te beluisteren op JUKE en Dutchdancequiz.nl


Persbericht JUKE
https://juke.nl/

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Evert loopt nog steeds te treuren over de dood van Willemijn en nu is ook nog een van zijn honden overleden. Ondertussen is Martin nog steeds niet open tegen Cheryl en de therapie van dr. Rossi lijkt niet te helpen. In de winkelstraat wordt Claire opnieuw geconfronteerd met Ernst, zij lijken beiden hun verleden niet los te kunnen laten en Anouk wordt geacht vrijwilligerswerk te doen op de hockeyvereniging van Vlinder.

'Gooische Vrouwen', om 00.05 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:10
    Witse
    18:02
    VRT NWS Update
  • 17:25
    The Office
    18:10
    Living Next Door to Putin
  • 17:10
    Spring
    17:30
    GameKeepers
  • 17:15
    Winter Vol Liefde
    18:25
    Florentina
  • 17:20
    Helicopter ER
    18:20
    De Pfaffs
  • 15:30
    Sing 2
    17:35
    S.W.A.T.
  • 16:55
    24
    17:50
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 17:25
    ER
    19:00
    Zorro
  • 17:15
    SOS Piet
    17:45
    Nonkel Jef
  • 17:05
    Daan & Jani
    17:50
    Konvooi
  • 17:00
    Walker
    17:50
    Big Sky
  • 17:15
    Brooklyn Nine-Nine
    17:45
    Family Matters
  • 16:35
    Bachelor in Paradise Australia
    17:50
    A Place in the Sun
  • 17:10
    No One Believed Me
    18:40
    Forensic Files II
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:15
    Het appartement
    17:55
    Sixties To Six
  • 17:15
    Loďc: Zot van Koken
    17:30
    Winterse Kost
  • 16:50
    Call the Midwife
    17:55
    Death in Paradise
  • 16:55
    Below Deck Sailing Yacht
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 16:40
    NOS Olympische Winterspelen
    22:10
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
  • 17:10
    Tijd voor Max
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:05
    Peperbollen
    17:30
    Wilde buren alleen maar love