Dutch Dance Podcast vanaf zondag 18 oktober bij JUKE

zaterdag 17 oktober 2020

In de week van ADE (Amsterdam Dance Event) brengt JUKE een ode aan 30 jaar dance met de Dutch Dance Podcast, een podcastserie met meeslepende avonturen over de weg naar het wereldwijde succes van Nederlandse dance iconen mét alle daarbij komende ups en downs.

In drie afleveringen van twintig minuten neemt dance expert en journalist Arne van Terphoven de luisteraar mee door 30 jaar dance geschiedenis. Het drieluik is een verlengstuk van de 'Dutch Dance Quiz' die vanaf zaterdag 17 oktober te zien en te spelen is via TV 538 en Dutchdancequiz.nl.


In iedere aflevering van de Dutch Dance Podcast staat een Nederlands product centraal. Zo krijgt de luisteraar een kijkje in de wereld van 'Sensation'. Een wereldwijde succesformule van uitverkochte stadions met spectaculaire decors en massa's mensen in witte kleding op ieder continent. Daarnaast wordt het verhaal van 2 Unlimited, dat bol staat van enorme hoogte- en dieptepunten, onder de loep genomen in de podcastserie. Van complimenten van Michael Jackson tot geweld en rechtszaken, niets blijft onbesproken. En ook het ongekende succes van de Vengaboys komt aan bod. Een hit sensatie bedacht door twee Spaanse dj’s die langs de Spaanse kust rond toerden in een oude schoolbus ('de Vengabus'). Alles wat zij aanraakten veranderde in goud.

Arne van Terphoven​: '2020 is een bizar jaar, ook voor het Nederlandse uitgaansleven. Er worden geen feesten gegeven, festivals zijn gecanceld en ook Amsterdam Dance Event is straks niet wat we gewend zijn. Hét moment om stil te staan bij en een ode te brengen aan onze rijke dance cultuur.'

De Dutch Dance Podcast wordt mede mogelijk gemaakt door Nationale Nederlanden en  is vanaf zondag 18 oktober te beluisteren op JUKE en Dutchdancequiz.nl


Persbericht JUKE
https://juke.nl/
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Got Talent' (VTM)

Nora-Leah toont in de vierde auditieshow dat meisjes net zo goed kunnen breakdancen als jongens. Clown Tof doet dan weer heel erg haar best om de jury aan het lachen te krijgen, terwijl Meermens een wel héél bijzondere ode brengt aan zijn vriendin.

'Got Talent', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:30
    Eigen kweek
    22:20
    VRT NWS laat
  • 21:05
    Irvine Welsh's Crime
  • 20:50
    Sporza: EK Volleybal Mannen 2026
    23:00
    Geen uitzending
  • 20:40
    Got Talent
    22:45
    Liefde voor Muziek NL
  • 20:30
    A Quiet Place: Day One
    22:25
    Inside Man
  • 20:15
    Knives Out
    22:40
    Pretty Woman
  • 21:30
    Caught on Dashcam
    22:30
    Dawn of the Planet of the Apes
  • 20:35
    Christmas Cupid
    22:10
    A Cookie Cutter Christmas
  • 21:35
    Slisse & Cesar
    22:40
    Tegen de Sterren Op
  • 21:05
    Bockie Gaat Naar School
    22:00
    Axel Terug Naar Amerika
  • 21:15
    NCIS
    23:00
    Criminal Minds
  • 20:35
    London Has Fallen
    22:30
    Black Adam
  • 21:25
    De Hanslers: van de Piste naar de Playa
    22:25
    Naked Attraction
  • 21:20
    World's Most Evil Women
  • 21:30
    Z-Weekoverzicht
    22:03
    Trends Talk
  • 21:30
    Hobbyklus
    22:00
    Classics 55
  • 21:25
    Becoming Meewis
    22:10
    De Smaaktoerist
  • 21:00
    Luther
    22:05
    Blue Lights
  • 21:35
    American Dad
    22:35
    NCIS
  • 21:30
    Wolven
    22:20
    Dit was het nieuws
  • 21:15
    Maarten & Philip op het spoor
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:35
    The Guest
    22:40
    De pupil