Dutch Dance Podcast vanaf zondag 18 oktober bij JUKE

zaterdag 17 oktober 2020

In de week van ADE (Amsterdam Dance Event) brengt JUKE een ode aan 30 jaar dance met de Dutch Dance Podcast, een podcastserie met meeslepende avonturen over de weg naar het wereldwijde succes van Nederlandse dance iconen mét alle daarbij komende ups en downs.

In drie afleveringen van twintig minuten neemt dance expert en journalist Arne van Terphoven de luisteraar mee door 30 jaar dance geschiedenis. Het drieluik is een verlengstuk van de 'Dutch Dance Quiz' die vanaf zaterdag 17 oktober te zien en te spelen is via TV 538 en Dutchdancequiz.nl.


In iedere aflevering van de Dutch Dance Podcast staat een Nederlands product centraal. Zo krijgt de luisteraar een kijkje in de wereld van 'Sensation'. Een wereldwijde succesformule van uitverkochte stadions met spectaculaire decors en massa's mensen in witte kleding op ieder continent. Daarnaast wordt het verhaal van 2 Unlimited, dat bol staat van enorme hoogte- en dieptepunten, onder de loep genomen in de podcastserie. Van complimenten van Michael Jackson tot geweld en rechtszaken, niets blijft onbesproken. En ook het ongekende succes van de Vengaboys komt aan bod. Een hit sensatie bedacht door twee Spaanse dj’s die langs de Spaanse kust rond toerden in een oude schoolbus ('de Vengabus'). Alles wat zij aanraakten veranderde in goud.

Arne van Terphoven​: '2020 is een bizar jaar, ook voor het Nederlandse uitgaansleven. Er worden geen feesten gegeven, festivals zijn gecanceld en ook Amsterdam Dance Event is straks niet wat we gewend zijn. Hét moment om stil te staan bij en een ode te brengen aan onze rijke dance cultuur.'

De Dutch Dance Podcast wordt mede mogelijk gemaakt door Nationale Nederlanden en  is vanaf zondag 18 oktober te beluisteren op JUKE en Dutchdancequiz.nl


Persbericht JUKE
https://juke.nl/
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Mijn Restaurant' (VTM)

Een verrassende wending: een geheim recensentenduo krijgt een belangrijk aandeel in de wedstrijd. Terwijl de duo's hun juryscores verwerken en de takeaway voorbereiden, bezoeken de geheime recensenten onopgemerkt al twee restaurants.

'Mijn Restaurant', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 Top 500 van de 80s
    06:00
    Mr. Magoo
  • 10:00
    Radio 1 Boekenfeest
    01:03
    Het weer
  • 10:00
    De Smurfen
    04:50
    Geen uitzending
  • 09:50
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:40
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    00:45
    Bel-Air
  • 10:00
    Geen uitzending
    00:25
    Street Cops
  • 08:55
    A Joyous Christmas
    06:00
    Sugarplummed
  • 09:30
    Geen uitzending
    01:00
    Cheers
  • 09:00
    Geen uitzending
    01:25
    De Tafel van de Week
  • 09:40
    Castle
    01:10
    Criminal Minds
  • 09:45
    That '70s Show
  • 09:50
    De Dagschotel
    02:00
    De Moeite Waard?!
  • 10:05
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:58
    De ambachter
    05:55
    Sixties To Six
  • 09:55
    De Eregast
    01:25
    Winterse Kost
  • 09:10
    Midsomer Murders
    01:05
    Hope Street
  • 09:45
    The Resident
    05:05
    First Dates Australia
  • 10:00
    NOS Journaal
    01:10
    Even tot hier
  • 09:55
    Nieuwsuur
    08:00
    Petrus in het land
  • 10:05
    Clangers
    01:05
    First Dates