'Droomhuis Gezocht' trapt nieuw seizoen af met 'hoe is het nu met?'-aflevering

Maandag 6 december begint het nieuwe seizoen van 'Droomhuis Gezocht'. De eerste aflevering is gelijk een speciale, het is namelijk de laatste aflevering van het programma die door Sybrand Niessen wordt gepresenteerd. In deze aflevering zien we hoe het met eerdere dromers gaat.
Jaarlijks krijgt de redactie van 'Droomhuis Gezocht' één veelgestelde vraag: welke dromers kopen uiteindelijk ook een huis? Wat is er gebeurd toen Sybrand en zijn cameraploeg vertrokken waren? Dat ziet de kijker in deze speciale aflevering. Het is de laatste aflevering die Sybrand presenteert. Vanaf maandag 13 december zijn Carrie ten Napel en Dionne Stax te zien als presentatoren.
We bezoeken Olaf en Marinca; ondernemers met drie horecazaken, die met de kinderen naar Zweden wilden emigreren. In het gebied Dalarna zochten ze een typisch Zweedse stuga, waar Olaf verse vis kon vangen en Marinca kon paardrijden. Hoe gaat het nu met ze?
Voor moeder Ina was het een langgekoesterde wens om een nieuw leven in Oostenrijk te beginnen. Door het overlijden van haar man kwam dit plan stil te liggen. Aangezien de kinderen zelf in Oostenrijk werkten, was dit hét moment om alsnog de sprong in het diepe te wagen. Na een lichte twijfel werd gekozen voor huis drie. Is het de juiste beslissing geweest?
In 2019 ging Sybrand met Marco en Anne naar Portugal. Ze besloten hun vertrouwde huis in Nederland te verkopen om samen fulltime te gaan genieten op de Azoren. Hoewel de keuken en badkamers verbouwd moesten worden, stonden ze achter de keuze voor huis drie. Zijn ze na het vertrek van de ploeg aan het klussen geslagen, of liep het toch anders?
Tot slot gaan we op visite bij Marc en Wilma in Italië. In het prachtige Ligurië zochten zij een vrijstaand vakantiehuis met een mooi uitzicht. Het hoefde niet helemaal afgewerkt te zijn; Marc houdt van klussen en Wilma van inrichten. Hun hart werd tijdens de uitzending gestolen door huis drie, alleen de weg ernaartoe was ‘een dingetje’. Hoe is dit afgelopen?
'Droomhuis Gezocht', maandag 6 december om 20.30 uur bij Omroep MAX op NPO 1.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Pole to Pole with Will Smith' zondag nieuw op National Geographic
- Kijk de nieuwe politiedramaserie 'ALPHA 00' op NPO 3
- Dan keert 'Sturm der Liebe' terug op VTM GOLD
- Axelle Red ontvangt Lifetime Achievement Award en treedt op tijdens de MIA's
- Ziggo en Ajax verbinden fans en clubiconen in nieuwe uitvoering van 'Dit is mijn club'
- Ziggo Sport pakt groots uit voor de Marokkaanse Afrika Cup-finale
- Petra De Sutter leert vertragen in 'De Columbus'
- Dit zie je zondag in 'Tussen Kunst en Kitsch'
- '3 Op Reis' trekt verder door Zweden
- Buitenlandminister David van Weel bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Leeuwarden
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Q-dj’s Maarten & Dorothee verdubbelen het netto jaarloon van een Q-luisteraar in slechts 60 seconden
- Joris van den Berg wint Theo Koomen Award 2025
- 'De Lach van JOE' is terug!
Multimedia SPOTLIGHT
-
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co' -
'De Rechtbank' opent opnieuw de deuren -
Benjamin maakt geen goede beurt in 'Winter Vol Liefde' -
Het verboden woord is terug! -
Maarten & Dorothee verdubbelen jaarloon in 60 seconden -
Ontdek de officiële trailer van 'Megan', seizoen 2 -
Dit is de eerste afvaller van 'Bestemming X' -
Elodie Gabias leert het vakjargon van urologie in 'Een Echte Job' -
Vanaf maandag is 'Florentina' je nieuwe afspraak bij VTM -
Aster in 'Bestemming X': 'Dit zijn mijn twee finalisten'
Kijktip van de dag

In de tweede aflevering van 'De Columbus' gaat Petra De Sutter mee op avontuur. Arts, professor, rector van de Universiteit Gent... Petra draagt heel wat hoedjes en heeft een indrukwekkende carrière opgebouwd. Maar echte rust vinden blijft een uitdaging. Twee joviale Sarden proberen haar alvast op weg te helpen… met een glaasje mirto.
'De Columbus', om 20.05 uur op VRT 1.



































