'Droomhuis Gezocht' trapt nieuw seizoen af met 'hoe is het nu met?'-aflevering

maandag 1 november 2021

Maandag 6 december begint het nieuwe seizoen van 'Droomhuis Gezocht', om 20.30 uur op NPO 1. De eerste aflevering is gelijk een speciale, het is namelijk de laatste aflevering van het programma die door Sybrand Niessen wordt gepresenteerd.

In deze aflevering zien we hoe het met eerdere dromers gaat.


Jaarlijks krijgt de redactie van 'Droomhuis Gezocht' één veelgestelde vraag: welke dromers kopen uiteindelijk ook een huis? Wat is er gebeurd toen Sybrand en zijn cameraploeg vertrokken waren? Dat ziet de kijker in deze speciale aflevering. Het is de laatste aflevering die Sybrand presenteert. Vanaf maandag 13 december zijn Carrie ten Napel en Dionne Stax te zien als presentatoren.

We bezoeken Olaf en Marinca; ondernemers met drie horecazaken, die met de kinderen naar Zweden wilden emigreren. In het gebied Dalarna zochten ze een typisch Zweedse stuga, waar Olaf verse vis kon vangen en Marinca lekker kon gaan paardrijden. Hoe gaat het nu met ze?

Voor moeder Ina was het een langgekoesterde wens om een nieuw leven in Oostenrijk te beginnen. Door het overlijden van haar man kwam dit plan stil te liggen. Aangezien de kinderen zelf in Oostenrijk werkten, was dit hét moment om alsnog de sprong in het diepe te wagen. Na een lichte twijfel werd gekozen voor huis drie. Is het de juiste beslissing geweest?

In 2019 ging Sybrand met Marco en Anne naar Portugal. Ze besloten hun vertrouwde huis in Nederland te verkopen om samen fulltime te gaan genieten op de Azoren. Hoewel de keuken en badkamers verbouwd moesten worden, stonden ze achter de keuze voor huis drie. Zijn ze na het vertrek van de ploeg aan het klussen geslagen, of liep het toch anders?

Tot slot gaan we op visite bij Marc en Wilma in Italië. In het prachtige Ligurië zochten zij een vrijstaand vakantiehuis met een mooi uitzicht. Het hoefde niet helemaal afgewerkt te zijn; Marc houdt van klussen en Wilma van inrichten. Hun hart werd tijdens de uitzending gestolen door huis drie, alleen de weg ernaartoe was 'een dingetje'. Hoe is dit afgelopen? 

'Droomhuis Gezocht', maandag 6 december om 20.30 uur bij Omroep MAX op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Carmen - 'F.C. De Kampioenen'

Fernand probeert Carmen wijs te maken dat haar Xavier eigenlijk op mannen valt. Zo hoopt hij een wig tussen de twee te drijven en Carmen voor zich te winnen. Hij wordt echter ontmaskerd en de Kampioenen geven hem een koekje van eigen deeg.

'F.C. De Kampioenen', om 20.10 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:00
    Dierendokters 24/7
    15:25
    Dwars door de Lage landen
  • 10:00
    Lentebeelden
    16:50
    Eva Longoria: Searching for Mexico
  • 15:00
    Cirkelhoek
    15:05
    Sam & Julia
  • 14:50
    Florentina
    15:45
    The Voice van Vlaanderen
  • 14:35
    Kitchen Nightmares
    15:25
    Caught in His Web
  • 12:55
    Geen uitzending
    15:25
    Everest
  • 13:00
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch Hawaii
  • 08:55
    Geen uitzending
    15:30
    Murder in a Small Town
  • 10:00
    Joe
    15:20
    Geen uitzending
  • 14:35
    Friends
    15:30
    Huizenjagers
  • 15:00
    NCIS
    22:55
    Criminal Minds
  • 14:20
    Pawn Stars
    15:55
    Two and a Half Men
  • 14:30
    A Place in the Sun
    16:15
    Chateau Meiland
  • 14:15
    Snapped
    16:50
    World's Most Evil Killers
  • 14:55
    Fleet TV
    15:29
    Alle Zaken op een Rijtje
  • 14:53
    Diy on wheels
    15:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 14:50
    Het Weekmenu
    15:30
    BBQ Vanavond?!
  • 15:00
    Beyond Paradise
    16:00
    Father Brown
  • 14:25
    Station 19
    17:10
    White Collar
  • 14:30
    Carrie op Vrijdag
    15:25
    Over Mijn Lijk
  • 14:40
    De vrouwen van ..
    15:30
    Fryslân Dok
  • 14:35
    Kinderen voor Kinderen - De Grote Show
    15:28
    Kinderen voor Kinderen - Geen kind alleen