'Droomhuis Gezocht' in het Spaanse Málaga

Op maandag 20 december zendt MAX om 20.30 uur op NPO 1 de derde aflevering van 'Droomhuis Gezocht' uit. Dionne Stax gaat hierin op zoek naar een droomhuis voor Alice en Dolf in het Spaanse Málaga. Ook laat zij deze aflevering zien wat de bruisende stad te bieden heeft.
Dolf en Alice schelen bijna vijftien jaar en hebben elkaar leren kennen op het werk van Dolf, de sauna. De vonk sloeg al snel over en inmiddels zijn ze tien jaar samen. Het huis in Spanje wordt het eerste van het stel samen, want in Nederland hebben zij een latrelatie.
Alice en Dolf zijn dol op Spanje. Het is bijna altijd zonnig en op rijafstand van Nederland. In totaal zijn Alice en Dolf zo’n tien keer in het land geweest, op allerlei verschillende plekken. Toch trekt het zuiden hun het meest. In het bijzonder Málaga, waar zij drankjes op het terras in het bruisende centrum kunnen afwisselen met verse vis. Op basis van het budget van 300.000 euro, gaat Dionne Stax op zoek naar drie geschikte huizen.
De stad Málaga ligt op drie uur vliegen van Amsterdam in de populaire regio Andalusië. Málaga is ook de hoofdstad van deze gelijknamige provincie. Met ruim een half miljoen inwoners is het de vijfde stad van Spanje. Het ligt direct aan de Middellandse Zee, aan de Costa del Sol. Málaga is bovendien een diverse stad, met voor ieder wat wils. Van historische monumenten, waaronder het Alcazaba en het Teatro Romano, tot aan moderne bouwwerken bij de vernieuwde haven. Ook heb je hier parken en botanische tuinen waar je kunt wandelen, en kun je op bijna iedere hoek van de straat genieten van lokaal voedsel of culinaire hoogstanden.
Dionne stuit tijdens haar bezoek op een bijzondere processie. Verder duikt ze in het leven van Picasso, die nauw verbonden was aan de stad. Tot slot gaat zij, op aanraden van Alice en Dolf, verse vis eten in de oude visserswijk El Palo én hoort ze over de geschiedenis van deze plek.
'Droomhuis Gezocht', maandag 20 december om 20.30 uur bij Omroep MAX op NPO 1.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Ray 'Albert' Verhaeghe wordt voor zijn 100ste verjaardag verrast door zijn 'Familie'
- 'VRT Zomerhit': heel de zomer lang VRT aan zee in Blankenberge
- Kijkcijfers: dinsdag 17 maart 2026
- VRT NWS documentaire herdenkt aanslagen: '22/3 tien jaar geleden'
- 'Taboes' over partnergeweld tegen mannen: Robbert Rodenburg opent het gesprek
- De jacht op de erfenis in 'Meldpunt Actueel'
- Peter Boeckx volgt verschillende zedenzaken en gaat ook in gesprek met Reuben D.B. in 'Justice For All'
- Speciale 'Mocronado’s' van Omroep WNL toont contrast tussen generaties
- 'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is': Wesley kent spelverloop van 'De Box' beter dan allesweter Koen
- Dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben': Op zijn knieën
- Willy-dj Tomas De Soete duikt de 'Willy 500 van de jaren '90' in met smerigste filmscène ooit
- Merel Westrik stopt op JOE
- JOE-dj Kai Merckx zoekt nieuwe vorst: luisteraars maken maken kans op een 'Koninklijk Leven'
- Eindbedrag 3FM Serious Request bekendgemaakt: 18.848.700 euro voor Spieren voor Spieren
- Hans Zimmer elfde jaar op rij populairste componist 'NPO Filmmuziek Top 400'
Multimedia SPOTLIGHT
-
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris'
Kijktip van de dag

Tien jaar na de aanslagen van 22 maart 2016 brengt VRT NWS een unieke historische en maatschappelijke documentaire op basis van een zorgvuldige selectie van beelden van bewakingscamera's. VRT NWS bekijkt de beelden van deze gitzwarte dag met elf slachtoffers, nabestaanden, speurders en hulpverleners. Welke impact hebben de aanslagen gehad op hun leven en waar staan ze vandaag? Hoe houden we de collectieve herinnering in stand voor de huidige en toekomstige generaties?
'22/3 Tien Jaar Geleden', om 20.45 uur op VRT 1.



































