'Droomhuis Gezocht' in het Spaanse Málaga

Op maandag 20 december zendt MAX om 20.30 uur op NPO 1 de derde aflevering van 'Droomhuis Gezocht' uit. Dionne Stax gaat hierin op zoek naar een droomhuis voor Alice en Dolf in het Spaanse Málaga. Ook laat zij deze aflevering zien wat de bruisende stad te bieden heeft.
Dolf en Alice schelen bijna vijftien jaar en hebben elkaar leren kennen op het werk van Dolf, de sauna. De vonk sloeg al snel over en inmiddels zijn ze tien jaar samen. Het huis in Spanje wordt het eerste van het stel samen, want in Nederland hebben zij een latrelatie.
Alice en Dolf zijn dol op Spanje. Het is bijna altijd zonnig en op rijafstand van Nederland. In totaal zijn Alice en Dolf zo’n tien keer in het land geweest, op allerlei verschillende plekken. Toch trekt het zuiden hun het meest. In het bijzonder Málaga, waar zij drankjes op het terras in het bruisende centrum kunnen afwisselen met verse vis. Op basis van het budget van 300.000 euro, gaat Dionne Stax op zoek naar drie geschikte huizen.
De stad Málaga ligt op drie uur vliegen van Amsterdam in de populaire regio Andalusië. Málaga is ook de hoofdstad van deze gelijknamige provincie. Met ruim een half miljoen inwoners is het de vijfde stad van Spanje. Het ligt direct aan de Middellandse Zee, aan de Costa del Sol. Málaga is bovendien een diverse stad, met voor ieder wat wils. Van historische monumenten, waaronder het Alcazaba en het Teatro Romano, tot aan moderne bouwwerken bij de vernieuwde haven. Ook heb je hier parken en botanische tuinen waar je kunt wandelen, en kun je op bijna iedere hoek van de straat genieten van lokaal voedsel of culinaire hoogstanden.
Dionne stuit tijdens haar bezoek op een bijzondere processie. Verder duikt ze in het leven van Picasso, die nauw verbonden was aan de stad. Tot slot gaat zij, op aanraden van Alice en Dolf, verse vis eten in de oude visserswijk El Palo én hoort ze over de geschiedenis van deze plek.
'Droomhuis Gezocht', maandag 20 december om 20.30 uur bij Omroep MAX op NPO 1.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuw gezicht Robčrt van Beckhoven vormt ij(s)ersterk duo met Miljuschka op 24Kitchen
- Winnaars 2e kwalificatieronde 'Gouden Televizier-Ring 2026'
- Kijkcijfers: dinsdag 3 maart 2026
- Kijkcijfers: 'De Mol' best bekeken programma van 2025
- '2050': indringende docureeks rond klimaat met Eric Goens op Antarctica
- Maart vol humor: Comedy Central serveert comedyklassiekers en publieksfavorieten
- Gemeentelijke geldzaken onder de loep in 'Meldpunt Actueel Debat'
- Advocaten over pleiten in assisenzaken in 'Justice For All'
- 'Vol gas door de modder': over de onzekere toekomst van motorcross in Nederland
- Strijd om dorpsbehoud in nieuwe BNNVARA documentaire: 'Knokke in Cadzand'
- Luistercijfers: Qmusic en JOE sluiten februari sterk af met Olympische Winterspelen en 'JOE Singalong Top 500'
- Dubbele winst voor Roxy Dekker bij 3FM Awards
- De Camper van Sven & Anke is vertrokken
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Herberg Van Ouds 't Nest
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'?
Kijktip van de dag

Donald Trump wil Groenland kopen. De Denen en de NAVO houden het been stijf. Maar wat vinden de Groenlanders daar eigenlijk zelf van? Karine Claassen trekt naar het grootste eiland ter wereld, op zoek naar een antwoord op die vraag.
'Groenland is van Ons', om 20.45 uur op VRT 1.



































