'Droomhuis Gezocht' in het Spaanse Málaga

zondag 19 december 2021

Op maandag 20 december zendt MAX om 20.30 uur op NPO 1 de derde aflevering van 'Droomhuis Gezocht' uit. Dionne Stax gaat hierin op zoek naar een droomhuis voor Alice en Dolf in het Spaanse Málaga. Ook laat zij deze aflevering zien wat de bruisende stad te bieden heeft.

Dolf en Alice schelen bijna vijftien jaar en hebben elkaar leren kennen op het werk van Dolf, de sauna. De vonk sloeg al snel over en inmiddels zijn ze tien jaar samen. Het huis in Spanje wordt het eerste van het stel samen, want in Nederland hebben zij een latrelatie.


Alice en Dolf zijn dol op Spanje. Het is bijna altijd zonnig en op rijafstand van Nederland. In totaal zijn Alice en Dolf zo’n tien keer in het land geweest, op allerlei verschillende plekken. Toch trekt het zuiden hun het meest. In het bijzonder Málaga, waar zij drankjes op het terras in het bruisende centrum kunnen afwisselen met verse vis. Op basis van het budget van 300.000 euro, gaat Dionne Stax op zoek naar drie geschikte huizen.

De stad Málaga ligt op drie uur vliegen van Amsterdam in de populaire regio Andalusië. Málaga is ook de hoofdstad van deze gelijknamige provincie. Met ruim een half miljoen inwoners is het de vijfde stad van Spanje. Het ligt direct aan de Middellandse Zee, aan de Costa del Sol. Málaga is bovendien een diverse stad, met voor ieder wat wils. Van historische monumenten, waaronder het Alcazaba en het Teatro Romano, tot aan moderne bouwwerken bij de vernieuwde haven. Ook heb je hier parken en botanische tuinen waar je kunt wandelen, en kun je op bijna iedere hoek van de straat genieten van lokaal voedsel of culinaire hoogstanden.

Dionne stuit tijdens haar bezoek op een bijzondere processie. Verder duikt ze in het leven van Picasso, die nauw verbonden was aan de stad. Tot slot gaat zij, op aanraden van Alice en Dolf, verse vis eten in de oude visserswijk El Palo én hoort ze over de geschiedenis van deze plek.

'Droomhuis Gezocht', maandag 20 december om 20.30 uur bij Omroep MAX op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Sergio in Italië: Marco 2026' (VTM GO+)

Vijf jaar na hun eerste culinaire ontmoeting voor het programma 'Sergio over de grens' trekken Sergio Herman en Marco Borsato terug naar Toscane. In Firenze duiken ze in de wereld van gelato en gaan ze op zoek naar de perfecte fiore di latte. Met een eigen machine en artisanale melk probeert Marco het ultieme ijs te maken.

'Sergio in Italië: Marco 2026', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:45
    Pano
    21:30
    Dag & nacht
  • 20:35
    De Afspraak
    21:25
    En toen was er New Wave
  • 21:00
    Pano met VGT
    21:40
    Dag & nacht
  • 20:35
    Huis Gemaakt
    21:50
    Sergio in Italië
  • 20:30
    Olympus Has Fallen
    22:45
    Bart Cannaerts - We Moeten Nog Eens Afspreken
  • 20:35
    Second Act
    22:20
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 20:35
    The Last of the Mohicans
    22:30
    Holmes & Watson
  • 20:50
    Clan
    22:45
    ER
  • 20:35
    Lang Leve
    21:40
    De Planckaerts
  • 20:00
    De Tafel van Tine
    21:15
    Brieven aan Samson
  • 20:35
    Tomb Raider
    22:35
    Friends
  • 20:35
    The First 48
    21:30
    Seal Team
  • 20:35
    Bake Off Vlaanderen
    21:45
    Komen Eten
  • 20:30
    Killer Couples
    21:25
    World's Most Evil Killers
  • 20:59
    Car Upd8te
    21:11
    Z-Nieuws
  • 20:52
    Hobbyklus
    22:00
    More Than A Feeling
  • 20:40
    Snel, Makkelijk & Lekker
    21:10
    Meat Timon
  • 21:00
    Father Brown
    22:00
    London Kills
  • 20:35
    Law & Order: Special Victims Unit
    21:30
    The Resident
  • 20:35
    Het verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog
    21:35
    Heel Holland Bakt Elke Dag
  • 20:30
    Mr. Nobody tegen Poetin
    21:25
    Dit is de kwestie
  • 20:25
    Down The Road
    21:25
    Nachtdieren USA