Drie Nederlandse clubs strijden in groepsfase UEFA Europa League

donderdag 19 september 2019

Vanaf donderdag 19 september start een nieuw Europa League-seizoen. Drie Nederlandse clubs hebben zich tot de groepsfase weten te knokken: Feyenoord, AZ en PSV. Hun Europese voetbalreis is uiteraard live te volgen bij RTL 7.

Vanuit de studio in Hilversum presenteren Bart Nolles en Simon Zijlemans de voetbalavond en voorzien Jan Boskamp en Theo Jansen de wedstrijden van een grondige analyse.


De bomvolle Europa League-avond wordt om 18.00 uur afgetrapt met de voorbeschouwing. Om 19.00 uur wordt live overgeschakeld naar het Philips Stadion, waar PSV het opneemt tegen de Portugese club Sporting Clube de Portugal. Het is de eerste keer dat de twee clubs het tegen elkaar opnemen in Europees verband. Het is een speciale wedstrijd voor PSV’er Bruma, die de jeugdopleiding van de Portugese club genoot en sinds dit seizoen uitkomt voor de club uit Eindhoven.

Na de wedstrijd in Eindhoven wordt om 21.05 uur live overgeschakeld naar het duel in Glasglow. Hier trapt Feyenoord dit seizoen af met een uitwedstrijd in het Ibrox Stadion tegen de Schotse club Rangers FC. In 2002 kwamen de twee clubs elkaar al tegen in de achtste finale van de UEFA Cup. Destijds werd er in Glasgow gelijk gespeeld en in De Kuip ging Feyenoord er met de winst vandoor en later ook met de winst van het hele toernooi.

AZ speelt uit tegen de Servische voetbalclub, FK Partizan uit Belgrado. Tijdens de nabeschouwing wordt een uitgebreide samenvatting getoond van hun wedstrijd. Om 23.00 uur start de nabeschouwing en vanaf 23.40 uur wordt er langs de rest van de velden gegaan voor een overzicht van alle doelpunten en uitslagen.

'UEFA Europa League', vanaf donderdag 19 september om 18.00 uur live bij RTL 7.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

K3 Originals Karen, Kristel en Kathleen

Het aftellen is begonnen. De repetities worden intenser, het decor wordt onthuld en de laatste aanpassingen worden doorgevoerd. En dan eindelijk: dé grote dag. Wat gebeurt er wanneer Karen, Kristel en Kathleen samen het podium betreden?

'K3 Originals: Het verhaal van Karen, Kristel en Kathleen', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:40
    Door de bomen
    00:20
    Journaallus
  • 23:45
    Nachtlus
    08:00
    Lentebeelden
  • 21:35
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:50
    Uncharted
    00:05
    Huis Gemaakt
  • 22:25
    Fast & Furious 6
    00:50
    Mee met de Flikken
  • 23:35
    Philadelphia
    01:50
    Breeders
  • 22:30
    Firestarter
    00:10
    Geen uitzending
  • 23:40
    S.W.A.T.
    00:25
    Suits
  • 23:35
    Wat nu weer?
    00:45
    Geen uitzending
  • 23:10
    Kopen Of Slopen?
    00:30
    De douane in actie
  • 23:00
    Criminal Minds
    02:40
    Geen uitzending
  • 22:25
    Walking Tall
    00:00
    Blue Bloods
  • 22:50
    Paradise Hotel
    01:00
    48 Hours to Buy
  • 23:50
    CSI: Crime Scene Investigation
    02:15
    Geen uitzending
  • 23:53
    Z-Best Managed Companies
    23:56
    Business Branding
  • 23:53
    Lifestyle en wonen
    00:00
    Oh What A Night
  • 23:05
    Loïc zot van koken weekmenu
    00:00
    Guillaume's Paris
  • 22:50
    The Doctor Blake Mysteries
    00:55
    Murdoch Mysteries
  • 23:40
    Grey's Anatomy
  • 23:50
    The Connection
    00:45
    NOS Journaal Laat
  • 23:40
    After the Flood
    00:25
    De Nachtzoen
  • 22:00
    Druk
    23:55
    First Dates