Drie Nederlandse clubs strijden in groepsfase UEFA Europa League

donderdag 19 september 2019

Vanaf donderdag 19 september start een nieuw Europa League-seizoen. Drie Nederlandse clubs hebben zich tot de groepsfase weten te knokken: Feyenoord, AZ en PSV. Hun Europese voetbalreis is uiteraard live te volgen bij RTL 7.

Vanuit de studio in Hilversum presenteren Bart Nolles en Simon Zijlemans de voetbalavond en voorzien Jan Boskamp en Theo Jansen de wedstrijden van een grondige analyse.


De bomvolle Europa League-avond wordt om 18.00 uur afgetrapt met de voorbeschouwing. Om 19.00 uur wordt live overgeschakeld naar het Philips Stadion, waar PSV het opneemt tegen de Portugese club Sporting Clube de Portugal. Het is de eerste keer dat de twee clubs het tegen elkaar opnemen in Europees verband. Het is een speciale wedstrijd voor PSV’er Bruma, die de jeugdopleiding van de Portugese club genoot en sinds dit seizoen uitkomt voor de club uit Eindhoven.

Na de wedstrijd in Eindhoven wordt om 21.05 uur live overgeschakeld naar het duel in Glasglow. Hier trapt Feyenoord dit seizoen af met een uitwedstrijd in het Ibrox Stadion tegen de Schotse club Rangers FC. In 2002 kwamen de twee clubs elkaar al tegen in de achtste finale van de UEFA Cup. Destijds werd er in Glasgow gelijk gespeeld en in De Kuip ging Feyenoord er met de winst vandoor en later ook met de winst van het hele toernooi.

AZ speelt uit tegen de Servische voetbalclub, FK Partizan uit Belgrado. Tijdens de nabeschouwing wordt een uitgebreide samenvatting getoond van hun wedstrijd. Om 23.00 uur start de nabeschouwing en vanaf 23.40 uur wordt er langs de rest van de velden gegaan voor een overzicht van alle doelpunten en uitslagen.

'UEFA Europa League', vanaf donderdag 19 september om 18.00 uur live bij RTL 7.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'The Voice van Vlaanderen' (VTM)

Het is zover: de grote finale van 'The Voice van Vlaanderen'. Wie van de vier finalisten wint het tiende seizoen en welke coach viert mee op het podium? Of gaat, net als vorig seizoen, de Comeback Stage met de overwinning lopen?

'The Voice van Vlaanderen', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:15
    Dagelijkse kost
    00:30
    VRT NWS laat
  • 00:10
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 23:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:50
    The Voice van Vlaanderen
    01:00
    The Good Doctor
  • 00:05
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
    01:00
    Blind getrouwd: Australië
  • 22:30
    The Butterfly Effect
    00:35
    How I Met Your Mother
  • 23:15
    Collision Course
    01:00
    Mafia's Greatest Hits
  • 00:15
    Suits
    01:00
    Geen uitzending
  • 00:15
    SOS Piet
    00:50
    Geen uitzending
  • 23:05
    Blind Gekocht
    00:30
    De Tafel van Gert
  • 00:10
    Fire Country
    01:10
    This Is Us
  • 00:20
    Pawn Stars
    01:15
    Customer Wars
  • 00:05
    Interior Design Masters
    01:15
    Botched
  • 23:45
    The Rookie
    00:30
    FBI: International
  • 00:19
    Huur een stuur
    00:23
    Herhalingslus
  • 00:15
    Kan ik het ook?
    00:33
    Lifestyle en wonen
  • 23:55
    Meat Timon
    00:40
    Hidden Gems
  • 00:10
    The Wives
    01:00
    Reunion
  • 23:25
    From
    00:30
    Prison Break
  • 23:45
    Eva
    00:35
    NOS Journaal Laat
  • 00:10
    De Nachtzoen
    00:25
    Nieuwsuur
  • 23:25
    After the Hunt
    00:25
    Daten in het Dorp op Texel