'Doorbakken' ontvangt vijfde afvaller van 'Heel Holland Bakt'

dinsdag 26 januari 2021

In 'Doorbakken' bespreekt presentator André van Duin wekelijks de 'Heel Holland Bakt'-aflevering van afgelopen zondag. Elke week is de afgevallen thuisbakker uit de tent van de voorgaande aflevering te gast en vijf verschillende thuisbakkers uit het hele land staan wekelijks te springen om hun bakkunsten aan André te laten proeven.

In dit seizoen van 'Doorbakken' wordt vanuit een knusse studio-bakkerij op humoristische wijze teruggekeken op de spannendste en mooiste gebeurtenissen uit de 'HHB'-tent. Janny van der Heijden neemt André wekelijks mee op pad voor een educatief uitje, met als thema een baksel of voorwerp uit de tent. De thuisbakker die in de voorgaande aflevering is afgevallen, kan elke week rekenen op een mini-masterclass van Robèrt van Beckhoven. Hierin gaan zij samen bakken en bespreken wat minder goed ging in 'Heel Holland Bakt'. Daarnaast wordt de kijker getrakteerd op unieke, niet eerder vertoonde, beelden, uit 'Heel Holland Bakt'.


Aflevering 5
Vijf enthousiaste thuisbakkers staan te springen om hun favoriete baksels aan André te laten proeven. Eén van die thuisbakkers is een bekend gezicht. 'RTL Nieuws'-presentatrice Meike de Jong is te gast en zij is dol op bakken. Speciaal voor deze aflevering van 'Doorbakken' heeft Meike zelfgemaakte koeken gemaakt, die ze maar al te graag door André laat proeven. Janny en André bezoeken een eeuwenoude molen uit 1856 waar ze te zien krijgen hoe pannenkoekenmeel op traditionele wijze wordt gemaakt. En Robèrt laat aan Daniel, de afgevallen bakker uit de vijfde 'Heel Holland Bakt'-aflevering, zien hoe je perfecte macarons maakt. Daarnaast zijn er unieke, niet eerder vertoonde beelden, uit 'Heel Holland Bakt' uit te zien.

'Doorbakken', woensdag 27 januari om 21.25 uur bij Omroep MAX op NPO 1.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Helden van Hier: Politie Aalst' (VTM)

Na een melding van een overval snellen Ken en Yves ter plaatse, maar het slachtoffer is spoorloos. Kevin en Feline onderzoeken oplichting waarbij een vrouw duizenden euro's verloor. Simon en Lauranne reageren op een melding over een gevonden pistool.

'Helden van hier: Politie Aalst', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:55
    Thuis
    14:20
    Clips
  • 13:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 14:00
    Tik Tak
    14:05
    Bumba
  • 13:40
    Familie
    14:10
    Wittekerke
  • 13:15
    MasterChef Australië - Back to Win
    14:05
    The Motorway
  • 11:50
    Geen uitzending
    14:20
    S.W.A.T.
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:50
    All New Traffic Cops
  • 08:50
    Geen uitzending
    16:10
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:20
    Geen uitzending
  • 13:00
    De Tafel van Gert
    14:10
    Het Beste Bod
  • 13:20
    C.S.I. New York
    14:15
    FBI: International
  • 14:00
    The First 48
    14:55
    Seal Team
  • 13:20
    Botched
    14:10
    Sarah's Sweet Table
  • 13:45
    Snapped
    14:35
    Killer Couples
  • 12:01
    Herhalingslus
    16:00
    Wijzer Wonen
  • 14:00
    PUUR Schlager
    14:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 13:30
    Het Weekmenu
    14:15
    De Sterrenkaart
  • 13:15
    Father Brown
    14:10
    Whitstable Pearl
  • 13:45
    Cougar Town
    14:15
    NCIS
  • 14:00
    NOS het vragenuurtje
    15:00
    NOS Journaal
  • 13:20
    Radar
    14:05
    Opsporing Verzocht
  • 14:00
    Bob de Bouwer
    14:10
    Agent Binky