'Doorbakken' met André van Duin kijkt vooruit op finale 'Heel Holland Bakt'

dinsdag 9 februari 2021

In 'Doorbakken' bespreekt presentator André van Duin wekelijks de 'Heel Holland Bakt'-aflevering van afgelopen zondag. Elke week is de afgevallen thuisbakker uit de tent van de voorgaande aflevering te gast en vijf verschillende thuisbakkers uit het hele land staan wekelijks te springen om hun bakkunsten aan André te laten proeven.

In dit seizoen van 'Doorbakken' wordt vanuit een knusse studio-bakkerij op humoristische wijze teruggekeken op de spannendste en mooiste gebeurtenissen uit de HHB-tent. Janny van der Heijden neemt André wekelijks mee op pad voor een educatief uitje, met als thema een baksel of voorwerp uit de tent. De thuisbakker die in de voorgaande aflevering is afgevallen, kan elke week rekenen op een mini-masterclass van Robèrt van Beckhoven. Hierin gaan zij samen bakken en bespreken wat minder goed ging in 'Heel Holland Bakt'. Daarnaast wordt de kijker getrakteerd op unieke, niet eerder vertoonde, beelden, uit 'Heel Holland Bakt'.


Aflevering 7 - woensdag 10 februari om 21.30 uur op NPO 1
Brabantse worstenbroodjes, een bloementaart en een cupcake van gebakken lucht. De thuisbakkers hebben zich weer uitgesloofd. Aan André de eer om de prachtige baksels te proeven. Ellen en Sabine krijgen deze week een masterclass van Robèrt. De twee afgevallen bakkers leren hoe het decoreren van chocolade precies in zijn werk gaat en samen met Andrè blikken zij nog een keer terug op de leukste momenten uit de 'Heel Holland Bakt'-tent. Janny gaat op bezoek bij food-kunstenaar Tjalf Sparnaay. Hij maakt smakelijke, hyperrealistische kunst van etenswaren, zoals taartjes en hamburgers en werd wereldberoemd met zijn geschilderde spiegelei. Aan Janny geeft hij een uniek kijkje achter de schermen. Want hoe komt het maken van zo’n geschilderd spiegelei eigenlijk tot stand?

'Doorbakken', woensdag 10 februari om 21.30 uur bij Omroep MAX op NPO 1.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Philippe stoomt zijn raceteam verder klaar en neemt hen mee naar Lommel voor een slipcursus. Mies en Nel, de tweeling met podiumangst, worden geconfronteerd met hun grootste angst: zingen voor een volle AFAS Dome tijdens de Night of the Proms. Philippe wil Evi en Jorn van hun hoogtevrees afhelpen en ontdekt opnieuw dat hij nog met angsten worstelt.

'Gene paniek', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:30
    VRT NWS laat
    22:44
    Keno
  • 22:25
    Songs of Slow Burning Earth
    00:00
    Nachtlus
  • 22:10
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:45
    Moordzaken: Liefde is geen Alibi
    22:55
    Schiphol Airport
  • 19:00
    Darts
    23:00
    Expeditie Gooris
  • 20:35
    The Karate Kid
    22:50
    The Karate Kid II
  • 22:30
    Cape Fear
    00:45
    Fare Dodgers: At War With The Law
  • 22:15
    ER
    00:35
    Geen uitzending
  • 21:35
    Tien Om Te Zien
    22:40
    Zorro
  • 22:00
    Scheire en de Schepping
    23:10
    Bad Bad Belgium
  • 22:15
    Found
    00:10
    Brilliant Minds
  • 22:35
    Ocean's Twelve
  • 21:45
    Bake Off Vlaanderen
    02:35
    Don't Worry, Be Happy
  • 22:20
    Demons and Saviors
    23:25
    Aurora Teagarden Mysteries: Heist and Seek
  • 22:34
    Trends Talk
    23:08
    CEO van mijn leven
  • 22:36
    Mijn tuin
    22:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 22:05
    Guten Appetit
    23:00
    Guillaume's Paris
  • 21:05
    Agatha Christie's Marple
  • 22:05
    Under the Banner of Heaven
    23:20
    Lie to Me
  • 21:55
    NOS Studio Voetbal
    22:50
    NOS Journaal
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:40
    NPO Doc: Het systeem
  • 22:20
    De restaurantmoord
    23:00
    Louis Theroux: Law and Disorder in Lagos