Dood 'Ome Sjaak' (72) en beelden verdachten verkrachting in 'Opsporing Verzocht'

dinsdag 22 juni 2021

De politie in Noord-Holland heeft een tijdlijn gemaakt rond de dood van de 72-jarige Sjaak Groot in Berkhout. Het levenloze lichaam van 'Ome Sjaak' werd vorige week maandag, 14 juni, door zijn buren gevonden in zijn vrijstaande huis aan het Oosteinde.

Vermoedelijk werd een confrontatie met een of meerdere indringers meneer Groot fataal. In 'Opsporing Verzocht' worden vanavond de meest recente aanknopingspunten gegeven waarmee de politie de dader(s) hoopt te vinden.


Belgisch meisje (18) verkracht: daders komen mogelijk uit regio Eindhoven
Kijkers van het landelijke opsporingsprogramma kunnen vanavond ook helpen bij het oplossen van een ernstige zedenzaak. In december 2019 bood een nog altijd onbekende man in het Belgische Hasselt een meisje van 18 een lift aan, nadat ze haar telefoon tijdens het uitgaan was kwijtgeraakt. Deze man en een handlanger namen het meisje mee en misbruikten haar op een nog altijd onbekende locatie. Na tips op het Belgische opsporingsprogramma 'Faroek' kwam informatie dat de daders vermoedelijk uit de omgeving van Eindhoven komen. De politie hoopt dat Nederlandse kijkers de verdachten vanavond op de bewakingsbeelden herkennen.

Man berooft studente, pleegt vermoedelijk 9 dagen later overval
Op 15 februari is in Enschede een buitenlandse studente beroofd bij een Geldmaat. Op bewakingsbeelden is vastgelegd hoe een onbekende man haar in het gezicht dreigt te steken. Op basis van de opvallende schoenen van de dader, denkt de politie dat dezelfde man 9 dagen later ook een tankstation in Enschede heeft overvallen.

Omstanders redden leven man (24) in Den Haag
Op het drukke plein voor station Holland Spoor in Den Haag is in november een 24-jarige man 4 keer met een mes gestoken. Snelle hulp van omstanders redde zijn leven. Op beelden is te zien dat de man in de Albert Heijn bij het station opeens wordt bedreigd door twee mannen. Eén van deze verdachten is al aangehouden, van de ander zijn duidelijk herkenbare beelden.

In verband met het EK Voetbal wordt 'Opsporing Verzocht' op NPO 2 uitgezonden, om 20.30 uur.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'The Voice van Vlaanderen' (VTM)

De wedstrijd gaat een nieuwe fase in: de Big Battles. De coaches verdelen hun kandidaten in groepjes die strijden voor een plek in de volgende ronde. Alles kan: één, meerdere of geen winnaars. Na deze ronde blijven er nog zes kandidaten per team over.

'The Voice van Vlaanderen', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:45
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:10
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:40
    Geen uitzending
    06:10
    Kabouter Plop
  • 02:30
    Geen uitzending
    07:15
    Urk!
  • 01:15
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:55
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:50
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 00:45
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:45
    Geen uitzending
    02:50
    De Tafel van Gert
  • 03:00
    Geen uitzending
    02:10
    So Help Me Todd
  • 03:00
    Geen uitzending
    05:45
    Blood & Treasure
  • 02:25
    Geen uitzending
    05:50
    Paris in Love
  • 01:25
    Geen uitzending
    07:10
    Shades of Blue
  • 00:16
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:00
    Mijn tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:55
    Meat Timon
    02:10
    De Garde van Gert
  • 04:00
    Midsomer Murders
    02:35
    Happy Valley
  • 03:15
    First Dates Australia
    02:00
    Cougar Town
  • 03:50
    NOS Journaal Laat
    02:00
    EenVandaag
  • 01:40
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 03:40
    Eva
    04:25
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal