Donnie en Frans Duijts op #1 in de 'Sterren NL Top 100'

Frans Duits van Donnie en Frans Duijts is de grootste Nederlandstalige hit van het jaar! Uit handen van Corné Klijn, presentator van de 'Sterren NL Top 25', ontving Frans Duijts (Donnie kon er helaas niet bij zijn) de award voor #1 in het jaaroverzicht van 2021.
Frans: 'Hij is gaaf! Het is een te gekke samenwerking geweest en het stopt niet. Ik ben er superblij mee. Dank jullie wel!'
Het nummer stond in totaal 29 weken in de 'Sterren NL Top 25', waarvan 18 weken op nummer 1. Snelle en Maan eindigden op nummer 2 met Blijven slapen. Mart Hoogkamer scoorde de zomerhit van dit jaar. Ik ga zwemmen staat op een mooie derde plaats.
Opvallend
De meest voorkomende artiest in de lijst is Frank van Etten. Hij staat met maar liefst vier singles in de 'Sterren NL Top 100'. Ik ben een jongen van de straat op #23 is zijn hoogste notering. Senna is de jongste artiest in de lijst. Zij staat op #61 met haar debuutsingle Ik weet dat je bestaat.
Nieuwkomers
Ook zien we artiesten in de Top 100 die debuteren in de lijst. Zo zagen we Flemming nog niet eerder, die dit jaar een grote hit scoorde met Amsterdam. Ook MEAU met Dat heb jij gedaan, Senna met Ik weet dat je bestaat en Rutger van Barneveld met Helena 2.0 wisten het publiek te raken met hun hits. Een speciale vermelding is er voor Donnie want hij scoorde niet alleen de grootste hit met Frans Duijts, maar staat nog twee keer in de lijst: op #6 met René Froger met Bon gepakt en op #60 met Gerard Joling met Dit is de tijd. Een glansrijk debuut in de 'Sterren NL Top 100'.
De 'Sterren NL Top 100' wordt samengesteld op basis van scores die behaald zijn in de 'Sterren NL Top 25' gedurende het jaar 2021.
Sterren NL Radio
Op 31 december en 1 januari is de 'Sterren NL Top 100' op Sterren NL Radio te horen. Jan Paparazzi, Perry Kramps en Corné Klijn blikken hierin terug op het afgelopen muzikale jaar. Wat waren de populairste tracks van 2021?
'Sterren NL Top 100', vrijdag 24 december en vrijdag 31 december om 15.20 uur bij AVROTROS op NPO 1.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Tom van 't Einde ('EenVandaag') stapt over naar RTL
- Kirsten Westrik gaat naar NET5
- AVROTROS viert WorldPride aan de kade, op tv, radio en online
- Tv-kok uit 'Restaurant Misverstand' zwaar onder vuur: ex-medewerkers beschuldigen Seppe Nobels van wanpraktijken
- Romina Van Camp neemt afscheid van VTM NIEUWS: verschil in visie ligt aan basis van vertrek
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Zomer bij de regionale publieke omroepen: dit staat er op het programma
- Volg de Tour de France 2026 bij de NOS
- Nieuwe onthullingen in de tweede aflevering van 'Danny en de Medicijnmaffia'
- Elke maandag een Film van de Week bij FilmBox
- 'Dijkstra en Evenblij ter Plekke' komt zondag vanuit Roerdalen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Ruben Van Gucht trapt nieuwe seizoen af van 'Tess on the Beach': 'Als je dat wilt weten, zul je met mij moeten daten'
- Dit hoor je zaterdag in 'FM op 5'
- Van Admiral Freebee tot Sons: Willy palmt deze zomer opnieuw M Leuven in
Multimedia SPOTLIGHT
-
Glitter, glamour en Nederlandse directheid in 'The Real Housewives van het Zuiden' -
Ruben Van Gucht daagt Tess uit op JOE
-
'Taylor Swift, a love story' in 'Telefacts Zomer' -
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO
Kijktip van de dag

Dion en Graziella gaan een woning in Heemstede flippen. Ondanks dat Bob en Tijl weinig grip op deze verbouwing weten te krijgen, zijn ze enorm onder de indruk van de vorderingen. Gaat de vakkundigheid en precisie van dit koppel de uitgelopen planning goedmaken?
'De moeite waard?!', om 21.00 uur op Play.



































