'Donnie aan de Kook': een vegan burger met Kalvijn

vrijdag 4 september 2020

In 'Donnie aan de Kook' duikt rapper Donnie samen met een bekende Nederlander de keuken in om zijn of haar favoriete gerecht uit het favoriete restaurant te maken.

Zouden Frans Bauer, Kalvijn, rapper ICE, Sophie Milzink, Daan Boom en Sisi Bolatini deze vegan variant van hun favoriete gerecht ook kunnen waarderen?


In deze 'Donnie aan de Kook' gaat Donnie samen met Kalvijn (Kelvin Boerma) een vegan variant van zijn favoriete burger koken. Kalvijn is een echte bourgondiër en houdt van een goed stuk vlees. Kan hij deze vegan variant dan wel waarderen?

'Donnie aan de Kook', zaterdag 5 september om 21.15 uur op NPO 3.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

Na een bizar ongeluk waarbij een jongen om het leven kwam, wordt de zeventienjarige Lucinda naar een kostschool gestuurd. Vanaf de allereerste schooldag trekt de mysterieuze en afstandelijke Daniël Grigori haar aandacht. Hij komt haar bekend voor en is de enige afleiding die ze heeft op een plek waar gsm's verboden zijn en camera's elke beweging registreren. Ze voelt zich als een magneet tot hem aangetrokken, maar ook medestudent Cam laat haar niet onberoerd.

'Fallen', film uit 2016 met oa. Jeremy Irvine, om 20.35 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:15
    Andermans zaken
    17:05
    Witse