Donderdag in 'Danny's Wereld': Moeilijk te verteren

woensdag 27 oktober 2021

In deze aflevering van 'Danny's Wereld' spreekt Danny Ghosen met Lotte en Anna, die beiden in afwachting zijn van een behandeling tegen anorexia. De wachtlijsten hiervoor zijn zo lang dat beide jonge vrouwen in een uitzichtloze situatie beland zijn. Anna wacht al vanaf april op een intensieve behandeling.

Bij Lotte speelt mee dat zij naast anorexia ook de diagnose autisme heeft. Zij eet inmiddels niets meer en leeft al maanden op sondevoeding.


'Ze hebben gezegd dat ze pas in januari 2022 tijd voor me hebben. Mijn leven staat nu stil', aldus Anna. De autismekliniek, waar Lotte behandeld wil worden, kan haar pas helpen als haar eetstoornis onder handen is genomen. Ondertussen stelt de anorexiakliniek dat er eerst aan haar autisme gewerkt moet worden. 'Het is heel moeilijk om gemotiveerd te blijven. Ik heb soms wel het idee: voor mij hoeft het niet zo. Ik ben moe van het leven, dit is niet hoe ik hier wil zijn.'

Over 'Danny’s Wereld'
Danny Ghosen gaat in 'Danny’s Wereld' op zoek naar waar het wringt in de maatschappij. Hij onderzoekt spanningen en problemen in de samenleving en ontmoet mensen die vaak onzichtbaar zijn, de grens opzoeken, daar overheen zijn gegaan of zich buitengesloten voelen. Danny komt overal binnen, hij vraagt door en oordeelt niet.

Danny Ghosen
Danny Ghosen (Beirut, 1978) begon zijn loopbaan bij MTNL maar stapte snel over naar PowNed waar hij opviel door zijn vasthoudendheid. Voor de EO maakte hij onder andere 'Rot op naar je Eigen Land'. Sinds 2016 werkte Ghosen voor de NTR waar hij het veelgeprezen 'Danny in Arabistan' en 'De Slag om Libanon' maakte. Sinds januari 2021 maakt hij 'Danny’s Wereld' voor de VPRO, waarin hij de kijker meeneemt naar nieuwe spraakmakende werelden, onzichtbaar voor de meesten, maar toch vlakbij, indringend en actueel.

'Danny's Wereld', donderdag 28 oktober om 21.05 uur bij de VPRO op NPO 2 en 17.00 uur op YouTube.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

De spelers van Eendracht Vooruit zijn vijftigers ondertussen. Maar de vrienden zijn uit elkaar gegroeid en hebben andere dingen aan hun hoofd dan voetbal: elk op hun eigen manier worstelen ze met de opvoeding van hun kinderen. Wanneer een van hen ziek wordt, komen ze tot het besef dat het leven te kort is voor ruzies. Maar om opnieuw bij elkaar te komen, hebben ze de hulp nodig van de nieuwe generatie.

'Team Spirit NXT GEN', film uit 2025 met oa. Dimitri Leue en Tania Kloek, om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:35
    VRT NWS De Markt
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 10:00
    Herfstbeelden
    14:00
    Sporza: WK Gymnastiek
  • 12:45
    Mega Mindy
    13:10
    Mega Maffe Monsterfreaks
  • 11:45
    Jacques en Urbain op Wereldtournee
    13:00
    VTM Nieuws
  • 11:20
    America's Got Talent: Fantasy Team
  • 05:40
    Geen uitzending
    13:35
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:35
    Matlock
  • 12:30
    A Heidelberg Holiday
    14:05
    The Finnish Line
  • 10:00
    Joe
    15:15
    Geen uitzending
  • 12:25
    De Tafel van de Week
    13:00
    Friends
  • 12:15
    FBI: Most Wanted
    13:55
    NCIS
  • 12:30
    Storage Wars
    14:50
    Two and a Half Men
  • 12:30
    Lekker Messy
    12:55
    Uit de Schelp
  • 12:15
    Snapped
    16:40
    World's Most Evil Killers
  • 12:36
    Z-Weekoverzicht
    13:07
    Trends Talk
  • 12:53
    De perfecte energieoplossing
    13:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 12:10
    Indian Summer
    12:55
    De wereld op je bord
  • 12:30
    Whitstable Pearl
    13:25
    Midsomer Murders
  • 12:40
    NCIS
    18:05
    Hudson & Rex
  • 12:20
    Sterren NL Top 25
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:40
    EO Metterdaad
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:40
    Mega Mindy
    13:05
    Studio Snugger