Domien Verschuuren presenteert 'Qmusic's Quarantaine Quiz'

donderdag 9 april 2020

Domien Verschuuren presenteert vanaf 'Qmusic's Quarantaine Quiz'. Twee keer per week verschijnt er een nieuwe quiz, waarbij steeds twee bekende Nederlanders het tegen elkaar opnemen.

Onder anderen Maan, Kraantje Pappie, Fred van Leer, Bas Smit, Suzan en Freek, Ruben Nicolai, Ruben van der Meer en Geraldine Kemper spelen mee in de quiz.


Thuisblijven is noodzakelijk en soms ook wat saai, dat heeft Qmusic-dj Domien Verschuuren aan den lijve ondervonden. Door een verkoudheidje bracht hij twee weken in zelfquarantaine door. Domien: 'Ik hou van spelletjes, maar kan slecht tegen mijn verlies. Dus toen dacht ik: wat nou als ik een spelletje host? Zo kreeg ik het idee om een quarantainequiz te organiseren. Wat is er nou leuker dan een spelletje spelen met collega's die nu wat minder te doen hebben en gelijk even kijken hoe het met hun zelfisolatie gaat?'

Aflevering 1: Maan vs. Kraan
Elke aflevering doen twee bekende spelers mee via een videoverbinding vanuit huis. Vandaag is het de beurt aan artiesten Kraantje Pappie die het opneemt tegen Maan. Bij beiden heeft de coronacrisis flink huisgehouden in de agenda. Maan heeft erdoor een bijzondere nieuwe hobby ontplooid en Kraantje Pappie heeft een vreemde soort shopverslaving ontwikkeld.

Er zijn verschillende rondes. Zo moeten de spelers quizvragen over elkaar beantwoorden, lijstjes invullen, foto's raden en songteksten afzingen tijdens de 'Quarantaine Karaokeronde'. De winnaar gaat naar huis - of eigenlijk blijft thuis - met de Gouden Qmusic Handgel. Naast de quiz geven de spelers een kijkje in de thuissituatie. Naast Maan en Kraan spelen onder anderen ook Fred van Leer, Bas Smit en Suzan en Freek, Ruben Nicolai, Ruben van der Meer en Geraldine Kemper mee.

'Qmusic's Quarantaine Quiz' verschijnt na vandaag elke woensdag en zondag om 16.00 uur op het YouTube kanaal van Qmusic en op Qmusic.nl.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Operatiekamer' - Jacques Vermeire (VTM)

Twaalf jaar na zijn darmkanker keert Jacques Vermeire terug naar de ingreep die zijn leven veranderde. Samen met zijn chirurg blikt hij terug op de operatie en vertelt hij openhartig over de diagnose en zijn veerkracht.

'De Operatiekamer', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    11:00
    Herfstbeelden
  • 09:00
    Herfstbeelden
    11:15
    De Afspraak
  • 10:14
    Knofje
    10:20
    Sarah doet yoga
  • 09:45
    Geen uitzending
    11:50
    Familie
  • 01:40
    Geen uitzending
    11:10
    MasterChef Australië
  • 09:00
    Geen uitzending
    14:10
    Ghosts
  • 10:00
    Geen uitzending
    13:45
    Stargate SG-1
  • 08:55
    The Most Colorful Time of the Year
    10:35
    The Perfect Christmas Date
  • 10:00
    Joe
    14:50
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    11:25
    Huizenjagers
  • 09:40
    Castle
    10:35
    FBI: Most Wanted
  • 09:55
    Two and a Half Men
    10:50
    Geen uitzending
  • 09:55
    Masterchef USA
    10:45
    Love It or List It
  • 09:40
    24 Hours in Police Custody
    10:40
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 10:07
    De Branche-Expert
    10:55
    Mannenverzorging
  • 10:00
    Becoming Meewis
    10:50
    Sarah's Sweet Table
  • 10:10
    Murdoch Mysteries
    11:10
    Death in Paradise
  • 10:05
    Below Deck Mediterranean
    12:00
    Chucky
  • 10:00
    NOS Journaal
    10:16
    Nederland in Beweging
  • 09:55
    Nieuwsuur
    10:45
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 10:15
    Nurdys
    10:20
    Tip de Muis