Domien Verschuuren presenteert 'Qmusic's Quarantaine Quiz'

Domien Verschuuren presenteert vanaf 'Qmusic's Quarantaine Quiz'. Twee keer per week verschijnt er een nieuwe quiz, waarbij steeds twee bekende Nederlanders het tegen elkaar opnemen.
Onder anderen Maan, Kraantje Pappie, Fred van Leer, Bas Smit, Suzan en Freek, Ruben Nicolai, Ruben van der Meer en Geraldine Kemper spelen mee in de quiz.
Thuisblijven is noodzakelijk en soms ook wat saai, dat heeft Qmusic-dj Domien Verschuuren aan den lijve ondervonden. Door een verkoudheidje bracht hij twee weken in zelfquarantaine door. Domien: 'Ik hou van spelletjes, maar kan slecht tegen mijn verlies. Dus toen dacht ik: wat nou als ik een spelletje host? Zo kreeg ik het idee om een quarantainequiz te organiseren. Wat is er nou leuker dan een spelletje spelen met collega's die nu wat minder te doen hebben en gelijk even kijken hoe het met hun zelfisolatie gaat?'
Aflevering 1: Maan vs. Kraan
Elke aflevering doen twee bekende spelers mee via een videoverbinding vanuit huis. Vandaag is het de beurt aan artiesten Kraantje Pappie die het opneemt tegen Maan. Bij beiden heeft de coronacrisis flink huisgehouden in de agenda. Maan heeft erdoor een bijzondere nieuwe hobby ontplooid en Kraantje Pappie heeft een vreemde soort shopverslaving ontwikkeld.
Er zijn verschillende rondes. Zo moeten de spelers quizvragen over elkaar beantwoorden, lijstjes invullen, foto's raden en songteksten afzingen tijdens de 'Quarantaine Karaokeronde'. De winnaar gaat naar huis - of eigenlijk blijft thuis - met de Gouden Qmusic Handgel. Naast de quiz geven de spelers een kijkje in de thuissituatie. Naast Maan en Kraan spelen onder anderen ook Fred van Leer, Bas Smit en Suzan en Freek, Ruben Nicolai, Ruben van der Meer en Geraldine Kemper mee.
'Qmusic's Quarantaine Quiz' verschijnt na vandaag elke woensdag en zondag om 16.00 uur op het YouTube kanaal van Qmusic en op Qmusic.nl.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: 30 april & 1,2 en 3 mei 2026
- Play zendt samen met DAZN finale Croky Cup uit
- Kijk nu de spannende nieuwe trailer van 'De Twaalf - De botoxmoorden'
- Voetbalfans winnen: Telenet brengt Jupiler Pro League en topcompetities terug op Play Sports
- Reünie-aflevering 'Een Vergetelijk Mooie Reis' bij MAX
- Lief gebaar of vergiftigd geschenk? 'Ze Zeggen Dat' fileert bloemen
- NPO Doc 'Verweesd Eigendom' te zien bij MAX
- VRT NWS 'Pano' onderzoekt: Op de rug van de patient
- Boeiende en blinde aflevering van 'Celebrity MasterChef' op Play
- Nieuw gezin krijgt 'Blind Gekocht'-experten stil
- Qmusic-luisteraars geven Finn het allerlaatste ticket voor de liveshows van 'The Voice' in team Maarten & Dorothee
- Beleef mee de Koningin Elisabethwedstrijd Cello 2026
- Qmusic lanceert 'Mattie versus Marieke': de spannendste strijd dwars door Nederland
- JOE roept mei uit tot Topmaand: elke vrijdag een gloednieuwe top 100
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanaf Westerkwartier
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
Kijktip van de dag

Van kleuter op het podium tot wereldster: het verhaal van Michael Jackson begint met glitter, maar ook met angst. Achter de succesvolle Jackson 5 schuilt een gezin dat meer door druk dan door liefde werd samengehouden, met een controlerende vader die diepe sporen nalaat. Na de release van het album 'Thriller' in 1982 verovert Michael Jackson de wereld, maar intussen zoekt hij wanhopig naar echte verbinding. Vrienden, familie - onder wie zijn zus La Toya - én collega's schetsen een verontrustend beeld: hoe groter de roem, hoe eenzamer de man achter de mythe.
'The Michael Jackson Story', om 22.15 uur op VRT Canvas.



































