Domien Verschuuren presenteert 'Qmusic's Quarantaine Quiz'

donderdag 9 april 2020

Domien Verschuuren presenteert vanaf 'Qmusic's Quarantaine Quiz'. Twee keer per week verschijnt er een nieuwe quiz, waarbij steeds twee bekende Nederlanders het tegen elkaar opnemen.

Onder anderen Maan, Kraantje Pappie, Fred van Leer, Bas Smit, Suzan en Freek, Ruben Nicolai, Ruben van der Meer en Geraldine Kemper spelen mee in de quiz.


Thuisblijven is noodzakelijk en soms ook wat saai, dat heeft Qmusic-dj Domien Verschuuren aan den lijve ondervonden. Door een verkoudheidje bracht hij twee weken in zelfquarantaine door. Domien: 'Ik hou van spelletjes, maar kan slecht tegen mijn verlies. Dus toen dacht ik: wat nou als ik een spelletje host? Zo kreeg ik het idee om een quarantainequiz te organiseren. Wat is er nou leuker dan een spelletje spelen met collega's die nu wat minder te doen hebben en gelijk even kijken hoe het met hun zelfisolatie gaat?'

Aflevering 1: Maan vs. Kraan
Elke aflevering doen twee bekende spelers mee via een videoverbinding vanuit huis. Vandaag is het de beurt aan artiesten Kraantje Pappie die het opneemt tegen Maan. Bij beiden heeft de coronacrisis flink huisgehouden in de agenda. Maan heeft erdoor een bijzondere nieuwe hobby ontplooid en Kraantje Pappie heeft een vreemde soort shopverslaving ontwikkeld.

Er zijn verschillende rondes. Zo moeten de spelers quizvragen over elkaar beantwoorden, lijstjes invullen, foto's raden en songteksten afzingen tijdens de 'Quarantaine Karaokeronde'. De winnaar gaat naar huis - of eigenlijk blijft thuis - met de Gouden Qmusic Handgel. Naast de quiz geven de spelers een kijkje in de thuissituatie. Naast Maan en Kraan spelen onder anderen ook Fred van Leer, Bas Smit en Suzan en Freek, Ruben Nicolai, Ruben van der Meer en Geraldine Kemper mee.

'Qmusic's Quarantaine Quiz' verschijnt na vandaag elke woensdag en zondag om 16.00 uur op het YouTube kanaal van Qmusic en op Qmusic.nl.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Jade en de Belgen' (Play)

Van overbezorgde ouders en lastige schoonfamilie tot gênante nonkels en verplichte familiefeesten: Jade Mintjens duikt in het Belgische familieleven.

'Jade en de Belgen', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:35
    Time: out
    22:00
    VRT NWS laat
  • 20:40
    Sporza: UEFA Europa League
    23:05
    Lover, Liar, Predator
  • 21:20
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:45
    Alloo bij de Wegpolitie
    22:25
    Chicago P.D.
  • 21:40
    De Inspecteurs
    22:45
    Ik Vertrek
  • 20:35
    Exodus: Gods and Kings
    23:20
    Nope
  • 20:35
    Payback
    22:35
    Foute vrienden
  • 20:35
    The Picture of Christmas
    22:15
    A Glenbrooke Christmas
  • 21:40
    De Bunker
    22:40
    Cheers
  • 21:15
    Jade en de Belgen
    21:50
    Zeg Eens Euh
  • 21:30
    Doc
    22:25
    Friends
  • 20:35
    Geostorm
    22:40
    The Ark
  • 21:25
    Komen Eten
    22:15
    Huizenjagers
  • 21:25
    World's Most Evil Killers
  • 21:38
    Z-Nieuws
    21:49
    Z-Beurs
  • 21:37
    De tip
    22:00
    More Than A Feeling
  • 21:40
    De Zomerkeuken
    22:15
    Wordt aangekondigd
  • 21:00
    Miss Austen Regrets
    22:45
    Agatha Christie's Marple
  • 21:30
    Costiera
    22:25
    Hudson & Rex
  • 21:30
    AVROTROS Triviant
    22:20
    Pauw & De Wit
  • 21:40
    Pointer
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:15
    Tygo in de flakka
    22:00
    Danny en de medicijnmaffia