Domien Verschuuren, Iris Frederix, thuisbakker Jeroen en meer in 'Doorbakken'

dinsdag 14 januari 2020

In de vierde aflevering van het MAX-programma 'Doorbakken', ontvangt presentator Irene Moors onder meer Domien Verschuuren en Iris Frederix.

Robèrt gaat langs bij thuisbakker Jeroen uit 'Heel Holland Bakt' om heerlijke koffiebroodjes te maken. Dat en meer is in Doorbakken te zien op woensdag 15 januari om 21.30 uur op NPO 1.


Met haar gasten blikt Irene Moors terug op aflevering vijf van 'Heel Holland Bakt', waarin het thema afgelopen zondag Holland was. Deze week dient het Openluchtmuseum in Arnhem als 'Doorbakken'-decor; de plek waar al het moois van Nederland samenkomt.

Kunstenaar Iris Fredrix, bekend als coach uit het tv-programma 'Project Rembrandt', schildert zelf vaak taartjes in haar kunstwerken. De oude Hollandse meesters schilderden ook regelmatig eten in hun schilderijen. In Doorbakken vertelt Iris hier meer over. Verder schuift ook radio-dj Domien Verschuuren aan; hij is groot fan van 'Heel Holland Bakt'. Als trouwe kijker kan hij als geen ander meepraten over wat er afgelopen zondag allemaal in de tent is gebeurd.

Floraal toppatissier Natasja Sadi gaat in 'Doorbakken' suikerbloemen maken. Ze laat zich inspireren door de bloemen uit de stillevens van de oude Hollandse meesters.

Helaas moest afgelopen zondag bakker Jeroen de tent verlaten, maar gelukkig zien we hem terug in 'Doorbakken'. Hij krijgt bezoek van Robèrt; samen gaan ze aan de slag bij Jeroen thuis. Robèrt en Jeroen maken nogmaals koffiebroodjes. Verder onderzoekt Janny hoe Chinees porselein ooit geleid heeft tot het ontstaan van het Delfts blauwe aardewerk, dat deel uitmaakt van ons Nederlands cultureel erfgoed. Daarnaast gaan Janny en Robèrt samen naar Gouda om het geheim achter de Goudse stroopwafel te ontdekken.

'Doorbakken', woensdag 15 januari om 21.30 uur op NPO 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Got Talent' (VTM)

De tien finalisten brengen voor de laatste keer een gloednieuwe act. De jury kiest een top drie, waarna het publiek de winnaar bepaalt. Wie kroont zich tot winnaar van 'Got Talent' en gaat naar huis met de prijzenpot van 50.000 euro?

'Got Talent', om 20.45 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 Top 500 van de 80s
    11:00
    Herfstbeelden
  • 09:00
    Herfstbeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 10:40
    Timbalo
    10:45
    Uki
  • 09:50
    Geen uitzending
    11:50
    Familie
  • 01:40
    Geen uitzending
    11:50
    MasterChef Australië
  • 09:00
    Geen uitzending
    13:55
    Ghosts
  • 10:00
    Geen uitzending
    13:55
    MacGyver
  • 10:10
    'Tis the Season to Be Merry
  • 10:00
    Joe
    14:50
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    11:20
    Huizenjagers
  • 10:05
    Castle
    10:55
    Elsbeth
  • 10:35
    Geen uitzending
    11:35
    History's Greatest Escapes With Morgan Freeman
  • 10:00
    Masterchef USA
    10:50
    Love It or List It
  • 10:00
    Snapped
    10:45
    The Philpott Fire: A Very British Horror Story
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 10:40
    Zelf gedaan, goed gedaan
    10:55
    Mannenverzorging
  • 10:25
    De Open Vuur Roadtrip naar Zweden
    11:00
    De Gastentafel
  • 10:15
    Murdoch Mysteries
    11:10
    Death in Paradise
  • 10:40
    Below Deck Mediterranean
    12:20
    Hudson & Rex
  • 10:30
    MAX Geheugentrainer
    10:45
    NOS Journaal
  • 09:55
    Nieuwsuur
    10:45
    BinnensteBuiten
  • 10:40
    Lena's dieren