Domien Verschuuren viert zijn 1000ste aflevering op Qmusic

woensdag 24 januari 2024
Foto: Qmusic - © DPG Media 2023

Domien Verschuuren maakt donderdag de duizendste aflevering van zijn middagshow op Qmusic. Hij viert dit samen met zijn sidekick Anton Griep, een bezoek van zijn moeder, nieuwe muziek van Rondé en natuurlijk luisteraars voor en met wie hij de show al jaren maakt.

Op 1 oktober 2018 begon Domien aan zijn avontuur bij Qmusic dat sindsdien vele hoogtepunten kende die hij samen met zijn sidekick Anton Griep beleefde. De show kenmerkt zich door het nauwe contact met de luisteraars en de muzikale primeurs. Zo kondigden Acda & de Munnik en KANE in de middagshow hun comeback aan. De lijst met artiesten die hun nieuwe muziek voor het eerst lieten horen bij Domien is indrukwekkend. Onder anderen Suzan en Freek, Antoon, Kris Kross Amsterdam, Son Mieux, Maan, Snelle en Davina Michelle primeurden er hun nieuwe nummers. In de duizend uitzendingen werd ook honderden keren Tankbonnenbingo en Verdubbel Je Salaris gespeeld. Ook is Domien de enige dj die alle vijf edities opgesloten zat in de Q-escape room.


De Q-middagshow met Domien is dagelijks te horen met Anton Griep als sidekick en Nathalie van Suijlekom als nieuwslezer. Naast de middagshow is Domien op vrijdagmiddag ook te horen in de Top 40 en presenteert hij jaarlijks de Qmusic Top 40 Awards Live in Rotterdam Ahoy.

Toevalligerwijs is de middagshow genomineerd voor de Gouden RadioRing voor beste programma van het afgelopen jaar. Daarnaast is Domien ook genomineerd als beste presentator. De uitreiking van de Gouden RadioRing vindt donderdagavond plaats in Hilversum.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Alex neemt contact op met de politie. Hij heeft cruciale informatie: er staat nóg een aanslag gepland, vandaag nog. Het team schakelt in hoogste versnelling, maar Commander Francis waarschuwt: vertrouw Alex niet te snel. Terwijl de seconden wegtikken, moet Lana beslissen hoeveel ze durft te geloven van een man die alles te verliezen heeft.

'Trigger Point', om 21.00 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:55
    VRT NWS Update
    18:05
    Down The Road
  • 17:10
    Record On
    18:25
    The Brokenwood Mysteries
  • 17:50
    De week van Karrewiet
    18:00
    Ket & Doc
  • 16:30
    The Voice van Vlaanderen
    19:00
    VTM Nieuws
  • 17:50
    Verslaafd!
    18:45
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
  • 17:45
    9-1-1
    18:35
    Georgia Rule
  • 17:20
    Police Interceptors
    22:30
    Emmanuelle, l'Antivierge
  • 17:25
    Allegiance
    19:45
    S.W.A.T.
  • 17:55
    Pa heeft een lief
    20:00
    Nonkel Jef
  • 17:20
    Huizenjagers
    20:00
    The Real Housewives of Antwerp
  • 17:40
    NCIS
    22:45
    Criminal Minds
  • 17:40
    Two and a Half Men
    20:35
    Tom Clancy's Without Remorse
  • 17:20
    Chateau Meiland
    20:35
    Zo Man Zo Vrouw
  • 17:50
    World's Most Evil Killers
  • 17:52
    City Reports
    17:56
    Alle Zaken op een Rijtje
  • 17:35
    Roger
    18:00
    Classics 55
  • 17:40
    Het Weekmenu
    18:25
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 17:50
    Call the Midwife
    20:00
    Silent Witness
  • 17:15
    Station 19
    18:10
    White Collar
  • 16:45
    Maestro: Speciale editie
    17:59
    Socutera
  • 17:40
    De Verandering
    18:00
    Nederland Zingt
  • 17:45
    De eerste keer
    18:05
    De Eindmusical