Dode wolf uit Stroe in 'Opsporing Verzocht': 16.000 euro beloning

Op vrijdag 1 oktober vond een voorbijganger in Stroe in een greppel een dode wolf. Er werd eerst gedacht dat het dier een verkeersslachtoffer was, tot uit onderzoek bleek dat de wolf was beschoten. Dat het om een 'per ongeluk' geraakte wolf zou gaan, acht de politie zeer onwaarschijnlijk.
Woordvoerder Jop Heinen: 'Er zijn natuurliefhebbers die soms meer dan honderd keer op pad gaan om een wolf te zien, en die dat niet lukt. Dit dier lijkt heel doelbewust neergeschoten; de schutter moet dus heel veel moeite hebben gedaan om op de wolf te kunnen schieten.'
Het is strafbaar om een wolf te doden, vandaar dat in 'Opsporing Verzocht' vanavond meer details worden gegeven over de vondst. Stichting Faunabescherming heeft 5.000 euro uitgeloofd voor een gouden tip over de dader. Dat bedrag is met hulp van giften van sympathisanten inmiddels uitgegroeid tot 16.000 euro.
Man laat granaat achter onder carport onderneemster
Iemand lijkt het gemunt te hebben op een onderneemster in Almere. Op zondag 21 maart werd een granaat op haar deur geplakt. Een dag later werd een granaat achtergelaten bij haar winkel aan het Bijlmerplein in Amsterdam-Zuidoost. Bij beide bedreigingen legden bewakingscamera’s de dader vast. Vooral de man die in Almere te zien is op beelden, komt duidelijk in beeld. Naast tips over de dader(s) hoopt de politie informatie te krijgen over de reden van de bedreigingen.
Onderneemster schreeuwt overvaller haar zaak uit
In 'Opsporing Verzocht' verder het verhaal van een onderneemster uit Lochem. Zij stond alleen in haar kledingzaak, toen een overvaller haar probeerde te overmeesteren. Dankzij haar verzet vertrok de man weer. Hij staat op bewakingsbeelden en heeft een bijzonder kenmerk: grote fel lichtblauwe ogen.
Verder onder andere aandacht voor een overval in Eindhoven en een update van het onderzoek naar de mishandeling van Carlo Heuvelman op Mallorca. Vorige week werd in 'Opsporing Verzocht' een foto getoond van een onbekende getuige, die mogelijk de fatale mishandeling van Carlo Heuvelman had vastgelegd.
'Opsporing Verzocht', dinsdag 16 oktober om 21.20 uur bij AVROTROS op NPO 1.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Niels Destadsbader sluit bijzondere deal met twee dealers in 'Stukken Van Mensen' en opent veiling voor het goede doel
- Nieuwe eerste keren, nieuwe chaos: KRO-NCRV-serie 'De Eerste Keer' is terug met seizoen 2
- Muzikale gameshow 'I’ve Got The Music In Me' op SBS6
- BBC verlengt het op 'De Verraders' gebaseerde format 'The Traitors' tot 2030
- 15 jaar na haar eerste auditie: herkent Dan Karaty deze 'So You Think You Can Dance'-kandidaat nog?
- Dit zijn zaterdag de onderwerpen van 'Kassa'
- Geert-Jan Knoops is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- 'Ik wil jou weleens Justin Bieber horen zingen': Mathieu Terryn en Laura Tesoro voegen de daad bij het woord in 'The Voice'
- Nieuwe aflevering van 'De Arbeidsvitaminen Quiz' op NPO 1
- Nieuwe 'MAX Muziekspecial': Emma Kok schittert in het Concertgebouw
- Muziek voor iedereen: AVROTROS Klassiek in actie voor Leerorkest
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Weer veel muzieknieuws zaterdag in 'FM Op 5'
- Na 12 dagen is het zover: Lize uit Tielt-Winge wint de Camper van Sven & Anke
- JOE-dj’s Coen & Sander na ruim 72 uur gevonden aan de Panelenweg in Tiel
Multimedia SPOTLIGHT
-
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'?
Kijktip van de dag

Mira is een jonge alleenstaande moeder, altijd positief en boordevol energie. Ze heeft een fijne job als thuisverpleegster, hechte vrienden en een goede relatie met haar jongste broer. Maar dan krijgt ze nieuws dat inslaat als een bom. Mira besluit om het contact met haar oudste broer te herstellen in een poging het gezin dat er nooit echt één was te herenigen. En zo trekt deze niet-alledaagse en op zijn zachtst gezegd kleurrijke familie voor een weekend naar de Ardennen. Mira wacht een uitdaging om de familiebanden aan te halen.
'J'aime La Vie', film uit 2023 met oa. Jurgen Delnaet, om 20.45 uur op VRT 1.



































