Dode wolf uit Stroe in 'Opsporing Verzocht': 16.000 euro beloning

dinsdag 16 november 2021

Op vrijdag 1 oktober vond een voorbijganger in Stroe in een greppel een dode wolf. Er werd eerst gedacht dat het dier een verkeersslachtoffer was, tot uit onderzoek bleek dat de wolf was beschoten. Dat het om een 'per ongeluk' geraakte wolf zou gaan, acht de politie zeer onwaarschijnlijk.

Woordvoerder Jop Heinen: 'Er zijn natuurliefhebbers die soms meer dan honderd keer op pad gaan om een wolf te zien, en die dat niet lukt. Dit dier lijkt heel doelbewust neergeschoten; de schutter moet dus heel veel moeite hebben gedaan om op de wolf te kunnen schieten.'


Het is strafbaar om een wolf te doden, vandaar dat in 'Opsporing Verzocht' vanavond meer details worden gegeven over de vondst. Stichting Faunabescherming heeft 5.000 euro uitgeloofd voor een gouden tip over de dader. Dat bedrag is met hulp van giften van sympathisanten inmiddels uitgegroeid tot 16.000 euro.

Man laat granaat achter onder carport onderneemster
Iemand lijkt het gemunt te hebben op een onderneemster in Almere. Op zondag 21 maart werd een granaat op haar deur geplakt. Een dag later werd een granaat achtergelaten bij haar winkel aan het Bijlmerplein in Amsterdam-Zuidoost. Bij beide bedreigingen legden bewakingscamera’s de dader vast. Vooral de man die in Almere te zien is op beelden, komt duidelijk in beeld. Naast tips over de dader(s) hoopt de politie informatie te krijgen over de reden van de bedreigingen.

Onderneemster schreeuwt overvaller haar zaak uit
In 'Opsporing Verzocht' verder het verhaal van een onderneemster uit Lochem. Zij stond alleen in haar kledingzaak, toen een overvaller haar probeerde te overmeesteren. Dankzij haar verzet vertrok de man weer. Hij staat op bewakingsbeelden en heeft een bijzonder kenmerk: grote fel lichtblauwe ogen.

Verder onder andere aandacht voor een overval in Eindhoven en een update van het onderzoek naar de mishandeling van Carlo Heuvelman op Mallorca. Vorige week werd in 'Opsporing Verzocht' een foto getoond van een onbekende getuige, die mogelijk de fatale mishandeling van Carlo Heuvelman had vastgelegd.

'Opsporing Verzocht', dinsdag 16 oktober om 21.20 uur bij AVROTROS op NPO 1.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Is't gelukt?' met Sven de Leijer

Fien Germijns, Ward Lemmelijn, Annemie Struyf, Bart Cannaerts, Birgit Aertgeerts, Mohsin Abbas, Stephanie Planckaert en Timon Verbeeck moesten het afgelopen jaar in alle discretie uitdagingen tot een goed einde brengen. Elke aflevering stellen drie van hen hun uitdaging voor aan hun tegenspelers, die moeten inschatten of het wel of niet gelukt is. In de studio krijgen ze voor het eerst beelden te zien van elkaars uitdagingen.

'Is 't Gelukt?', om 20.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:40
    Undercover
    17:35
    Sporza: WK Basketbal Vrouwen 2026
  • 16:50
    Mammals
    17:50
    Sporza: EK Volleybal Vrouwen 2026
  • 16:35
    Stoere Frans
    17:45
    Grizzy & the Lemmings
  • 16:55
    Got Talent
    19:00
    VTM Nieuws
  • 16:50
    Alles Mag Weg
    17:55
    Grote Gezinnen, Grote Vakanties
  • 16:20
    S.W.A.T.
    18:20
    How I Met Your Mother
  • 16:25
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 17:05
    ER
    01:00
    Suits
  • 16:35
    SOS Piet
    19:20
    Drie mannen onder een dak
  • 16:45
    Zeg Eens Euh
    20:00
    Kamp Jeroom
  • 16:45
    Criminal Minds
    20:25
    NCIS: Sydney
  • 17:05
    The Neighborhood
    20:35
    Mad Max
  • 16:20
    A Place in the Sun
    17:15
    Komen Eten
  • 16:55
    Snapped: Killer Couples
    20:30
    Murder in the 21st
  • 16:55
    Trends Talk
    17:29
    CEO van mijn leven
  • 17:05
    De perfecte badkamer
    18:00
    Classics 55
  • 17:05
    De Sterrenkaart
    17:45
    Toasted on wheels!
  • 17:00
    Queens of Mystery
    17:55
    Emma
  • 17:05
    NCIS
    18:05
    Scandal
  • 16:15
    NOS Studio Sport Live
    17:25
    Keuringsdienst van Waarde
  • 17:00
    NOS Journaal 17.00 uur
    17:10
    Pauscast
  • 16:50
    TechBitch
    17:15
    Zenith