Dj Kai Merckx naar middagshow op JOE

Vanaf het nieuwe jaar is radio-dj Kai Merckx te horen op de nieuwe radiozender JOE. Hij gaat daar de middagshow presenteren van 16.00 uur tot 19.00 uur. Eerder werd al bekend dat het duo Coen Swijnenberg & Sander Lantinga én Dennis Ruyer overstappen naar JOE.
Programmadirecteur JOE, Iwan Reuvekamp: 'Met Kai voegen we een groot multitalent toe aan de programmering van JOE. Met zijn jaren ervaring brengt Kai humor en entertainment in de middagshow. Hij is bovendien muzikaal en weet luisteraars te boeien met mooie verhalen. Kai is de juiste persoon voor deze prominente plek.'
Kai Merckx: 'Gaat hij nu óók een quote geven over ‘fantastisch om te bouwen aan een nieuwe zender?’ Ja, dat doet-ie, want dat is het ook! Ik kijk ernaar uit om na de avond op Qmusic nu het einde van de middag in te luiden op JOE, als de luisteraars via Coen & Sander en Dennis bij mij aankomen voor een leuke middagshow met tijdloze muziek.'
Na Coen Swijnenberg en Sander Lantinga die de ochtendshow presenteren en Dennis Ruyer die het tijdslot van 10.00 tot 13.00 uur voor zijn rekening neemt, is Kai Merckx de vierde naam die JOE aankondigt voor de vaste programmering. Zijn show begint in het nieuwe jaar en is te horen van 16.00 tot 19.00 uur.
Kai Merckx (32) kenmerkt zich door zijn humoristische en entertainende manier van radio maken. In april 2014 werd hij als winnaar uitgeroepen van het Q-college, het interne opleidingstraject van Qmusic. Hierna begon hij met radiomaken in de nacht, maar kreeg hij al snel een mooi tijdslot in de doordeweekse programmering. Sinds 2016 is hij de vaste vervanger van de ochtendshow ‘Mattie & Marieke’. Ook werd hij meerdere keren opgesloten in de Q-escape room, was hij hulpsint ‘SinterKai’ en maakte hij afgelopen zomer een zomerhit ‘Wat zijn we lekker weg’. Naast radio sprak hij ook een stem in van de Nederlandse versie van ‘The Incredibles 2’. Merckx ontving in 2022 de AD Mediaprijs voor ‘meest ondergewaardeerde radiomaker van Nederland’. Samen met zijn vriendin Corien heeft hij een zoontje genaamd Guus.
De radiozender JOE is op 1 september begonnen met uitzenden op een landelijk FM-netwerk dat DPG Media heeft bemachtigd. JOE is daarnaast ook in heel Nederland te ontvangen op DAB+ en online. De zender draait tijdloze en herkenbare hits uit de 70s, 80s en 90s. JOE richt zich op volwassen luisteraars die vol in het leven staan en herinneringen ophalen in de muziek. De radiotak van DPG Media bestaat naast JOE uit de succesvolle radiozender Qmusic. JOE is dertien jaar geleden in België van start gegaan en is uitgegroeid tot een van de best beluisterde zenders van Vlaanderen.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- BN'ers opgejaagd door 'Premiejagers' in nieuwe realitycompetitie op SBS6
- SBS6 introduceert nieuw crimegezicht Nico van den Dries
- Dave Maasland opent op SBS6 jacht op cybercriminelen
- KIJK lanceert KIJK Shorts en introduceert microdrama Code Rood
- Matthijs van Nieuwkerk presenteert 'The Golden Elevators' op SBS6
- Jake viert zijn nieuwe single Baby Love met een intieme releaseparty in 'Knokke Tof'
- Alienbaby’s, onverklaarbare implantaten & bigfoots in 'Axel Terug Naar Amerika'
- 'Ik heb het schijt aan tradities': Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd'
- Ontdek alles wat Cartoonito in september voor je in petto heeft
- Duik vanaf september het nieuwe schooljaar in met Cartoon Network
- Nieuwe ochtendshow van Qmusic heet 'Hey Mattie!'
- Nieuwe ochtendshow 'Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte' begint maandag
- Bijzondere wensen en exclusieve optredens tijdens de NPO Radio 2 Wensweek voor KWF
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanaf de Oude Markt in Enschede
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school'
Kijktip van de dag

Vandaag trouwen Mattias en Marjan, waarna we kennismaken met Ellen en Matti. Kan Matti, een vader van twee jonge kinderen, het hart veroveren van Ellen, een vrouw die na een intens kankertraject weer op zoek gaat naar liefdesgeluk?
'Blind Getrouwd', om 20.35 uur op VTM.



































