Dj Kai Merckx naar middagshow op JOE

Vanaf het nieuwe jaar is radio-dj Kai Merckx te horen op de nieuwe radiozender JOE. Hij gaat daar de middagshow presenteren van 16.00 uur tot 19.00 uur. Eerder werd al bekend dat het duo Coen Swijnenberg & Sander Lantinga én Dennis Ruyer overstappen naar JOE.
Programmadirecteur JOE, Iwan Reuvekamp: 'Met Kai voegen we een groot multitalent toe aan de programmering van JOE. Met zijn jaren ervaring brengt Kai humor en entertainment in de middagshow. Hij is bovendien muzikaal en weet luisteraars te boeien met mooie verhalen. Kai is de juiste persoon voor deze prominente plek.'
Kai Merckx: 'Gaat hij nu óók een quote geven over ‘fantastisch om te bouwen aan een nieuwe zender?’ Ja, dat doet-ie, want dat is het ook! Ik kijk ernaar uit om na de avond op Qmusic nu het einde van de middag in te luiden op JOE, als de luisteraars via Coen & Sander en Dennis bij mij aankomen voor een leuke middagshow met tijdloze muziek.'
Na Coen Swijnenberg en Sander Lantinga die de ochtendshow presenteren en Dennis Ruyer die het tijdslot van 10.00 tot 13.00 uur voor zijn rekening neemt, is Kai Merckx de vierde naam die JOE aankondigt voor de vaste programmering. Zijn show begint in het nieuwe jaar en is te horen van 16.00 tot 19.00 uur.
Kai Merckx (32) kenmerkt zich door zijn humoristische en entertainende manier van radio maken. In april 2014 werd hij als winnaar uitgeroepen van het Q-college, het interne opleidingstraject van Qmusic. Hierna begon hij met radiomaken in de nacht, maar kreeg hij al snel een mooi tijdslot in de doordeweekse programmering. Sinds 2016 is hij de vaste vervanger van de ochtendshow ‘Mattie & Marieke’. Ook werd hij meerdere keren opgesloten in de Q-escape room, was hij hulpsint ‘SinterKai’ en maakte hij afgelopen zomer een zomerhit ‘Wat zijn we lekker weg’. Naast radio sprak hij ook een stem in van de Nederlandse versie van ‘The Incredibles 2’. Merckx ontving in 2022 de AD Mediaprijs voor ‘meest ondergewaardeerde radiomaker van Nederland’. Samen met zijn vriendin Corien heeft hij een zoontje genaamd Guus.
De radiozender JOE is op 1 september begonnen met uitzenden op een landelijk FM-netwerk dat DPG Media heeft bemachtigd. JOE is daarnaast ook in heel Nederland te ontvangen op DAB+ en online. De zender draait tijdloze en herkenbare hits uit de 70s, 80s en 90s. JOE richt zich op volwassen luisteraars die vol in het leven staan en herinneringen ophalen in de muziek. De radiotak van DPG Media bestaat naast JOE uit de succesvolle radiozender Qmusic. JOE is dertien jaar geleden in België van start gegaan en is uitgegroeid tot een van de best beluisterde zenders van Vlaanderen.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit zijn de winnaars van de Kastaars 2025!
- Dit zie je tot de zomer bij The HISTORY Channel en Crime+Investigation
- Maandag zie je aflevering 6000 van 'Thuis'
- Zo volg je de vierde editie van de Kastaars op radio en tv
- VTM zoekt publiek voor nieuw seizoen 'So You Think You Can Dance'
- Twee programma’s over Holocaustherdenking 2026
- EO zendt landelijke startdienst Week van gebed uit
- '3 Op Reis' met de trein van Wenen naar Amsterdam
- Dit zie je zondag in 'Tussen Kunst en Kitsch'
- Elodie Gabias viert haar verjaardag onderweg in 'De Columbus'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Hengelo
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM Op 5' zaterdag over troubadour Ad de Laat
- De Lach van JOE is Tessa Wullaert! Sofie uit Harelbeke wint 6.400 euro
Multimedia SPOTLIGHT
-
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
Kijktip van de dag

De zes kandidaten brengen de nacht door in een afgelegen schuur, maar slapen is allesbehalve vanzelfsprekend. Er valt namelijk iets belangrijks te verdienen. De volgende dag wacht een spectaculaire uitdaging. Wie zal ontsnappen aan de volgende exit?
'Bestemming X', om 19.55 uur op VTM.



































