Dit zijn de gasten in nieuw seizoen 'VPRO Zomergasten'

zondag 4 juli 2021

Janine Abbring presenteert een nieuw seizoen van 'VPRO Zomergasten'. Voor het vijfde seizoen op rij interviewt zij gasten over hun ideale televisieavond. Het avondvullende live-programma is vanaf zondag 18 juli te zien op NPO 2. Het is het 34e jaar dat de VPRO 'Zomergasten' maakt.

Abbring over de gasten van dit seizoen: 'Het is een bont gezelschap geworden; mensen die zonder uitzondering uitblinken in hun vak en ons met de door hen gekozen fragmenten kunnen confronteren, verleiden of zelfs op het verkeerde been zetten. Of het nu gaat om de mentale gezondheid van jongeren, onze moraal, ons vermogen om ergens in te geloven of over hoe Nederland eruit moet zien over -pak ‘m beet- 30 jaar. Vanaf 28 juni maken we de gasten bekend.'


Dit zijn de gasten:

- 18 juli: Floris Alkemade
- 25 juli: Roxane van Iperen
- 1 augustus: Robert Vermeiren
- 8 augutus: Sevdaliza
- 15 augustus: Alfred Birney
- 22 augutus: Hans Klok

'VPRO Zomergasten' wordt live uitgezonden op zes zondagavonden, van 18 juli tot en met 22 augustus bij VPRO op NPO 2.

Over 'VPRO Zomergasten'
De zomerklassieker van de VPRO is gebaseerd op een even eenvoudig als vernieuwend idee dat in 1988 ontstond: als er in de zomer programma’s worden herhaald, vraag dan mensen met een verhaal om hun favoriete kijkavond samen te stellen en de fragmenten van hun keuze toe te lichten in een goed gesprek. De gesprekken, de fragmenten en de wisselwerking tussen gast en presentator leveren elk seizoen spraakmakende televisie op. 'VPRO Zomergasten' werd in 2014 bekroond met een ere Nipkowschijf.

In 2017 ontving Abbring de Sonja Barend Award voor haar gesprek in 'VPRO Zomergasten' met toenmalig burgemeester van Amsterdam Eberhard van der Laan.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Château Planckaert'

De familie keert terug naar Frankrijk, waar de renovatie van het kasteel eindelijk in een hogere versnelling gaat. De binnenwerken zijn gestart en dat geeft iedereen weer goede moed. Terwijl op het kasteel de hamers en het beton in het rond vliegen, ontbreekt een vertrouwd gezicht: Junior moet thuis revalideren na een nieuwe knieoperatie. Ook Elara krijgt met tegenslag te maken en belandt bij een Franse arts. Maar er valt ook wat te vieren. Iluna wordt 21 en de familie wil er een onvergetelijke dag van maken. Onvergetelijk is zeker ook het kanovaren. Eddy en Christa blijken allesbehalve natuurtalenten op het water, met hilarische momenten tot gevolg.

'Château Planckaert', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:05
    Chateau Planckaert
    20:50
    Knokke Off
  • 20:00
    Mussolini: Son Of The Century
    21:45
    Sweetpea
  • 20:00
    Geen uitzending
    20:15
    VRT NWS journaal met VGT
  • 19:55
    So You Think You Can Dance
    21:30
    Moordzaken: Liefde is geen Alibi
  • 19:55
    Smeris
    21:50
    De Trein
  • 20:05
    The Big Bang Theory
    20:35
    All of Us
  • 19:55
    Police Interceptors
    22:30
    L'aile ou la cuisse
  • 19:45
    ER
    00:35
    Geen uitzending
  • 19:55
    Hallo België!
    20:30
    SUPER 50
  • 20:00
    De Mol
    21:20
    Café De Mol
  • 19:30
    Criminal Minds
    20:25
    FBI: International
  • 20:05
    3rd Rock From the Sun
    20:35
    10,000 B.C.
  • 19:45
    Komen Eten
    20:35
    Bake Off Vlaanderen
  • 19:30
    Fear Thy Neighbour
    20:30
    The Prison Confessions of Gypsy Rose Blanchard
  • 20:13
    Alle Zaken op een Rijtje
    20:32
    City Reports
  • 20:00
    Sunset Boulevard
    21:00
    Hadiemicha
  • 19:50
    Vlaamse Klassiekers
    20:40
    Taste of Australia met Hayden Quinn
  • 20:05
    Harry Wild
    21:00
    Agatha Christie's Marple
  • 20:00
    Bob's Burgers
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:25
    Rust en Vreugd
  • 19:25
    Vroege Vogels
    20:15
    De vrouwen van ..
  • 19:50
    3 Op Reis
    20:25
    Nachtdieren USA