Dit zijn de gasten in nieuw seizoen 'VPRO Zomergasten'

zondag 4 juli 2021

Janine Abbring presenteert een nieuw seizoen van 'VPRO Zomergasten'. Voor het vijfde seizoen op rij interviewt zij gasten over hun ideale televisieavond. Het avondvullende live-programma is vanaf zondag 18 juli te zien op NPO 2. Het is het 34e jaar dat de VPRO 'Zomergasten' maakt.

Abbring over de gasten van dit seizoen: 'Het is een bont gezelschap geworden; mensen die zonder uitzondering uitblinken in hun vak en ons met de door hen gekozen fragmenten kunnen confronteren, verleiden of zelfs op het verkeerde been zetten. Of het nu gaat om de mentale gezondheid van jongeren, onze moraal, ons vermogen om ergens in te geloven of over hoe Nederland eruit moet zien over -pak ‘m beet- 30 jaar. Vanaf 28 juni maken we de gasten bekend.'


Dit zijn de gasten:

- 18 juli: Floris Alkemade
- 25 juli: Roxane van Iperen
- 1 augustus: Robert Vermeiren
- 8 augutus: Sevdaliza
- 15 augustus: Alfred Birney
- 22 augutus: Hans Klok

'VPRO Zomergasten' wordt live uitgezonden op zes zondagavonden, van 18 juli tot en met 22 augustus bij VPRO op NPO 2.

Over 'VPRO Zomergasten'
De zomerklassieker van de VPRO is gebaseerd op een even eenvoudig als vernieuwend idee dat in 1988 ontstond: als er in de zomer programma’s worden herhaald, vraag dan mensen met een verhaal om hun favoriete kijkavond samen te stellen en de fragmenten van hun keuze toe te lichten in een goed gesprek. De gesprekken, de fragmenten en de wisselwerking tussen gast en presentator leveren elk seizoen spraakmakende televisie op. 'VPRO Zomergasten' werd in 2014 bekroond met een ere Nipkowschijf.

In 2017 ontving Abbring de Sonja Barend Award voor haar gesprek in 'VPRO Zomergasten' met toenmalig burgemeester van Amsterdam Eberhard van der Laan.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Gekocht' (Play)

Sophie en Daan ontmoeten Fenna en Quinten. Al acht jaar vormen ze een koppel, maar ze schipperen nog steeds tussen vier verschillende plekken: het appartement van haar papa, het huis van haar mama, dat van haar stiefvader en het huis van Quintens ouders. Vooral Fenna voelt zich daardoor nergens écht thuis, en daar willen ze nu verandering in brengen. Hun droom? Een (half)open bebouwing in Bonheiden, met minstens drie slaapkamers, gelegen in een rustige straat.

'Blind Gekocht', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:25
    Flikken Maastricht
    16:15
    Gene paniek
  • 09:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 15:30
    Lu en de dolle boel minis
    15:35
    Aap, Poot, Pies
  • 15:15
    America's Funniest Home Videos
  • 15:30
    Een Eigen Huis
    16:25
    Achter gesloten deuren
  • 15:20
    Sahara
    17:25
    S.W.A.T.
  • 15:25
    All New Traffic Cops
    16:20
    Cheers
  • 08:40
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 15:30
    Joe
    16:05
    Geen uitzending
  • 15:05
    Bake Off Vlaanderen
    16:05
    Scheire en de Schepping
  • 13:15
    The Batman
    16:10
    This Is Us
  • 15:10
    Bar Rescue
    16:50
    Brooklyn Nine-Nine
  • 15:25
    Paris in Love
    16:10
    Het Blok
  • 14:45
    Snapped
    15:35
    The First 48
  • 15:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 15:15
    Het appartement
    15:55
    Sorry Music Classics
  • 15:25
    Apero - Dining
    15:55
    De Dagschotel
  • 15:05
    Murdoch Mysteries
    16:00
    New Tricks
  • 14:45
    Under the Banner of Heaven
    16:00
    Lie to Me
  • 15:20
    NOS Journaal
    15:35
    Tussen Kunst en Kitsch
  • 15:00
    2 Meter Sessies
    15:40
    Op de planken
  • 15:25
    Masha en de Beer
    15:35
    Interstellar Ella