Dit zie je vanavond in 'Opsporing Verzocht'

Vanavond wordt in 'Opsporing Verzocht' een dringend beroep gedaan op het publiek om de vermissing van de 36-jarige postbezorger Marc Jaskulski uit Dronten op te helderen.
Marc werd 15 april nog fietsend vastgelegd in Dronten, maar is sinds dat moment spoorloos. In de uitzending zijn laatst bekende beelden. Marc was mogelijk op weg naar een afspraak via een datingapp en slachtoffer van een misdrijf. Zijn familie, vrienden en de politie maken zich grote zorgen dat ze zo lang niets van Marc horen, mede omdat hij nierpatiënt is en dagelijks medicijnen nodig heeft.
Politie zoekt sportschoenen in moordonderzoek
Op zaterdag 30 maart werd de 65-jarige Johnny Ponson dood gevonden in zijn appartement in de flat Gravestein in Amsterdam-Zuidoost. Ponson was slachtoffer van een misdrijf. 4 Juni werd een 21-jarige Amsterdammer aangehouden, maar nog niet alle omstandigheden rond de dood van het slachtoffer zijn duidelijk. Zo wordt nog een specifiek paar schoenen gezocht.
Nieuwe beelden reeks geweldsincidenten provincie Groningen
Tussen juli en september was er een lange reeks geweldsincidenten in Noord-Nederland. In onder andere Groningen en Oude Pekela waren ontploffingen en beschietingen, vermoedelijk als intimidaties in een crimineel conflict. Er zijn inmiddels verdachten aangehouden, maar de politie toont vanavond een aantal nieuwe bewakingsbeelden van nog niet herkende betrokkenen.
Gijzeling en rellen Utrecht
Verder onder andere een reconstructie van een 36 uur durende gijzeling in Amsterdam met duidelijke beelden van een verdachte, nieuw beeldmateriaal van verdachten van de ernstige voetbalrellen op 26 mei bij het stadion van FC Utrecht en een uiterst brutale beschieting in Eindhoven.
'Opsporing Verzocht', dinsdag 18 juni om 20.30 uur bij AVROTROS op NPO 2.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Mechelen schitterde voor 25 jaar Qmusic: uniek lichtspektakel lokt meer dan 40.000 bezoekers
- BN'ers nemen mantelzorg over in MAX-programma 'Zorg uit Handen'
- Nieuwe bakkers, nieuwe uitdagingen: ‘Heel Holland Bakt’ start aan veertiende seizoen
- 'Diabolical: The Epstein Files' nieuw te zien op HBO Max
- Kijk vanaf zondag de beklijvende historische dramareeks 'Breendonk' op VRT 1
- Dorien Nuyts beleeft culinaire nachtmerrie in 'Expeditie Robinson': 'Ik ben dat niet gewoon, niet-gefrituurd eten'
- 'Ik verdien het om te blijven zitten!': Stephanie Coorevits en Thomas Smith vechten voor hun laatste kans in ‘De Verraders’
- Wat schaft de pot in 'Dagelijkse Kost'?
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe'
- Dit zie je deze week in 'Home and Away'
- Justin Timberlake bovenaan jubileumlijst 'THX To You Top 1000': dit zijn de tien populairste nummers uit 25 jaar Qmusic
- Erik de Zwart ontvangt Top 4000 Ere-Icoon uit handen van dochters
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Amsterdam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Isabèl Usher
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dit is de aftermovie van Qmusic Highlights in Mechelen -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Zeeziekte slaat genadeloos toe bij Timon Verbeeck in 'Over De Oceaan' -
Dorien Nuyts beleeft culinaire nachtmerrie in 'Expeditie Robinson' -
'Ik verdien het om te blijven zitten!' -
Kijk de trailer van 'Beauty and the Geek' op Prime Video -
'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas -
Kijk een nieuw seizoen van 'De Wereld van Plopsa' bij VTM -
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant'
Kijktip van de dag

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.
'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.




































