Dit zie je vanavond in 'Opsporing Verzocht'

dinsdag 18 juni 2024
Foto: AVROTROS - © Elvin Boer 2022

Vanavond wordt in 'Opsporing Verzocht' een dringend beroep gedaan op het publiek om de vermissing van de 36-jarige postbezorger Marc Jaskulski uit Dronten op te helderen.

Marc werd 15 april nog fietsend vastgelegd in Dronten, maar is sinds dat moment spoorloos. In de uitzending zijn laatst bekende beelden. Marc was mogelijk op weg naar een afspraak via een datingapp en slachtoffer van een misdrijf. Zijn familie, vrienden en de politie maken zich grote zorgen dat ze zo lang niets van Marc horen, mede omdat hij nierpatiënt is en dagelijks medicijnen nodig heeft.


Politie zoekt sportschoenen in moordonderzoek
Op zaterdag 30 maart werd de 65-jarige Johnny Ponson dood gevonden in zijn appartement in de flat Gravestein in Amsterdam-Zuidoost. Ponson was slachtoffer van een misdrijf. 4 Juni werd een 21-jarige Amsterdammer aangehouden, maar nog niet alle omstandigheden rond de dood van het slachtoffer zijn duidelijk. Zo wordt nog een specifiek paar schoenen gezocht.

Nieuwe beelden reeks geweldsincidenten provincie Groningen
Tussen juli en september was er een lange reeks geweldsincidenten in Noord-Nederland. In onder andere Groningen en Oude Pekela waren ontploffingen en beschietingen, vermoedelijk als intimidaties in een crimineel conflict. Er zijn inmiddels verdachten aangehouden, maar de politie toont vanavond een aantal nieuwe bewakingsbeelden van nog niet herkende betrokkenen.

Gijzeling en rellen Utrecht
Verder onder andere een reconstructie van een 36 uur durende gijzeling in Amsterdam met duidelijke beelden van een verdachte, nieuw beeldmateriaal van verdachten van de ernstige voetbalrellen op 26 mei bij het stadion van FC Utrecht en een uiterst brutale beschieting in Eindhoven.

'Opsporing Verzocht', dinsdag 18 juni om 20.30 uur bij AVROTROS op NPO 2.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Huis Gemaakt' - finalisten (VTM)

De tweede finalist wordt bekendgemaakt en dat betekent ook dat één koppel vlak voor de finish afvalt. Na maanden keihard werken, trekken de koppels naar een luxe retreat om al het stof voorgoed af te spoelen, maar de rust is van korte duur.

'Huis Gemaakt', om 21.10 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:42
    Dodo
    02:00
    VRT NWS laat
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 06:40
    Sarah knutselt
    06:00
    Tik Tak
  • 06:25
    Heidi
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:40
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    01:40
    Geen uitzending
  • 00:45
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:15
    Geen uitzending
    15:35
    La Brea
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:40
    Manifest
  • 06:40
    Two and a Half Men
    02:40
    Blue Bloods
  • 06:40
    911 Crisis Center
    02:00
    First on Scene
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:50
    Without a Trace
  • 04:10
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:33
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:40
    De Gezonde Goesting
    02:40
    Open Vuur
  • 06:35
    Call the Midwife
    02:40
    Inspector George Gently
  • 06:00
    Hot Yachts
    02:05
    Below Deck Mediterranean
  • 06:40
    NOS Journaal
    02:05
    Wordt aangekondigd
  • 02:10
    Nieuwsuur
    03:55
    De Nachtzoen
  • 06:40
    Raad eens hoeveel ik van je hou
    05:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal