Dit zie je in september op 24Kitchen

zaterdag 27 augustus 2022

In 'Snel met Miljuschka' helpt Miljuschka je aan de snelste en lekkerste gerechten. Het leven wordt steeds drukker, de kinderen naar school brengen, werken, sporten, boodschappen doen. En dan moet er ook nog gekookt worden.

Miljuschka geeft inspiratie voor de lekkerste gerechten, die zowel makkelijk als net even iets specialer zijn


Vanaf 26 september, elke werkdag om 18.00 uur op 24Kitchen.

GORDON RAMSAY ULTIMATE COOKERY COURSE
Gordon Ramsay kookt al meer dan 25 jaar in professionele keukens. Hij heeft les gehad van enkele van de beste chef-koks ter wereld en heeft op zijn beurt weer les gegeven aan enkele van de beste chefs. In deze nieuwe serie gaat hij alle complexiteit wegnemen en ons leren hoe we ook met gemak geweldig eten kunnen koken. Of je nu al van koken houdt of pas net begonnen bent, Gordon zorgt ervoor dat je kookt met moderne recepten die eenvoudig en toegankelijk zijn. De 'Ultimate Cookery Course' van Gordon Ramsay zit boordevol heerlijke recepten, waardevolle tips en een vleugje van Gordons kenmerkende brutale humor.

Vanaf 5 september, elke werkdag om 18.30 uur op 24Kitchen.

AINSLEY'S GOOD MOOD FOOD S2
Sluit je aan bij chef-kok Ainsley Harriot voor een tweede serie waarin je door heerlijk eten, je humeur echt een boost geeft! Ainsley zal koken op zijn favoriete plekken; zijn keuken en het strand. Hij zal enkele van de fantastische smaken, bijzondere ingrediënten en geweldige methoden presenteren die in maaltijden passen waar je van moet glimlachen!

Vanaf 12 september, elke maandag om 19.00 uur op 24Kitchen.

BEST HOME COOK S2
'Best Home Cook' is een kookwedstrijd waarin tien gepassioneerde, bekwame thuiskoks worden geconfronteerd met een reeks culinaire uitdagingen, van fantastische feesten tot familiefavorieten. In acht afleveringen moeten de tien deelnemers laten zien dat ze kunnen presteren onder druk, terwijl ze worden gevraagd om hun speciale kijk op geliefde klassiekers te creëren. De koks hebben hun families achtergelaten en wonen de hele wedstrijd samen. Thuis blazen ze stoom af over de gebeurtenissen van de dag, onderzoeken ze geweldige nieuwe kookideeën voor thuis en bereiden ze zich voor op de uitdagingen van de volgende dag. Juryleden zijn Mary Berry, Angela Hartnett en Chris Bavin.

Vanaf 20 september, elke dinsdag om 20.10 uur op 24Kitchen.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Breendonk' (VRT/Streamz)

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.

'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:00
    Mr. Magoo
    06:05
    Monster Shaker
  • 00:25
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 06:00
    Tik Tak
    05:00
    Geen uitzending
  • 05:40
    Heidi
    00:40
    Gooische Vrouwen
  • 01:40
    Geen uitzending
    01:00
    Border Security: Australia's Front Line
  • 05:20
    Geen uitzending
    00:30
    Anoniem
  • 01:25
    Geen uitzending
    00:25
    Police Interceptors
  • 06:00
    Write Before Christmas
    01:35
    JOE XMAS
  • 06:00
    Joe
    01:00
    Binnenstebuiten
  • 05:45
    Geen uitzending
    01:05
    De Tafel van Tine
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:35
    Fire Country
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:35
    See No Evil
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:55
    A Place in the Sun
  • 06:00
    Without a Trace
    01:15
    Cold Case
  • 01:01
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    De perfecte energieoplossing
    05:55
    Sixties To Six
  • 05:55
    de Chalet, 3 chefs, een feest
    01:05
    De Feesttafel
  • 06:00
    Ghosts
    01:35
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 06:00
    The Resident
    01:05
    NCIS: Los Angeles
  • 02:35
    NOS Journaal
    01:10
    Pauw & De Wit
  • 00:55
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 06:01
    Kiwi & Strit
    01:35
    De Uitsmijters