Dit zie je in april bij Boomerang!

zondag 3 april 2022
Foto: Boomerang - © Media Tornado 2020

Mr Bean wordt vergezeld door zijn trouwe sidekick Teddy zijn altijd betrouwbare MINI en zijn mopperige hospita mevrouw Wicket en niet te vergeten haar boosaardige kat met één oog Scrapper.

We volgen het leven van onze ongelukkige held bij alledaagse zaken die bij hem veranderen in een hilarisch avontuur. Plezier voor de hele familie.


De onafscheidelijke vrienden Mr Bean en Teddy zijn vanaf 14 april elke dag om 11.00 uur te zien tijdens Boomerang’s Beste Vrienden.

DINO LESSEN
Elke weekend om 11.00 uur

'Yabba Dabba Dino’s' is een spin-off animatie serie van 'De Flinstones'. In deze serie volgen we de beste vrienden Pebbles Flinstone en Bamm-Bamm Rubble. Ze groeien op in een prehistorisch tijdperk waar ze wonen in het plaatsje Bedrock, een moderne beschaving in het stenen tijdperk. Wanneer ze de kans hebben, gaan ze de wildernis 'De Crags' in, waar de omgeving net zo wild en fantastisch is als de vele dinosauriërs die daar leven. Dino is Pebbels en Bamm-Bamm’s loyale vriend, waarmee ze samen eindeloze avonturen beleven.

In 'Dino Lessen' leer je tussen de afleveringen van 'Yabba Dabba Dino’s' door leuke feiten en weetjes over dinosauriërs! Tot en met 10 april elk weekend te zien om 11.00 uur bij Boomerang.

GRIZZY EN DE LEMMINGS
Elke dag om 19.30 uur

Terwijl Grizzy het zichzelf makkelijk heeft gemaakt in het huis van de boswachter midden in de Canadese bossen, laten de Lemmings hem maar niet met rust. In de 'Grizzy en de Lemmings' afleveringen zetten de op het eerste gezicht schattig en onschuldig lijkende Lemmings de boel op zijn kop. Het huis wordt omgetoverd tot een waar pretpark door de Lemmings, die Grizzy maar niet met rust willen laten.


Persbericht Media Tornado/Boomerang
https://www.boomerangtv.nl/
Meer artikels over Boomerang

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Rugzak' seizoen 2 met Jonatan Medart

De groep zet haar eerste stappen op de eeuwige sneeuw. Met crampons onder de voeten wordt elke beweging precair. De Andes eist volledige aandacht. De klim wordt zo steil dat zelfs Toby naar adem hapt. Op deze hoogte krijgt Rob een onverwachte ontroering wanneer zijn oudste zoon opduikt. Regula wordt intussen door hoogteziekte op de knieën gedwongen. Hier, in ijs en ijle lucht, blijkt hoe prachtig maar meedogenloos de Andes is.

'De Rugzak', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    00:35
    Journaallus
  • 09:00
    Winterbeelden
    23:50
    90 minutes
  • 10:40
    Ridder Muis
    22:15
    Geen uitzending
  • 09:50
    Geen uitzending
    00:25
    Gooische Vrouwen
  • 10:00
    Ik Vertrek
    00:10
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 09:00
    Geen uitzending
    23:25
    Monster Hunter
  • 10:00
    Geen uitzending
    00:05
    60 Days In
  • 08:50
    Geen uitzending
    00:15
    Buffy the Vampire Slayer
  • 10:00
    Joe
    01:00
    The Golden Girls
  • 09:00
    Geen uitzending
    00:15
    De Tafel van Gert
  • 10:10
    Walker
    00:45
    New Girl
  • 10:35
    Bar Rescue
    01:20
    Swamp People
  • 10:20
    A Place in the Sun
    00:40
    Bachelor in Paradise Australia
  • 10:15
    Snapped
    00:15
    Family Law
  • 10:00
    Herhalingslus
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:29
    Het appartement
    00:00
    Oh What A Night
  • 10:25
    Winterse Kost
    00:05
    Guten Appetit
  • 10:00
    Death in Paradise
    00:40
    Marie Antoinette
  • 10:25
    American Pickers
    00:20
    The Resident
  • 10:30
    MAX Geheugentrainer
    00:40
    Pauw & De Wit
  • 10:40
    Radar
    00:50
    Nieuwsuur
  • 10:38
    Kiwi & Strit
    00:20
    Nog Eén Keer Fit