Dit zie je dinsdagavond in 'Opsporing Verzocht'

dinsdag 20 december 2022

In 'Opsporing Verzocht' vraagt de politie vanavond om tips over een gevaarlijke schutter in Rotterdam. De man trok 21 oktober na een ruzie in een café in de 1e Middellandstraat een vuurwapen en begon van dichtbij te schieten op de vier mannen met wie hij onenigheid had.

Twee van hen werden getroffen en er vloog ook een kogel in een geparkeerde auto. Gezien de drukte is het een wonder dat geen voorbijgangers werden geraakt. Na het bekijken van bewakingsmateriaal in de omgeving van de plaats delict vond de politie uiterst herkenbare beelden van de schutter.


Man bedreigt meisje van 16 met groot mes
De politie heeft goede hoop dat een overval op het Kruidvat aan het Franz Leharplein in Eindhoven razendsnel opgelost kan worden met kijkerstips. Op 26 oktober stapte daar een overvaller met een groot mes op een pas 16-jarige caissière af. Op dat moment was de man vermomd, maar de politie heeft beelden waarop de man na de overval zonder gezichtsbedekking over straat loopt.

Overval toeriste Den Bosch
Een toeriste in Den Bosch was haar koffer nog aan het uitpakken in haar appartement toen ze slachtoffer werd van een overval. Een nog altijd onbekende man sloop op 26 juli naar binnen bij haar vakantie-adres aan het Sweelinckplein omdat de vrouw de deur nog op een kiertje had staan. Ze raakte lichtgewond door het mes van de dader maar wist de man wel weg te jagen door hem hard te bijten. De verdachte is gefilmd toen hij wegvluchtte met de telefoon van het slachtoffer.

Plofkrakers richten voor twee ton schade aan
Rechercheurs hopen ook op tips over twee mannen die in Schiedam actief waren. Op 14 augustus werd in het Schiedamse winkelcentrum Spaland grote schade aangericht nadat zij daar twee explosies veroorzaakten. Op bewakingsbeelden is vastgelegd dat de twee eerst de gevel van de Albert Heijn kapotblazen en daarna met enorme kracht een Geldmaat laten ontploffen. Die Geldmaten zijn echter zo stevig beveiligd dat de daders niet bij het geld kwamen. Totale schade voor de supermarkt en het winkelcentrum ongeveer 200.000 euro. De buit voor de daders? € 0,-.

Verder onder meer aandacht voor een brandstichting half augustus in Nuland. Een garagehouder raakte daarbij zwaar gedupeerd omdat zijn bedrijfsruimte en een groot aantal auto’s in vlammen op gingen. De brandstichter spoot een logo van actiegroep Extinction Rebellion op één van de auto’s, maar die actiegroep distantieerde zich expliciet van deze brandstichting. Wie stak dit bedrijf dan wel aan en waarom? Ook wordt vanavond stil gestaan bij een aantal snel opgeloste misdrijven uit de vorige uitzending.

'Opsporing Verzocht', dinsdag 20 december om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Mijn Restaurant' (VTM)

Een verrassende wending: een geheim recensentenduo krijgt een belangrijk aandeel in de wedstrijd. Terwijl de duo's hun juryscores verwerken en de takeaway voorbereiden, bezoeken de geheime recensenten onopgemerkt al twee restaurants.

'Mijn Restaurant', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:50
    Switch
    20:25
    Het weer
  • 20:00
    VRT NWS Terzake
    20:30
    Het weer
  • 20:00
    Geen uitzending
    20:15
    VRT NWS journaal met VGT
  • 20:05
    Familie
    20:40
    Mijn Restaurant
  • 19:35
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
    20:35
    UEFA Champions League
  • 19:45
    The Big Bang Theory
    20:35
    De Bende van Jan De Lichte
  • 19:40
    Police Interceptors
    20:35
    Face/Off
  • 19:10
    Christmas in Tahoe
    20:35
    A Joyous Christmas
  • 20:00
    'Allo 'Allo!
  • 20:00
    De Tafel van Ruben
    21:15
    De Slimste Mens Ter Wereld
  • 19:45
    NCIS: Hawaii
    20:35
    Murdaugh: Death in the Family
  • 19:35
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 19:40
    Het Roer Om
    20:35
    Blind Gekocht NL
  • 19:35
    Snapped
    20:30
    24 Hours in Police Custody
  • 20:00
    Z-Nieuws
    20:11
    Z-Beurs
  • 19:56
    Simple diy
    20:55
    Mannenverzorging
  • 19:50
    Snel, Makkelijk & Lekker
    20:10
    Meat Timon
  • 20:05
    Hudson & Rex
    21:00
    Signora Volpe
  • 19:45
    Below Deck Mediterranean
    20:35
    White Collar
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:25
    NOS Weer
  • 19:50
    Per Seconde Wijzer
    20:25
    WHAM! 10 Days in China
  • 19:30
    First Dates
    20:30
    Dropout Resort