Dit zie je dinsdagavond in 'Opsporing Verzocht'

In 'Opsporing Verzocht' vraagt de politie vanavond om tips over een gevaarlijke schutter in Rotterdam. De man trok 21 oktober na een ruzie in een café in de 1e Middellandstraat een vuurwapen en begon van dichtbij te schieten op de vier mannen met wie hij onenigheid had.
Twee van hen werden getroffen en er vloog ook een kogel in een geparkeerde auto. Gezien de drukte is het een wonder dat geen voorbijgangers werden geraakt. Na het bekijken van bewakingsmateriaal in de omgeving van de plaats delict vond de politie uiterst herkenbare beelden van de schutter.
Man bedreigt meisje van 16 met groot mes
De politie heeft goede hoop dat een overval op het Kruidvat aan het Franz Leharplein in Eindhoven razendsnel opgelost kan worden met kijkerstips. Op 26 oktober stapte daar een overvaller met een groot mes op een pas 16-jarige caissière af. Op dat moment was de man vermomd, maar de politie heeft beelden waarop de man na de overval zonder gezichtsbedekking over straat loopt.
Overval toeriste Den Bosch
Een toeriste in Den Bosch was haar koffer nog aan het uitpakken in haar appartement toen ze slachtoffer werd van een overval. Een nog altijd onbekende man sloop op 26 juli naar binnen bij haar vakantie-adres aan het Sweelinckplein omdat de vrouw de deur nog op een kiertje had staan. Ze raakte lichtgewond door het mes van de dader maar wist de man wel weg te jagen door hem hard te bijten. De verdachte is gefilmd toen hij wegvluchtte met de telefoon van het slachtoffer.
Plofkrakers richten voor twee ton schade aan
Rechercheurs hopen ook op tips over twee mannen die in Schiedam actief waren. Op 14 augustus werd in het Schiedamse winkelcentrum Spaland grote schade aangericht nadat zij daar twee explosies veroorzaakten. Op bewakingsbeelden is vastgelegd dat de twee eerst de gevel van de Albert Heijn kapotblazen en daarna met enorme kracht een Geldmaat laten ontploffen. Die Geldmaten zijn echter zo stevig beveiligd dat de daders niet bij het geld kwamen. Totale schade voor de supermarkt en het winkelcentrum ongeveer 200.000 euro. De buit voor de daders? € 0,-.
Verder onder meer aandacht voor een brandstichting half augustus in Nuland. Een garagehouder raakte daarbij zwaar gedupeerd omdat zijn bedrijfsruimte en een groot aantal auto’s in vlammen op gingen. De brandstichter spoot een logo van actiegroep Extinction Rebellion op één van de auto’s, maar die actiegroep distantieerde zich expliciet van deze brandstichting. Wie stak dit bedrijf dan wel aan en waarom? Ook wordt vanavond stil gestaan bij een aantal snel opgeloste misdrijven uit de vorige uitzending.
'Opsporing Verzocht', dinsdag 20 december om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dina Tersago roept kijkers van 'Huis Gemaakt' op tot meer respect: 'Niemand verdient haat'
- Erik Dijkstra duikt in spraakmakende non-fictieverhalen in nieuw programma 'Goed Verhaal'
- Liefde, leugens en loslaten in slotseizoen 'Dertigers'
- Nieuw seizoen van 'My Lottery Dream Home' op HGTV
- 'Carrie op Vrijdag' blijft dan toch bestaan
- Derde seizoen van 'Batwheels' op Cartoonito
- Liefhebbers van 'South Park' opgelet: seizoen 29 vanaf september op Comedy Central
- Veel actie en spanning maandag in 'Blauw'
- Cartoonito lanceert derde seizoen van 'Batwheels'
- Co-sleepingkamer van Sofie en Giovanni bezorgt Daan kopzorgen: 'Heel mijn plan valt in duigen'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie in nieuwe reeks op JOE Gold
- Luistercijfers: JOE noteert recordmaand, Qmusic zes jaar op rij nummer één
Multimedia SPOTLIGHT
-
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre!
Kijktip van de dag

Tom, Isabelle, Jozefien, Elke en Gilles starten hun verblijf in het Zuid-Afrikaanse vakantiehuis met een gezellig aperitief om elkaar beter te leren kennen. Gilles gaat vervolgens suppen met Kaat en Isabelle gaat op een date vol avontuur met Bart.
'Heel Mijn Hart', om 19.55 uur op VTM.



































