Dit zie je dinsdagavond in 'Opsporing Verzocht'

In 'Opsporing Verzocht' vraagt de politie vanavond om tips over een gevaarlijke schutter in Rotterdam. De man trok 21 oktober na een ruzie in een café in de 1e Middellandstraat een vuurwapen en begon van dichtbij te schieten op de vier mannen met wie hij onenigheid had.
Twee van hen werden getroffen en er vloog ook een kogel in een geparkeerde auto. Gezien de drukte is het een wonder dat geen voorbijgangers werden geraakt. Na het bekijken van bewakingsmateriaal in de omgeving van de plaats delict vond de politie uiterst herkenbare beelden van de schutter.
Man bedreigt meisje van 16 met groot mes
De politie heeft goede hoop dat een overval op het Kruidvat aan het Franz Leharplein in Eindhoven razendsnel opgelost kan worden met kijkerstips. Op 26 oktober stapte daar een overvaller met een groot mes op een pas 16-jarige caissière af. Op dat moment was de man vermomd, maar de politie heeft beelden waarop de man na de overval zonder gezichtsbedekking over straat loopt.
Overval toeriste Den Bosch
Een toeriste in Den Bosch was haar koffer nog aan het uitpakken in haar appartement toen ze slachtoffer werd van een overval. Een nog altijd onbekende man sloop op 26 juli naar binnen bij haar vakantie-adres aan het Sweelinckplein omdat de vrouw de deur nog op een kiertje had staan. Ze raakte lichtgewond door het mes van de dader maar wist de man wel weg te jagen door hem hard te bijten. De verdachte is gefilmd toen hij wegvluchtte met de telefoon van het slachtoffer.
Plofkrakers richten voor twee ton schade aan
Rechercheurs hopen ook op tips over twee mannen die in Schiedam actief waren. Op 14 augustus werd in het Schiedamse winkelcentrum Spaland grote schade aangericht nadat zij daar twee explosies veroorzaakten. Op bewakingsbeelden is vastgelegd dat de twee eerst de gevel van de Albert Heijn kapotblazen en daarna met enorme kracht een Geldmaat laten ontploffen. Die Geldmaten zijn echter zo stevig beveiligd dat de daders niet bij het geld kwamen. Totale schade voor de supermarkt en het winkelcentrum ongeveer 200.000 euro. De buit voor de daders? € 0,-.
Verder onder meer aandacht voor een brandstichting half augustus in Nuland. Een garagehouder raakte daarbij zwaar gedupeerd omdat zijn bedrijfsruimte en een groot aantal auto’s in vlammen op gingen. De brandstichter spoot een logo van actiegroep Extinction Rebellion op één van de auto’s, maar die actiegroep distantieerde zich expliciet van deze brandstichting. Wie stak dit bedrijf dan wel aan en waarom? Ook wordt vanavond stil gestaan bij een aantal snel opgeloste misdrijven uit de vorige uitzending.
'Opsporing Verzocht', dinsdag 20 december om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Honger, zware proeven, verraad en 9 BV's die moeten overleven: 'Expeditie Robinson' is terug op VTM
- Metejoor zingt gloednieuwe begingeneriek van 'Familie': ontdek hem hier!
- 'De Ideale Wereld' verhuist na 10 jaar Canvas naar VRT 1: dit is de reden
- 'De Verhulstjes' verwelkomen nieuwe huishoudhulp: 'We love Nathalie'
- Qmusic viert 25 jaar met indrukwekkend lichtfestival in Mechelen: van Pommelien Thijs tot 'Het Geluid'
- Cul De Bas gaat nog een stap verder in finale 'Got Talent': 'Nog meer risico'
- 'Welkom in de jaren 50': Van Drees tot Elvis en van Greet Hofmans tot de hoelahoep
- Zaterdag zie je het 'Herinneringen Top 50 concert' op NPO 3
- Wie wint 50.000 euro? Tien acts strijden om de overwinning in de finale van 'Got Talent'
- 'Hij is fantastisch grappig!': maakt Mechelen dé comeback van het seizoen in 'Mijn Restaurant'?
- Glazen Huis-dj Wijnand Speelman rent tot hij niet meer kan voor '3FM Serious Request'
- Luistercijfers: Qmusic weer marktleider, JOE groeit
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
- Feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek brengt vijftienduizend muziekliefhebbers samen in Brugge
- Hoe doet hij het?! Sander stapt om 16.22 uur uit zijn studio zonder tijd en breekt eigen record
Multimedia SPOTLIGHT
-
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+
Kijktip van de dag

De tien finalisten brengen voor de laatste keer een gloednieuwe act. De jury kiest een top drie, waarna het publiek de winnaar bepaalt. Wie kroont zich tot winnaar van 'Got Talent' en gaat naar huis met de prijzenpot van 50.000 euro?
'Got Talent', om 20.45 uur op VTM.




































