Dit zie je dinsdag in 'Opsporing Verzocht'

dinsdag 8 oktober 2024

Op 28 juli werd in het trappenhuis van een seniorenflat aan de Sinclair Lewisplaats een zwaargewonde bewoner gevonden. Hoewel er eerst werd gedacht aan een val, bleek de 71-jarige man letsel te hebben dat niet bij zo'n ongeluk past.

Naast talloze botbreuken bleken twee van zijn vingertopjes verderop op de trap te liggen. Meneer kon nog vertellen dat hij was aangevallen, maar is sindsdien niet meer in staat om te praten en te lopen en is volkomen afhankelijk van zorg. In 'Opsporing Verzocht' vertelt zijn dochter over de nachtmerrie en geeft een woordvoerder van de politie meer details.


Identify Me: politie start internationale campagne over tientallen onbekende vrouwen
Vandaag startte de campagne Identify Me 2024 van Interpol. Politieteams uit Nederland, België, Duitsland, Frankrijk, Spanje en Italië willen tientallen onbekende vrouwen hun naam teruggeven. De meeste van deze vrouwen werden vermoord of onder verdachte omstandigheden aangetroffen. In de uitzending vanavond een aantal van hun verhalen en oproepen, en ook aandacht voor de beide in Nederland gevonden slachtoffers.

De eerste editie van de campagne vorig jaar leidde tot 1800 tips en een herkenning.

Oude Meer: overvallers mishandelen en schieten in telecombedrijf
Verder beelden van de zeer gewelddadige overval op 29 augustus bij een telecombedrijf aan de Breguetlaan in Oude Meer. De drie daders mishandelen vier medewerkers en een bezoeker. Toen die bezoeker wegvluchtte, werd hij dichtbij beschoten. De politie heeft naast de beelden inmiddels meer belangrijke aanknopingspunten naar de daders.

'Opsporing Verzocht', dinsdag 8 oktober om 20.25 uur bij AVROTROS op NPO 2.


Opsporing Verzocht op tv
Dinsdag 3 november om 14u13  »
NPO 2
Opsporingsprogramma in samenwerking met politie en justitie. Uw tips maken het verschil. Actuele opsporing met Anniko van Santen.
Maandag 9 november om 21u15  »
NPO 2
Opsporingsprogramma in samenwerking met politie en justitie. Uw tips maken het verschil. Actuele opsporing met Anniko van Santen.
Dinsdag 10 november om 14u13  »
NPO 2
Opsporingsprogramma in samenwerking met politie en justitie. Uw tips maken het verschil. Actuele opsporing met Anniko van Santen.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Mijn Restaurant' (VTM)

Een verrassende wending: een geheim recensentenduo krijgt een belangrijk aandeel in de wedstrijd. Terwijl de duo's hun juryscores verwerken en de takeaway voorbereiden, bezoeken de geheime recensenten onopgemerkt al twee restaurants.

'Mijn Restaurant', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:30
    Blokken
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Herfstbeelden
  • 12:45
    Nachtwacht
    13:15
    Optredens in Hallo Kroket!
  • 12:20
    Florentina
    13:00
    VTM Nieuws
  • 11:55
    MasterChef Australië
    12:50
    Kitchen Nightmares
  • 09:00
    Geen uitzending
    14:00
    Ghosts
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:15
    Police Interceptors
  • 11:45
    Checkin' It Twice
  • 09:30
    Geen uitzending
    16:30
    Binnenstebuiten
  • 12:20
    De Tafel van Ruben
    13:30
    Komen Eten
  • 12:05
    Elsbeth
    12:55
    NCIS
  • 12:40
    Storage Wars
    13:40
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 12:30
    Het Roer Om
    13:25
    Love Island UK
  • 12:35
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:42
    Publireportage
    12:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 12:20
    Meat Timon
    12:50
    Foodies & The City
  • 12:10
    Father Brown
    13:00
    Call the Midwife
  • 12:10
    Scandal
    13:05
    NCIS
  • 12:15
    Ongehoord Nieuws
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:42
    Art Dept
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:45
    Olga da Polga
    12:54
    Zin in Zappelin