Dit zie je dinsdag in 'Opsporing Verzocht'

maandag 1 juli 2024
Foto: AVROTROS - © Elvin Boer 2022

In het landelijke opsporingsprogramma 'Opsporing Verzocht' dinsdag om 22.10 uur uitgebreid aandacht voor een woningoverval in Amsterdam, met een fatale afloop voor de 77-jarige Jan Beulenkamp.

Meneer Beulenkamp werd op 26 november zo ernstig mishandeld bij de overval op hem en zijn echtgenote, dat hij zwaar hersenletsel opliep. Zijn lijden werd daardoor zo uitzichtloos, dat hij in januari besloot tot euthanasie. De uitzending van 'Opsporing Verzocht' is op een later tijdstip dan normaal te zien, namelijk om 22.10 uur, in verband met de aangepaste programmering rond het nieuwe kabinet.


In de uitzending morgen meer details over de dader en zijn overval op zondagochtend 26 november aan de Liendenhof in Amsterdam-Zuidoost. Ook vertellen de zoon en dochter van meneer Beulenkamp over de impact van de gebeurtenissen die zondagochtend op hun ouders en op de rest van de familie. Het Openbaar Ministerie heeft besloten een beloning van 10.000 euro uit te loven voor de tip die de zaak oplost. Om extra aandacht voor het onderzoek te vragen, wordt morgen een sms-bericht verstuurd naar mogelijke getuigen die destijds in de buurt van de plaats delict waren.

Verder in de uitzending aandacht voor een gewelddadige woningoverval in Helmond. Er wordt een zeer belangrijke getuige gezocht die mogelijk meer over de daders kan vertellen. Ook worden onder andere beelden getoond van de aanval op een vrachtwagenchauffeur in Gendringen, de mogelijke opdrachtgever van een overval op een restaurant in Rotterdam en de daders van een explosie aan de Winkelsteeg in Almelo.

Ondanks het latere uitzendtijdstip is 'Opsporing Verzocht' zoals altijd live. Het is de laatste uitzending voor de zomerstop van het landelijke opsporingsprogramma, dat ook na 42 jaar uiterst effectief blijkt te zijn bij het oplossen van misdrijven. Zo werden na de locatie-uitzending dit voorjaar in Terborg, in verband met het coldcase-onderzoek naar de dood van Tonny ter Horst, twee verdachten aangehouden. Ook werd vorige maand razendsnel van 13 van de 16 gezochte verdachten van voetbalrellen in Utrecht de identiteit bekend.

In de zomerperiode blijft de politie via de social media-kanalen van 'Opsporing Verzocht' aandacht vragen voor lopende onderzoeken.

'Opsporing Verzocht', dinsdag 2 juli om 22.10 uur bij AVROTROS op NPO 2.


Opsporing Verzocht op tv
Maandag 18 mei 2026 om 21u15  »
NPO 2
Opsporingsprogramma i.s.m. politie en justitie. Actuele opsporing met Anniko van Santen.
Dinsdag 19 mei 2026 om 14u00  »
NPO 2
Opsporingsprogramma i.s.m. politie en justitie. Actuele opsporing met Anniko van Santen.
Maandag 25 mei 2026 om 21u15  »
NPO 2
Opsporingsprogramma in samenwerking met politie en justitie. Uw tips maken het verschil. Actuele opsporing met Anniko van Santen.
Dinsdag 26 mei 2026 om 14u00  »
NPO 2
Opsporingsprogramma in samenwerking met politie en justitie. Uw tips maken het verschil. Actuele opsporing met Anniko van Santen.

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'The Floor' - Bruno Wyndaele (VTM)

Het spel wordt steeds spannender. De hoofdprijs van 40.000 euro komt dichter en dichter voor de resterende kandidaten, maar er moeten nog heel wat quizduels gespeeld worden. Wie het duel verliest, moet meteen naar huis.

'The Floor', om 20.30 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:20
    Flikken Maastricht
    16:10
    Dwars door de Lage landen
  • 15:00
    Halve Finale Koningin Elisabethwedstrijd cello 2026
    17:50
    Un monde à part
  • 16:05
    Robin Hood
    16:20
    De Marsupilami's
  • 15:35
    Florentina
    16:10
    America's Funniest Home Videos
  • 14:40
    My Kidnapped Son
    16:25
    De Bogaartjes
  • 15:35
    Men in Black
    17:15
    9-1-1
  • 15:40
    Baywatch Hawaii
    17:25
    Police Interceptors
  • 16:05
    Murder in a Small Town
    16:50
    S.W.A.T.
  • 15:50
    Joe
    16:20
    Geen uitzending
  • 16:05
    Friends
    16:30
    Huizenjagers
  • 16:05
    NCIS
    22:50
    Criminal Minds
  • 16:05
    Two and a Half Men
    20:35
    Contagion
  • 15:45
    Million Dollar Listing Los Angeles
    16:30
    Chateau Meiland
  • 15:35
    Snapped
    17:05
    World's Most Evil Killers
  • 16:06
    De CFO podcast
    16:40
    CEO van mijn leven
  • 15:53
    Het zelfbouwhuis
    18:00
    Classics 55
  • 14:50
    Snel, Makkelijk & Lekker - Het Weekmenu
    16:15
    Foodies & The City
  • 15:55
    The Marlow Murder Club
    16:50
    Art Detectives
  • 15:55
    Scrubs
    16:20
    Station 19
  • 15:50
    NOS Sport: Hoofdklasse Hockey Vrouwen
    17:58
    Socutera
  • 16:05
    Pauscast
    16:30
    De verwondering
  • 15:30
    Lassie
    17:00
    Checkpoint