Dit zie je dinsdag in 'Opsporing Verzocht'

dinsdag 11 oktober 2022
Foto: AVROTROS - © Elvin Boer 2022

Op 22 mei ziet een inwoner in het Overijsselse Bruchterveld iets bols in het water in het kanaal voor zijn huis drijven. Als het pakket groot, langwerpig en zwaar blijkt te zijn, schakelt hij de politie in.

Het pakket blijkt het lichaam te bevatten van de, dan al bijna zes maanden, vermiste Jihad Jafo (32) uit Enschede. Jihad laat drie jonge zoons achter, waaronder een baby. Vanavond deelt de politie details over de vondst en de laatste ontwikkelingen in het onderzoek. Zo worden voor het eerst foto’s getoond van de spullen waarmee de dader(s) het lichaam van Jafo hebben verpakt en verzwaard.


Opmerking over rijgedrag eindigt in het ziekenhuis
Een Rotterdammer (35) die zaterdag 11 juni een opmerking maakte over het rijgedrag van twee jonge mannen, kan nog altijd alleen maar pap en noedels eten. De man werd vermoedelijk met een kettingslot in het gezicht geslagen door twee jonge mannen die over de stoep van de 1e Middellandstraat reden. Daarna gingen de mannen nog vrolijk door naar een horeca-gelegenheid. Bij dat bezoek zijn er duidelijk herkenbare beelden van hen opgenomen.

Politie zoekt slachtoffers mensensmokkelaar
Er is een hoge beloning voor de tip die leidt tot aanhouding van de voortvluchtige mensensmokkelaar Kidane Zekarias Habtemariam: 20.000 euro. Kidane staat op de Nationale Opsporingslijst en wordt gezocht voor het leiding geven aan een criminele organisatie en zijn rol bij de mishandeling, uitbuiting, seksueel misbruik en afpersing van met name Eritrese vluchtelingen. Afgelopen week werd een handlanger van hem uitgeleverd aan Nederland.

Verder in de uitzending onder andere beelden van Thomas Nelom die wordt gezocht voor een schietincident in Tilburg, de zoektocht naar een agressieve caféklant en meer over de overval op een vrouw van 77 en haar 89-jarige vriend in Brunssum.

'Opsporing Verzocht', dinsdag 11 oktober om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Carmen - 'F.C. De Kampioenen'

Fernand probeert Carmen wijs te maken dat haar Xavier eigenlijk op mannen valt. Zo hoopt hij een wig tussen de twee te drijven en Carmen voor zich te winnen. Hij wordt echter ontmaskerd en de Kampioenen geven hem een koekje van eigen deeg.

'F.C. De Kampioenen', om 20.10 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    Dublin zoo
    20:10
    F.C. De Kampioenen
  • 18:25
    The Brokenwood Mysteries
    20:00
    VRT NWS Update
  • 19:50
    Shaun het schaap
    19:55
    Athleticus Urban Games
  • 19:45
    Het Weer
    19:55
    Het Echte Leven in de ZOO NL
  • 19:35
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
    20:30
    Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
  • 19:00
    Fit for a Prince
    20:30
    The Devil Wears Prada
  • 19:50
    Police Interceptors
    22:30
    Act of Valor
  • 19:45
    Allegiance
    00:25
    Suits
  • 19:25
    Pa heeft een lief
    20:00
    Nonkel Jef
  • 19:00
    Brieven aan Samson
    20:00
    The Real Housewives of Antwerp
  • 19:25
    NCIS
    22:55
    Criminal Minds
  • 19:35
    Two and a Half Men
    20:35
    Noah
  • 19:40
    Chateau Meiland
    20:35
    Zo Man Zo Vrouw
  • 19:30
    World's Most Evil Killers
  • 19:44
    Fleet TV
    20:17
    Alle Zaken op een Rijtje
  • 19:34
    Leven als vakman
    19:58
    De tip
  • 19:45
    Beach Barbecue
    20:10
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 18:55
    Call the Midwife
    20:00
    Silent Witness
  • 18:20
    Under the Banner of Heaven
    20:00
    Glory Road
  • 19:20
    MolTalk
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:00
    Kassa
    19:55
    Blauw Bloed
  • 19:20
    Welkom bij de Oranjes
    19:55
    Snapflat