Dit zie je dinsdag in 'Opsporing Verzocht'

dinsdag 11 oktober 2022
Foto: AVROTROS - © Elvin Boer 2022

Op 22 mei ziet een inwoner in het Overijsselse Bruchterveld iets bols in het water in het kanaal voor zijn huis drijven. Als het pakket groot, langwerpig en zwaar blijkt te zijn, schakelt hij de politie in.

Het pakket blijkt het lichaam te bevatten van de, dan al bijna zes maanden, vermiste Jihad Jafo (32) uit Enschede. Jihad laat drie jonge zoons achter, waaronder een baby. Vanavond deelt de politie details over de vondst en de laatste ontwikkelingen in het onderzoek. Zo worden voor het eerst foto’s getoond van de spullen waarmee de dader(s) het lichaam van Jafo hebben verpakt en verzwaard.


Opmerking over rijgedrag eindigt in het ziekenhuis
Een Rotterdammer (35) die zaterdag 11 juni een opmerking maakte over het rijgedrag van twee jonge mannen, kan nog altijd alleen maar pap en noedels eten. De man werd vermoedelijk met een kettingslot in het gezicht geslagen door twee jonge mannen die over de stoep van de 1e Middellandstraat reden. Daarna gingen de mannen nog vrolijk door naar een horeca-gelegenheid. Bij dat bezoek zijn er duidelijk herkenbare beelden van hen opgenomen.

Politie zoekt slachtoffers mensensmokkelaar
Er is een hoge beloning voor de tip die leidt tot aanhouding van de voortvluchtige mensensmokkelaar Kidane Zekarias Habtemariam: 20.000 euro. Kidane staat op de Nationale Opsporingslijst en wordt gezocht voor het leiding geven aan een criminele organisatie en zijn rol bij de mishandeling, uitbuiting, seksueel misbruik en afpersing van met name Eritrese vluchtelingen. Afgelopen week werd een handlanger van hem uitgeleverd aan Nederland.

Verder in de uitzending onder andere beelden van Thomas Nelom die wordt gezocht voor een schietincident in Tilburg, de zoektocht naar een agressieve caféklant en meer over de overval op een vrouw van 77 en haar 89-jarige vriend in Brunssum.

'Opsporing Verzocht', dinsdag 11 oktober om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'The Voice van Vlaanderen' (VTM)

De wedstrijd gaat een nieuwe fase in: de Big Battles. De coaches verdelen hun kandidaten in groepjes die strijden voor een plek in de volgende ronde. Alles kan: één, meerdere of geen winnaars. Na deze ronde blijven er nog zes kandidaten per team over.

'The Voice van Vlaanderen', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:45
    Lost luggage
    23:36
    Keno
  • 23:05
    Black sands
    00:48
    Het weer
  • 23:05
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:45
    So You Think You Can Dance
    00:45
    The Good Doctor
  • 22:45
    Terminator Salvation
    00:45
    Border Security: Australia's Front Line
  • 22:25
    Wild Hogs
    00:20
    The Big Bang Theory
  • 22:15
    Emmanuelle
    00:00
    Police Interceptors
  • 23:25
    ER
    00:05
    Suits
  • 23:15
    Nonkel Jef
    23:45
    Pa heeft een lief
  • 23:00
    Vik & Gert
    23:55
    Oep z'n bakkes
  • 23:25
    FBI: International
    00:20
    So Help Me Todd
  • 22:35
    The Tender Bar
    00:45
    MacGyver
  • 22:35
    Kinderen kopen een huis
    23:35
    A Place in the Sun
  • 23:00
    CSI: Miami
    23:50
    The Rookie
  • 23:20
    Trends Talk
    23:55
    Z-Nieuws
  • 23:27
    Mijn tuin
    23:55
    5-voor-12
  • 23:25
    Chris Cooks Cymru
    00:00
    Becoming Meewis
  • 23:05
    Silent Witness
    01:05
    Harry Wild
  • 23:15
    Black Swan
    01:20
    Scrubs
  • 23:00
    NOS Studio Sport Voetbal
    23:35
    NOS Journaal Laat
  • 23:05
    Ridley
    00:30
    De Nachtzoen
  • 23:20
    Nieuw Zeer
    23:50
    De slimste mens