Dit zie je dinsdag in 'Opsporing Verzocht'

dinsdag 11 oktober 2022
Foto: AVROTROS - © Elvin Boer 2022

Op 22 mei ziet een inwoner in het Overijsselse Bruchterveld iets bols in het water in het kanaal voor zijn huis drijven. Als het pakket groot, langwerpig en zwaar blijkt te zijn, schakelt hij de politie in.

Het pakket blijkt het lichaam te bevatten van de, dan al bijna zes maanden, vermiste Jihad Jafo (32) uit Enschede. Jihad laat drie jonge zoons achter, waaronder een baby. Vanavond deelt de politie details over de vondst en de laatste ontwikkelingen in het onderzoek. Zo worden voor het eerst foto’s getoond van de spullen waarmee de dader(s) het lichaam van Jafo hebben verpakt en verzwaard.


Opmerking over rijgedrag eindigt in het ziekenhuis
Een Rotterdammer (35) die zaterdag 11 juni een opmerking maakte over het rijgedrag van twee jonge mannen, kan nog altijd alleen maar pap en noedels eten. De man werd vermoedelijk met een kettingslot in het gezicht geslagen door twee jonge mannen die over de stoep van de 1e Middellandstraat reden. Daarna gingen de mannen nog vrolijk door naar een horeca-gelegenheid. Bij dat bezoek zijn er duidelijk herkenbare beelden van hen opgenomen.

Politie zoekt slachtoffers mensensmokkelaar
Er is een hoge beloning voor de tip die leidt tot aanhouding van de voortvluchtige mensensmokkelaar Kidane Zekarias Habtemariam: 20.000 euro. Kidane staat op de Nationale Opsporingslijst en wordt gezocht voor het leiding geven aan een criminele organisatie en zijn rol bij de mishandeling, uitbuiting, seksueel misbruik en afpersing van met name Eritrese vluchtelingen. Afgelopen week werd een handlanger van hem uitgeleverd aan Nederland.

Verder in de uitzending onder andere beelden van Thomas Nelom die wordt gezocht voor een schietincident in Tilburg, de zoektocht naar een agressieve caféklant en meer over de overval op een vrouw van 77 en haar 89-jarige vriend in Brunssum.

'Opsporing Verzocht', dinsdag 11 oktober om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Naomi Melaer was 25 toen ze in april 2020 in haar huis in Zonhoven vermoord werd door haar partner, die ze een jaar eerder had leren kennen en die er alles aan deed om haar te controleren en haar te isoleren van haar hechte familie. De dader pleegde maanden later zelfmoord in zijn cel.

'En nu is ze dood.', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Journaallus
    01:20
    Het weer (middag)
  • 00:35
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 22:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 05:00
    Geen uitzending
    00:45
    Gooische Vrouwen
  • 02:30
    Geen uitzending
    00:15
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 01:00
    Geen uitzending
    01:00
    The Big Bang Theory
  • 01:35
    Geen uitzending
    00:30
    Xena: Warrior Princess
  • 00:35
    Geen uitzending
    01:50
    Suits
  • 01:40
    Geen uitzending
    01:05
    The Golden Girls
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:30
    De Tafel van Gert
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:20
    Neighbours: A New Chapter
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:40
    Pawn Stars
  • 05:50
    The Real Housewives of Beverly Hills
    01:40
    Botched
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:05
    Big Sky
  • 04:02
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:47
    Mijn tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 05:40
    A la carte
    01:15
    De Chalet aan de Semois
  • 05:30
    Ghosts
    01:35
    The Hardacres
  • 05:15
    American Pickers
    01:10
    First Dates Australia
  • 05:50
    Nederland in Beweging
    01:05
    Pauw & De Wit
  • 04:00
    Suhoor Stories
    01:30
    Nieuwsuur
  • 04:00
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    01:30
    Vol gas door de modder