Dit zie je dinsdag in 'Opsporing Verzocht'

dinsdag 5 april 2022
Foto: AVROTROS - © Elvin Boer 2022

In de nacht van 25 op 26 februari is in Tubbergen een 19-jarige vrouw van haar fiets getrokken en aangerand. In de uitzending vertelt het slachtoffer vanavond zelf over de gebeurtenissen die nacht.

De vrouw fietste over de Reutummerweg toen de man opeens uit een inrit kwam. Hij werkte haar naar de grond, hield haar in bedwang met een stroomstootwapen en wist haar naar een weiland te slepen. Een woordvoerder van de politie Oost-Nederland geeft in de studio meer informatie over de dader en andere aanknopingspunten in het onderzoek.


En verder: In de vroege ochtend van woensdag 9 maart ontdekte een wandelaar in het Hambos in Kerkrade het lichaam van een overleden man. Het slachtoffer, de 38-jarige Abdelaziz el Aâmri, bleek te zijn doodgeschoten. Abdelaziz - die bekend stond als Aziz - laat een vrouw en een paar maanden oude babydochter achter. Vanavond wordt een reconstructie getoond van de laatst bekende momenten van het slachtoffer en een aantal opmerkelijke gebeurtenissen in Kerkrade en Heerlen die mogelijk met zijn dood te maken hebben.

Snelkrakers slaan juwelierszaak in puin
In de vroege ochtend van 1 maart hebben vier mannen in Roosendaal juwelierszaak Siebel kort en klein geslagen. Hun hele actie is vastgelegd door bewakingscamera’s. De mannen ramden eerst het hek van de Designer Outlet en bliezen daarna met een explosief de toegangsdeur open. In anderhalve minuut vernielden ze vervolgens het overgrote deel van de vitrines. Hoewel ze hun misdrijf pleegden in Brabant, vermoedt het rechercheteam dat de daders zelf uit Noord-Holland komen.

Ook wordt er onder meer een beroep op kijkers gedaan voor informatie over een overval op een Poolse supermarkt in Rotterdam en een doodsbedreiging in Deurne.

'Opsporing Verzocht', dinsdag 4 april om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Evert loopt nog steeds te treuren over de dood van Willemijn en nu is ook nog een van zijn honden overleden. Ondertussen is Martin nog steeds niet open tegen Cheryl en de therapie van dr. Rossi lijkt niet te helpen. In de winkelstraat wordt Claire opnieuw geconfronteerd met Ernst, zij lijken beiden hun verleden niet los te kunnen laten en Anouk wordt geacht vrijwilligerswerk te doen op de hockeyvereniging van Vlinder.

'Gooische Vrouwen', om 00.05 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:15
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:55
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 22:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:00
    Welkom Aan Boord
    01:10
    Gooische Vrouwen
  • 00:05
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
    00:55
    Geen uitzending
  • 23:40
    Narcos
    00:45
    The Big Bang Theory
  • 00:05
    Xena: Warrior Princess
    00:50
    Geen uitzending
  • 23:35
    ER
    00:25
    Buffy the Vampire Slayer
  • 00:10
    The Golden Girls
    01:05
    Geen uitzending
  • 23:35
    Dealen Met Coke
    00:35
    De Tafel van Tine
  • 23:55
    New Girl
    00:30
    Neighbours: A New Chapter
  • 00:20
    Bar Rescue
    01:20
    Swamp People
  • 23:40
    A Place in the Sun
    00:45
    Bachelor in Paradise Australia
  • 00:10
    Family Law
    01:05
    Big Sky
  • 00:09
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 00:00
    Oh What A Night
    00:28
    Hobbyklus
  • 00:05
    Guillaume's Paris
  • 00:10
    Unforgotten
    01:00
    The Castaways
  • 00:20
    Below Deck Down Under
    01:05
    First Dates Australia
  • 23:55
    NOS Journaal Laat
    00:25
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
  • 00:00
    VPRO Boeken
    00:25
    De Nachtzoen
  • 23:45
    Top 2000: The Untold Stories
    00:25
    App me als je thuis bent