Dit zie je dinsdag in 'Opsporing Verzocht'

dinsdag 22 maart 2022
Foto: AVROTROS - © Elvin Boer 2022

Een student die als bijbaan als nachtportier werkt bij een hotel in Putten, heeft doodsangsten uitgestaan. In de nacht van 26 op 27 november werd de 22-jarige tijdens zijn werkzaamheden overmeesterd door twee overvallers.

Op bewakingsbeelden is te zien hoe het slachtoffer zowel met een pistool als een machete wordt bedreigd. De politie heeft meer aanwijzingen richting beide daders. Alle sporen worden vanavond op een rij gezet in de uitzending van 'Opsporing Verzocht'.


Op bewakingsbeelden in Den Haag is een uiterst grove en laffe mishandeling vastgelegd. Er is op te zien hoe 15 december een 79-jarige man zijn hondje uitlaat in het Laakkwartier. Hij wordt agressief aangesproken door een man die zijn telefoon wil. De bewakingscamera legde daarna vast hoe het slachtoffer meteen klappen kreeg, met de vuist tegen het hoofd werd geslagen en ook nog een knietje in het gezicht kreeg. Beelden van de mishandeling werden al regionaal verspreid. Door de ernst van de zaak hoopt de politie dat landelijke aandacht en tips van kijkers nu alsnog naar de dader leiden.

Op 3 februari werd tankstation de Liede aan de A200 overvallen door een man met een groot mes. Na het bestuderen van de bewakingsbeelden blijkt dat de dader al een uur vóór de overval in de buurt rondhing. Vermoedelijk wachtte hij op het moment dat er geen klanten in de tankshop zouden zijn. Dat duurde zo lang, dat de man zelfs op de vangrail is gaan zitten. Het rechercheteam hoopt dat getuigen zich dat opvallende gedrag herinneren.

Verder in de uitzending: In het voorjaar van 2020 werd in korte tijd bij 29 zendmasten door heel het land brand gesticht. Dat zorgde voor grote onrust en zorgen omdat een aantal masten daardoor tijdelijk uitviel. Bewoners in de omgeving van zo’n mast konden dan niet bellen, ook niet naar noodnummers.

Op 13 april 2020 werd in Almere zo’n zendmast aan de Sluiskade in brand gestoken. De afgelopen dagen is in die omgeving geflyerd om mensen te wijzen op de uitzending van 'Opsporing Verzocht'. Vanavond wordt door een woordvoerder belangrijke nieuwe informatie gedeeld over de verdachte van die brand.

'Opsporing Verzocht', dinsdag 22 maart om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Van rekkenvuller in de Colruyt tot megacomedyster in Vlaanderen en ver daarbuiten: dat is de switch die Philippe Geubels op enkele jaren tijd heeft gemaakt. De impact van die plotse bekendheid op zijn leven was de inspiratiebron voor zijn theatershow 'Hoe moet het nu verder?'. Goed voor talloze hilarische beslommeringen over het BV-schap, en zoals het iemand betaamt die eenzaam aan de top staat, over de wanhopige zoektocht naar liefde. 'Hoe moet het nu verder?': na 210 uitverkochte voorstellingen overal te lande, nu eindelijk op tv.

'Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder ?', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:00
    VRT NWS journaal 13u
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Herfstbeelden
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 13:00
    100% Wolf: De legende van de maansteen
    05:15
    Geen uitzending
  • 13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 12:30
    Rich Kids Go Skint
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:10
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 11:40
    Holiday Crashers
    05:40
    Sugarplummed
  • 10:00
    Joe
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:55
    Achter de schermen
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:00
    C.S.I. New York
    01:00
    Fire Country
  • 12:45
    Ice Airport Alaska
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:50
    Christmas in Alaska
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:55
    Homicide for the Holidays
    05:00
    Geen uitzending
  • 12:55
    De CFO podcast
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:45
    de Chalet, 3 chefs, een feest
    07:00
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 12:35
    The Count of Monte Cristo
    01:30
    London Kills
  • 13:00
    First Dates Australia
    06:50
    Storage Wars
  • 12:10
    Buitenhof
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 12:35
    In de voetsporen van de jaren 80
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 11:25
    Junior Eurovisie Songfestival 2025 finale
    06:55
    Ta-daaa!