Dit zie je deze week in 'Typisch Ecowijk Culemborg'

zondag 5 september 2021

Wilfriede van 91 begint samen met de buren uit seniorencomplex Het Kwarteel iedere dag met de zonnegroet. Goed voor jezelf zorgen is haar devies.

Klaas is een echte muziekliefhebber. Samen met vriend Herman werkt hij aan een popquiz. Want eindelijk mag het weer, samen komen voor iets gezelligs.


Morgen is de laatste schooldag op Lek en Linge. Eva is al weken druk met de organisatie van een festival.

De Gelderland fabriek in Culemborg is een creatieve broedplaats voor kunstenaars waar Ronald zijn atelier heeft. Hij werkt nu aan een neon-kunstwerk met de titel OMG, dat heel toepasselijk in een kerk komt te hangen.

'Typisch Ecowijk Culemborg', elke werkdag om 19.20 uur bij BNNVARA op NPO 2.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Nadat zijn ouders voor zijn ogen worden neergeschoten door een overvaller, wordt miljonairszoon Bruce Wayne opgevangen door zijn butler Alfred. Jaren later reist de gedesillusioneerde Bruce naar Azië, waar hij in contact komt met de mysterieuze Henri Ducard, die hem opleidt tot ninja. Nadien besluit Bruce terug te keren naar Gotham City om zijn geboortestad te zuiveren van corruptie en misdaad.

'Batman Begins', film uit 2005 met oa. Christian Bale, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:00
    Sporza: Brabantse Pijl