Dit zie je deze week in 'Kunststof Radio'

zondag 28 februari 2021

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!

Maandag 1 maart: Helena Hoogenkamp en Joost Oomen, beiden schrijver en dichter
Joost Oomen is dichter, schrijver en performer. Na zijn eerste roman ‘Het Perenlied’ prees de Volkskrant hem als een van de drie grootste literaire talenten van 2020. Helena Hoogenkamp schrijft proza, poëzie en theater. Haar debuut over liefde en rouw 'Het aanbidden van Louis Claus' werd tevens lovend ontvangen door critici. Naast dat ze beiden recent gedebuteerd zijn als romanschrijvers, zijn ze ook elkaars geliefden.


Presentatie: Jellie Brouwer

Dinsdag 2 maart: Babs Gons, spoken word artiest en schrijver
Babs Gons schrijft het Boekenweekgedicht 2021: Polyglot. Ze staat bekend als dé koningin van de spoken word en heeft ervoor gezorgd dat deze podiumkunst ook in ons land meer erkenning heeft gekregen. De Amsterdamse schrijfster, columnist en theatermaakster ontving al eerder de Black Achievement Award in de categorie Kunst en Cultuur voor haar jarenlange werk binnen de culturele sector.

Presentatie: Elisabeth van Nimwegen

Woensdag 3 maart: Tommy Wieringa, schrijver
'Gedachten over onze tijd' is de nieuwe verzamelbundel columns van Tommy Wieringa. Afgelopen jaren schreef hij op de zaterdag in het NRC over onderwerpen als antisemitisme, complotdenken en de klimaatcrisis. Hij is niet alleen bezorgd over het boerenland, maar ook over onze cultuur, democratie en de intellectuele vrijheid.

Presentatie: Jellie Brouwer

Donderdag 4 maart: Alex Roeka, singer-songwriter
De nieuwe documentaire 'Alex Roeka, engel en beest' is een openhartig portret van de lang onderschatte singer-songwriter Alex Roeka. Na een poging om dichter te worden, zoekt de 50-jarige laatbloeier zijn heil in het Nederlandstalige lied. Zijn nummers gaan veelal over verloren liefdes en andere pijnlijke kwesties.

Presentatie: Elisabeth van Nimwegen

'Kunststof Radio', maandag 1 maart t/m donderdag 4 maart tussen 19.30 en 20.30 uur bij de NTR op NPO Radio 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Van kleuter op het podium tot wereldster: het verhaal van Michael Jackson begint met glitter, maar ook met angst. Achter de succesvolle Jackson 5 schuilt een gezin dat meer door druk dan door liefde werd samengehouden, met een controlerende vader die diepe sporen nalaat. Na de release van het album 'Thriller' in 1982 verovert Michael Jackson de wereld, maar intussen zoekt hij wanhopig naar echte verbinding. Vrienden, familie - onder wie zijn zus La Toya - én collega's schetsen een verontrustend beeld: hoe groter de roem, hoe eenzamer de man achter de mythe.

'The Michael Jackson Story', om 22.15 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:10
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:05
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:00
    Geen uitzending
    01:10
    De Branche-Expert
  • 01:00
    Geen uitzending
    11:50
    Urk!
  • 01:15
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 00:55
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:40
    Baywatch
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:55
    De Tafel van Tine
    02:50
    Geen uitzending
  • 01:40
    Fire Country
    02:35
    Geen uitzending
  • 01:40
    Pawn Stars
    02:40
    Bar Rescue
  • 01:15
    Botched
    02:15
    Geen uitzending
  • 01:45
    Geen uitzending
    07:00
    Shades of Blue
  • 00:17
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 00:00
    Oh What A Night
    05:55
    Sixties To Six
  • 01:55
    Lekker Messy - Weekmenu
    02:05
    Meat Timon
  • 01:35
    Signora Volpe
    02:40
    Call the Midwife
  • 01:50
    Scrubs
    02:00
    Cougar Town
  • 01:30
    EenVandaag
    02:30
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:50
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:55
    NPO Doc: Alles moet beter
    02:45
    Eva