Dit zie je deze week in 'Kunststof Radio'

zondag 28 februari 2021

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!

Maandag 1 maart: Helena Hoogenkamp en Joost Oomen, beiden schrijver en dichter
Joost Oomen is dichter, schrijver en performer. Na zijn eerste roman ‘Het Perenlied’ prees de Volkskrant hem als een van de drie grootste literaire talenten van 2020. Helena Hoogenkamp schrijft proza, poëzie en theater. Haar debuut over liefde en rouw 'Het aanbidden van Louis Claus' werd tevens lovend ontvangen door critici. Naast dat ze beiden recent gedebuteerd zijn als romanschrijvers, zijn ze ook elkaars geliefden.


Presentatie: Jellie Brouwer

Dinsdag 2 maart: Babs Gons, spoken word artiest en schrijver
Babs Gons schrijft het Boekenweekgedicht 2021: Polyglot. Ze staat bekend als dé koningin van de spoken word en heeft ervoor gezorgd dat deze podiumkunst ook in ons land meer erkenning heeft gekregen. De Amsterdamse schrijfster, columnist en theatermaakster ontving al eerder de Black Achievement Award in de categorie Kunst en Cultuur voor haar jarenlange werk binnen de culturele sector.

Presentatie: Elisabeth van Nimwegen

Woensdag 3 maart: Tommy Wieringa, schrijver
'Gedachten over onze tijd' is de nieuwe verzamelbundel columns van Tommy Wieringa. Afgelopen jaren schreef hij op de zaterdag in het NRC over onderwerpen als antisemitisme, complotdenken en de klimaatcrisis. Hij is niet alleen bezorgd over het boerenland, maar ook over onze cultuur, democratie en de intellectuele vrijheid.

Presentatie: Jellie Brouwer

Donderdag 4 maart: Alex Roeka, singer-songwriter
De nieuwe documentaire 'Alex Roeka, engel en beest' is een openhartig portret van de lang onderschatte singer-songwriter Alex Roeka. Na een poging om dichter te worden, zoekt de 50-jarige laatbloeier zijn heil in het Nederlandstalige lied. Zijn nummers gaan veelal over verloren liefdes en andere pijnlijke kwesties.

Presentatie: Elisabeth van Nimwegen

'Kunststof Radio', maandag 1 maart t/m donderdag 4 maart tussen 19.30 en 20.30 uur bij de NTR op NPO Radio 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Wanneer Gandalf ontdekt dat de duistere Sauron zijn zinnen heeft gezet op de verovering van Minas Tirith, reist hij in allerijl naar de versterkte stad af. Hij waarschuwt stadhouder Denethor voor het nakende gevaar en hij wil hem overtuigen de hulp in te roepen van de koning van Rohan en zijn trouwe volgelingen. Daar wil Denethor echter niets van weten. Hij wil zijn macht met niemand delen. Ondertussen worstelt Aragorn met zijn lot als leider. Hij moet de bewoners van Midden-Aarde aanvoeren in de strijd tegen de troepen van Sauron.

'The Lord of the Rings: The Return of the King', film uit 2003 met oa. Elijah Wood, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 04:10
    Journaallus
    07:30
    Stresskippen
  • 00:45
    Nachtlus
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 21:50
    Geen uitzending
    07:00
    Kaatje zingt
  • 01:55
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:55
    Geen uitzending
    07:15
    Secrets of the World's Most Expensive Cruise Ship
  • 01:20
    Geen uitzending
    14:55
    The Devil Wears Prada
  • 01:20
    Geen uitzending
    16:00
    The Golden Girls
  • 01:00
    JOE XMAS
    12:15
    Three Wise Men and a Baby
  • 01:10
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    13:00
    De Zussen Coorevits
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:35
    Coroner
  • 05:00
    Geen uitzending
    12:30
    Cobra Kai
  • 05:00
    Geen uitzending
    12:50
    The Sky is the Limit
  • 05:00
    Geen uitzending
    12:55
    Snapped
  • 23:49
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:12
    Red de meubelen
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 04:55
    Ainsley Eats The Streets
    12:30
    Het Weekmenu
  • 05:10
    Midsomer Murders
    06:35
    Death in Paradise
  • 04:55
    Station 19
    12:55
    Storage Wars
  • 03:10
    NOS Journaal
    13:20
    NOS Sport: ISU World Tour Shorttrack
  • 02:15
    Nieuwsuur
    13:00
    NOS Journaal
  • 05:03
    Tekst-TV
    12:35
    Peperbollen