Dit neemt 'Radar' maandag onder loep!

zondag 4 april 2021

Er stond een motor van 20.000 euro op de werkvloer alsof het een vaas met bloemen was, gewoon ter decoratie. En de leidinggevenden liepen rond met stapels cash in hun handen, als je een deal sloot kreeg je gewoon cash op je bureau'.

Het is één van de vele verhalen die oud-medewerkers van Global Marketing Bridge (GMB) aan 'Radar' vertelden. GMB is het moederbedrijf van heel veel irritante energie-bemiddelaars die mensen dagelijks telefonisch lastigvallen en waar rapper Boef promotie voor doet op zijn Instagram. Vol stroomde de 'Radar'-inbox na eerdere uitzendingen over Global Marketing Bridge. Van klachten van consumenten tot mensen die in hetzelfde pand als de telecom-bellers werkten. Opvallend genoeg werd 'Radar' ook door heel veel oud-medewerkers benaderd die een slecht geweten hadden gekregen na het werken voor de telecomclub die in energiecontracten dealt. Met drie van hen spraken we uitgebreid voor camera. Over de werksfeer, de werkwijze van deze energiebemiddelaars en het werkethos. De vraag blijft welke energiemaatschappijen in Nederland toch in zee blijven gaan met deze jongens. Fons roept ze nogmaals ter verantwoording.


Hij staat al in menig tuin, de Big Green Egg. 'De Big Green Egg is een keramische Kamado barbecue...Op de Big Green Egg worden gerechten sneller bereid, drogen ze niet uit en behoudt het eten de voedings- en smaakstoffen', zo staat op de website vermeld. Tegenwoordig stikt het van de budget-kamado's die als twee druppels water lijken op het groene bbq-ei. De vraag is natuurlijk doen die neppers het net zo goed als het origineel? 'Radar' test er 5, samen met een chefkok, een pitmaster en een bbq-techneut. Ze bereiden groenten, kip, bavette en zelfs pizza. Kunnen ze tippen aan het echte werk? Maandag de uitslag.

'Radar', maandag 5 april om 20.30 uur op NPO 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Directeur Jolien D'hondt heeft in Gent enkele tuchtgesprekken. In Antwerpen en Sint-Gillis helpen directeurs An en Jo waar nodig tijdens een stakingsdag, terwijl kinderen van de lokale lagere school een bezoek brengen aan de gevangenis in Merksplas.

'Gevangenisdirecteurs', om 21.45 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:20
    De laatste lach
    00:10
    Thuis
  • 22:40
    Alleen Elvis blijft bestaan
    00:13
    Het weer
  • 22:10
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:30
    Operatiekamer
    00:45
    Datenight
  • 23:50
    Overtreders
    00:50
    PI Haaglanden
  • 22:40
    Crescent City
    00:35
    Chicago P.D.
  • 22:30
    Casino
    01:35
    60 Days In
  • 23:45
    Hope at Christmas
    01:10
    Joe
  • 23:45
    Zomerrust
    00:40
    Cordon
  • 00:00
    Zondag Matchdag
    01:55
    Geen uitzending
  • 23:10
    Criminal Minds
    01:30
    Doc
  • 22:55
    Into the Storm
    00:40
    Don't Worry Darling
  • 23:15
    Blind Gekocht NL
    03:00
    Personal trainers
  • 00:00
    Emma Fielding Mysteries 3: More Bitter Than Death
    01:35
    Strike
  • 23:51
    Fleet TV
    00:03
    Herhalingslus
  • 23:52
    Publireportage
    00:01
    Zelf gedaan, goed gedaan
  • 23:35
    Winterse Kost
    00:20
    Sarah's Sweet Table
  • 23:50
    Ripper Street
    01:40
    Persuasion
  • 23:55
    Below Deck Mediterranean
    05:30
    Wat eten we vandaag?
  • 23:45
    Ivo op zondag
    00:45
    NOS Journaal Laat
  • 23:40
    Fryslân Dok
    00:15
    Podium Klassiek
  • 23:30
    Push
    00:15
    NOS Studio Sport