Dit neemt 'Radar' maandag onder loep!

zondag 4 april 2021

Er stond een motor van 20.000 euro op de werkvloer alsof het een vaas met bloemen was, gewoon ter decoratie. En de leidinggevenden liepen rond met stapels cash in hun handen, als je een deal sloot kreeg je gewoon cash op je bureau'.

Het is één van de vele verhalen die oud-medewerkers van Global Marketing Bridge (GMB) aan 'Radar' vertelden. GMB is het moederbedrijf van heel veel irritante energie-bemiddelaars die mensen dagelijks telefonisch lastigvallen en waar rapper Boef promotie voor doet op zijn Instagram. Vol stroomde de 'Radar'-inbox na eerdere uitzendingen over Global Marketing Bridge. Van klachten van consumenten tot mensen die in hetzelfde pand als de telecom-bellers werkten. Opvallend genoeg werd 'Radar' ook door heel veel oud-medewerkers benaderd die een slecht geweten hadden gekregen na het werken voor de telecomclub die in energiecontracten dealt. Met drie van hen spraken we uitgebreid voor camera. Over de werksfeer, de werkwijze van deze energiebemiddelaars en het werkethos. De vraag blijft welke energiemaatschappijen in Nederland toch in zee blijven gaan met deze jongens. Fons roept ze nogmaals ter verantwoording.


Hij staat al in menig tuin, de Big Green Egg. 'De Big Green Egg is een keramische Kamado barbecue...Op de Big Green Egg worden gerechten sneller bereid, drogen ze niet uit en behoudt het eten de voedings- en smaakstoffen', zo staat op de website vermeld. Tegenwoordig stikt het van de budget-kamado's die als twee druppels water lijken op het groene bbq-ei. De vraag is natuurlijk doen die neppers het net zo goed als het origineel? 'Radar' test er 5, samen met een chefkok, een pitmaster en een bbq-techneut. Ze bereiden groenten, kip, bavette en zelfs pizza. Kunnen ze tippen aan het echte werk? Maandag de uitslag.

'Radar', maandag 5 april om 20.30 uur op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Meesters Peter Janssens en Fatima Ahmad staan een man bij die verdacht wordt van de moord op zijn minderjarige zoon. De zoon lag wekenlang levenloos in bed. We volgen ook meester Verjauw. Haar cliënt wordt verdacht van het in de voedselketen brengen van sportpaarden die daarvoor uiteraard niet geschikt zijn.

'Justice For All', om 22.20 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:55
    De dag van vandaag
    22:45
    VRT NWS laat
  • 22:15
    De ideale wereld
    22:53
    Het weer (middag)
  • 20:25
    Sporza: Challenge Cup Volleybal
    22:30
    VRT NWS journaal met VGT
  • 21:50
    Sergio Over De Grens
    23:10
    De Box
  • 20:35
    Guardians of the Galaxy
    22:50
    Bert Gabriëls - Druk druk druk
  • 20:35
    An Officer and a Gentleman
    22:50
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 20:35
    The Last Full Measure
    22:45
    The Debt Collector 2
  • 21:45
    Red Light
    22:40
    ER
  • 22:10
    De Planckaerts
    22:40
    Baywatch
  • 22:20
    Justice For All
    23:30
    De Tafel van Gert
  • 20:35
    The Fallout
    22:25
    Friends
  • 22:20
    Doom Patrol
    23:25
    MacGyver
  • 21:45
    Het Beste Bod
    22:30
    Huizenjagers
  • 22:20
    Shades of Blue
    23:15
    C.S.I. New York
  • 22:20
    Car Upd8te
    22:30
    Z-Nieuws
  • 22:17
    Publireportage
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 22:00
    Ware Delicatessen
    22:35
    Toasted on wheels!
  • 22:00
    London Kills
    23:50
    Ripper Street
  • 21:30
    The Resident
    22:25
    NCIS: Los Angeles
  • 21:35
    De slimste mens
    22:30
    Pauw & De Wit
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:45
    De Joodse Raad
  • 22:10
    Taboes
    22:55
    Back to reality