Dit neemt 'Radar' maandag onder loep!

zondag 4 april 2021

Er stond een motor van 20.000 euro op de werkvloer alsof het een vaas met bloemen was, gewoon ter decoratie. En de leidinggevenden liepen rond met stapels cash in hun handen, als je een deal sloot kreeg je gewoon cash op je bureau'.

Het is één van de vele verhalen die oud-medewerkers van Global Marketing Bridge (GMB) aan 'Radar' vertelden. GMB is het moederbedrijf van heel veel irritante energie-bemiddelaars die mensen dagelijks telefonisch lastigvallen en waar rapper Boef promotie voor doet op zijn Instagram. Vol stroomde de 'Radar'-inbox na eerdere uitzendingen over Global Marketing Bridge. Van klachten van consumenten tot mensen die in hetzelfde pand als de telecom-bellers werkten. Opvallend genoeg werd 'Radar' ook door heel veel oud-medewerkers benaderd die een slecht geweten hadden gekregen na het werken voor de telecomclub die in energiecontracten dealt. Met drie van hen spraken we uitgebreid voor camera. Over de werksfeer, de werkwijze van deze energiebemiddelaars en het werkethos. De vraag blijft welke energiemaatschappijen in Nederland toch in zee blijven gaan met deze jongens. Fons roept ze nogmaals ter verantwoording.


Hij staat al in menig tuin, de Big Green Egg. 'De Big Green Egg is een keramische Kamado barbecue...Op de Big Green Egg worden gerechten sneller bereid, drogen ze niet uit en behoudt het eten de voedings- en smaakstoffen', zo staat op de website vermeld. Tegenwoordig stikt het van de budget-kamado's die als twee druppels water lijken op het groene bbq-ei. De vraag is natuurlijk doen die neppers het net zo goed als het origineel? 'Radar' test er 5, samen met een chefkok, een pitmaster en een bbq-techneut. Ze bereiden groenten, kip, bavette en zelfs pizza. Kunnen ze tippen aan het echte werk? Maandag de uitslag.

'Radar', maandag 5 april om 20.30 uur op NPO 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Nieke heeft een nieuwe kennis, Armand. Hij is een zeer galante jongen die in pruiken handelt. Hij verkoopt Jef een haarstukje en maakt hem wijs dat hij op Clark Gable gelijkt. Jef is in de wolken. Armand valt in eenieders smaak, maar schijn bedriegt.

'Lili en Marleen', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:45
    Het weer
  • 19:30
    Home sweet France
    19:55
    Het weer
  • 19:30
    Kapot gaan
    19:40
    De regels van Floor
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:45
    Het Weer
  • 18:50
    Axel Gaat Binnen
    19:55
    The Lost World: Jurassic Park
  • 19:35
    How I Met Your Mother
    20:35
    State of Play
  • 18:55
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 18:55
    ER
    00:30
    Departure
  • 19:25
    Drie mannen onder een dak
    20:30
    SUPER 50
  • 18:50
    De Verhulstjes
    20:00
    Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
  • 19:35
    Criminal Minds
    20:25
    NCIS: Origins
  • 19:10
    The Neighborhood
    20:35
    Rambo: First Blood
  • 18:55
    Komen Eten
    20:35
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 18:50
    Death of the Party
    20:30
    Ctrl+Alt+Desire
  • 19:33
    CEO van mijn leven
    20:01
    Alle Zaken op een Rijtje
  • 19:25
    Audiomeubel
    19:56
    Zo doe je het!
  • 19:35
    Wordt aangekondigd
    20:10
    Vanavond bij ons
  • 19:00
    Beyond Paradise
    20:00
    DCI Banks
  • 19:00
    Scandal
    20:00
    Futurama
  • 19:00
    NOS Studio Sport Voetbal
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:25
    Sue Perkins ontdekt Alaska
    20:15
    VPRO Zomergasten
  • 19:20
    ZappDoc: I Am - Investigation Art Mysteries
    19:40
    Reizen Waes