Dit neemt 'Radar' maandag onder loep!

zondag 4 april 2021

Er stond een motor van 20.000 euro op de werkvloer alsof het een vaas met bloemen was, gewoon ter decoratie. En de leidinggevenden liepen rond met stapels cash in hun handen, als je een deal sloot kreeg je gewoon cash op je bureau'.

Het is één van de vele verhalen die oud-medewerkers van Global Marketing Bridge (GMB) aan 'Radar' vertelden. GMB is het moederbedrijf van heel veel irritante energie-bemiddelaars die mensen dagelijks telefonisch lastigvallen en waar rapper Boef promotie voor doet op zijn Instagram. Vol stroomde de 'Radar'-inbox na eerdere uitzendingen over Global Marketing Bridge. Van klachten van consumenten tot mensen die in hetzelfde pand als de telecom-bellers werkten. Opvallend genoeg werd 'Radar' ook door heel veel oud-medewerkers benaderd die een slecht geweten hadden gekregen na het werken voor de telecomclub die in energiecontracten dealt. Met drie van hen spraken we uitgebreid voor camera. Over de werksfeer, de werkwijze van deze energiebemiddelaars en het werkethos. De vraag blijft welke energiemaatschappijen in Nederland toch in zee blijven gaan met deze jongens. Fons roept ze nogmaals ter verantwoording.


Hij staat al in menig tuin, de Big Green Egg. 'De Big Green Egg is een keramische Kamado barbecue...Op de Big Green Egg worden gerechten sneller bereid, drogen ze niet uit en behoudt het eten de voedings- en smaakstoffen', zo staat op de website vermeld. Tegenwoordig stikt het van de budget-kamado's die als twee druppels water lijken op het groene bbq-ei. De vraag is natuurlijk doen die neppers het net zo goed als het origineel? 'Radar' test er 5, samen met een chefkok, een pitmaster en een bbq-techneut. Ze bereiden groenten, kip, bavette en zelfs pizza. Kunnen ze tippen aan het echte werk? Maandag de uitslag.

'Radar', maandag 5 april om 20.30 uur op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' (VTM)

De studioshows gaan verder en opnieuw dansen de kandidaten in duo's, vaak in stijlen die niet de hunne zijn. Niet alleen de jury, maar ook honderd dansliefhebbers uit Nederland en Vlaanderen hebben inspraak in wie doorgaat.

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:50
    Knokke Off
    21:50
    De ideale wereld
  • 20:45
    The Deal
    21:35
    Sweetpea
  • 20:40
    Sportweekend met VGT
    21:15
    Knokke Off
  • 19:55
    So You Think You Can Dance
    21:35
    Philippe Geubels - Droog
  • 20:45
    Smeris
    21:45
    De Trein
  • 20:35
    The Racer
    22:15
    9-1-1
  • 20:45
    Police Interceptors
    22:30
    The Untouchables
  • 20:35
    ER
    00:35
    Murder in a Small Town
  • 20:30
    SUPER 50
    21:40
    Tien Om Te Zien
  • 20:00
    De Mol
    21:10
    Café De Mol
  • 20:25
    FBI: International
    22:10
    Matlock
  • 20:35
    Journey 2: The Mysterious Island
    22:15
    The Dark Knight Rises
  • 20:35
    Junior Bake Off Vlaanderen
    00:00
    Zo Man Zo Vrouw
  • 20:30
    Serial Killer Wives
    22:30
    Aurora Teagarden Mysteries: Something New
  • 20:55
    Alle Zaken op een Rijtje
    20:59
    Z-Cocktail
  • 20:51
    Roger
    21:00
    Hadiemicha
  • 20:40
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    21:05
    Lekker Messy - Weekmenu
  • 20:05
    Harry Wild
    21:00
    Black Ops
  • 20:55
    From
    21:55
    White Collar
  • 20:25
    Maestro: Speciale editie
    21:35
    Over Mijn Lijk
  • 20:15
    Oorlogsalbums
    21:00
    Metropolis
  • 20:25
    Parels voor de zwijnen
    21:20
    De Fiksers