Dit neemt 'Radar' maandag onder loep!

zondag 4 april 2021

Er stond een motor van 20.000 euro op de werkvloer alsof het een vaas met bloemen was, gewoon ter decoratie. En de leidinggevenden liepen rond met stapels cash in hun handen, als je een deal sloot kreeg je gewoon cash op je bureau'.

Het is één van de vele verhalen die oud-medewerkers van Global Marketing Bridge (GMB) aan 'Radar' vertelden. GMB is het moederbedrijf van heel veel irritante energie-bemiddelaars die mensen dagelijks telefonisch lastigvallen en waar rapper Boef promotie voor doet op zijn Instagram. Vol stroomde de 'Radar'-inbox na eerdere uitzendingen over Global Marketing Bridge. Van klachten van consumenten tot mensen die in hetzelfde pand als de telecom-bellers werkten. Opvallend genoeg werd 'Radar' ook door heel veel oud-medewerkers benaderd die een slecht geweten hadden gekregen na het werken voor de telecomclub die in energiecontracten dealt. Met drie van hen spraken we uitgebreid voor camera. Over de werksfeer, de werkwijze van deze energiebemiddelaars en het werkethos. De vraag blijft welke energiemaatschappijen in Nederland toch in zee blijven gaan met deze jongens. Fons roept ze nogmaals ter verantwoording.


Hij staat al in menig tuin, de Big Green Egg. 'De Big Green Egg is een keramische Kamado barbecue...Op de Big Green Egg worden gerechten sneller bereid, drogen ze niet uit en behoudt het eten de voedings- en smaakstoffen', zo staat op de website vermeld. Tegenwoordig stikt het van de budget-kamado's die als twee druppels water lijken op het groene bbq-ei. De vraag is natuurlijk doen die neppers het net zo goed als het origineel? 'Radar' test er 5, samen met een chefkok, een pitmaster en een bbq-techneut. Ze bereiden groenten, kip, bavette en zelfs pizza. Kunnen ze tippen aan het echte werk? Maandag de uitslag.

'Radar', maandag 5 april om 20.30 uur op NPO 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Crime logo

Wanneer Luke Horton een dronken ex-medeleerlinge huiswaarts brengt na een schoolreünie, verdwijnt hij spoorloos. Martin ontdekt dat Luke overdag vaak in een hotel te vinden was. Aanvankelijk wordt er vermoed dat hij een affaire heeft met de vrouw van zijn baas, maar nadien blijkt dat hij ook vaak in homobars vertoeft. De storm rond de Reyes-schietpartij waarin Vivian en Martin betrokken waren, lijkt maar niet te gaan liggen. Wanneer beide agenten mogelijk een leugendetectortest moeten afleggen, besluit Martin aan Jack de waarheid op te biechten.

'Without a Trace', om 22.05 uur op Play Crime.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Thuis
    13:55
    Clips
  • 13:00
    Zomerbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 13:35
    Buddybot
    13:45
    De WieWats
  • 13:40
    Familie
    14:15
    Wittekerke
  • 12:30
    My Kitchen Rules
    13:50
    Rich Kids Go Skint
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:15
    The Goldbergs
  • 13:00
    Geen uitzending
    15:05
    Most Daring
  • 08:40
    Geen uitzending
    16:00
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:15
    Geen uitzending
  • 12:50
    Oogappels
    13:45
    Lang Leve de Liefde
  • 13:05
    FBI: International
    13:45
    NCIS
  • 13:15
    Highway Thru Hell
    14:00
    Blue Bloods
  • 13:00
    The Block Australia
    13:55
    Botched
  • 12:55
    Garage Sale Mystery: The Art of Murder
    14:25
    Killer at the Crime Scene
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 13:30
    Zo doe je het!
    13:55
    Met Nederlandse hits naar het komende uur
  • 13:40
    BBQ Vanavond?!
    14:00
    De Sterrenkaart
  • 13:10
    Hudson & Rex
    14:00
    Call the Midwife
  • 13:40
    Law & Order: Special Victims Unit
    15:15
    Scrubs
  • 13:35
    NOS Journaal
    14:00
    NOS het vragenuurtje
  • 13:20
    Opsporing Verzocht
    13:55
    De Grooten Tour van de Gebroeders De Witt
  • 13:40
    Kindertijd
    13:46
    Zin in Zappelin