Dit is het menu van National Geographic in januari

In de gloednieuwe zesdelige documentaireserie 'Kustwacht Caribisch Nederland' ga je mee op missie met de Kustwacht van Curaçao, Aruba, Bonaire en St Maarten. Hierin volgen we een vast team van professionals van de Kustwacht Caribisch Gebied (KWCARIB) en de Nederlandse Koninklijke Marine, die ook kustwachttaken in het Caribisch gebied uitvoert.
Dagelijks voeren zij indrukwekkende operaties uit, van het redden van toeristen in nood tot het onderscheppen van drugstransporten op zee. In zes afleveringen volgen we de missie's van de Kustwacht op het gebied van reddingsoperaties en grensbewaking.
Dit belangrijke en ook gevaarlijke werk wordt gedaan door een team van zeer betrokken professionals, die met behulp van boten en helikopters garant staan voor de veiligheid in de Caribische zee. 'Kustwacht Caribisch Nederland' is een gloednieuwe lokale tv-productie van National Geographic Benelux en is geproduceerd door Remco Garcia van Goya Productions.
'Kustwacht Caribisch Nederland' is vanaf 23 januari 2022, elke zondag om 21.30 uur te zien op National Geographic (6 afleveringen).
DOCUMENTAIRE
AZF: FRENCH FACTORY EXPLOSION
In de AZF-fabriek in Toulouse, Frankrijk, explodeerde een opslagplaats waar ongeveer 300 ton ammoniumnitraat werd opgeslagen. Hierbij raakten duizenden mensen gewond en kwamen 31 mensen om. Twintig jaar later laten nooit eerder vertoonde beelden en ongepubliceerde interviews elke minuut zien van deze industriële ramp. Het is de grootste ramp in de Franse geschiedenis sinds de Tweede Wereldoorlog.
Op woensdag 5 januari, om 21.00 uur op National Geographic.
NIEUWE SERIE
80'S TOP TEN
In '80's Top Ten' herbeleeft Rob Lowe de meest memorabele aspecten van de popcultuur van de jaren '80. Hij telt de top tien van speelgoed, commercials, gadgets, fast food, streetwear en watercooler momenten van het decennium. Van de lancering van MTV en de Apple Macintosh, tot de dood van Teddy Ruxpin en Wendy's Super Bar, 'The '80s Top Ten' herbeleeft de beelden, geluiden en smaken van dit meest iconische en impactvolle tijdperk.
Vanaf 5 januari, elke woensdag om 23.00 uur op National Geographic.
NIEUW SEIZOEN
SECRETS OF THE ZOO: NORTH CAROLINA
Sluit je aan bij de grootste dierentuin ter wereld, die uit meer dan 2500 hectare beslaat. Met meer dan 300 medewerkers, dierenverzorgers en dierenartsen die voor meer dan 1.800 dieren zorgen, is dit veel meer dan een normale dierentuin.
Vanaf 6 januari, elke donderdag 6 januari een dubbele aflevering om 10.00 uur op National Geographic.
DOCUMENTAIRE
LOST WORLD OF ALASKAN DINOSAURS
Een team van avontuurlijke paleontologen trekt de ijzige wildernis van Noord Alaska in om er voor 2 weken hun thuis van te maken. Het is min 35 graden en het gebied is ook de leefomgeving van beren. Waarom ze dit doen? Omdat ze denken iets unieks, en baanbrekends te hebben gevonden: 'A Lost World of Alaskan Dinosaurs'.
Op maandag 17 januari, om 21.00 uur op National Geographic.
https://www.nationalgeographic.nl/
Meer artikels over National Geographic Channel
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Vakantiekriebels, swiffers en een surprisebox voor koppels in nieuw seizoen van 'Met Vier in Bed'
- 'Ik ben het cadeautje!': Komst van energieke vrijgezel zet de boel meteen op scherp in de eerste week van 'B&B Zoekt Lief'
- Volg de weg naar 'Sing & Dance UP! 2026' in nieuw tv-programma
- Zinderende start voor 'Play that Song' in bloedheet Kortenberg
- Danny Ghosen legt de schokkende illegale medicijnhandel bloot in nieuwe PowNed-serie 'Danny en de Medicijnmaffia'
- Dit heeft National Geographic in juli te bieden
- Met deze programma's luidt STAR Channel de zomer in!
- Juli brengt Britse topseries en zomerse must-sees naar BBC NL en BBC NL+
- De leukste zomervakantie beleef je op Cartoonito
- Cartoon Network maakt van juli één groot zomeravontuur
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Deventer
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit was De Foute Party van Qmusic in Flanders Expo Gent
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur
Kijktip van de dag

Pascale zou graag eens alleen zijn met Maurice en stelt hem voor om samen een weekendje weg te gaan. Maurice kan echter niet omdat hij zijn moeder niet alleen kan laten. Fernand zet Boma aan om Pascale mee te nemen naar Spanje. Hij hoopt zo Maurice te ontmoedigen nog in het café te komen. Pascale stemt toe, maar enkel om Maurice jaloers te maken en het er eens goed van te nemen. Carmen heeft een auditie gedaan voor een film en heeft een hoofdrol gekregen.
'FC De Kampioenen', om 20.10 uur op VRT 1.



































