Dit is FOX in oktober!

zondag 2 oktober 2022

'The Walking Dead' gaat verder met het laatste deel van seizoen 11. Kijk de epische conclusie van de serie die 12 jaar geleden is gestart.

Alle geliefde personages keren nog een allerlaatste keer terug om de strijd aan te gaan met de doden.


Vanaf 3 oktober, elke maandag vanaf 22.00 uur op FOX.

NIEUW SEIZOEN
BRIDGE AND TUNNEL S2

Een jaar na de gebeurtenissen van het eerste seizoen keren Jimmy, Jill en de rest terug om naar Manhatten te verhuizen. Hier hopen ze allemaal een stap dichterbij het realiseren van hun dromen te komen.

Vanaf 24 oktober, elke maandag om 20.00 uur op FOX.

NIEUW SEIZOEN
WAR OF THE WORLDS S3

Deze Engels-Franse heruitvinding van H.G Wells' klassieker in de stijl van 'Walking Dead' speelt zich af in het hedendaagse Frankrijk en volgt groepen overlevenden die gedwongen zijn samen te werken na een apocalyptische buitenaardse aanval.

Elke donderdag een dubbele aflevering, vanaf 20.00 uur op FOX.

ESPN OP FOX
TOTO KNVB BEKER

Op dinsdag 18, woensdag 19 en donderdag 20 oktober is de kick-off van de TOTO KNVB Beker en wordt de eerste ronde gespeeld.

Op 18,19 en 20 oktober, vanaf 19:00 uur ESPN op FOX.

ONGOING
DR. DEATH

De jonge en charismatische Dr. Duntsch leek een bloeiende neurochirurgiepraktijk op te bouwen totdat er steeds meer lugubere verhalen aan het licht kwamen. Patiënten reden zijn operatiekamer binnen voor complexe maar routine ruggegraat operaties en verlieten hem permanent verminkt of dood. Terwijl de slachtoffers zich opstapelden, gingen twee collega-artsen, neurochirurg Robert Henderson (Alec Baldwin) en vaatchirurg Randall Kirby (Christian Slater), evenals de officier van justitie van Dallas, Michelle Shughart (AnnaSophia Robb), erop uit om hem te stoppen. Gebaseerd op de wereldberoemde, gelijknamige podcast.

Elke maandag om 20.00 uur een dubbele aflevering op FOX.

ONGOING
NANCY DREW S2

Tiener Nancy Drew is een briljante amateurdetective. Als haar moeder komt te overlijden, gaan haar plannen om te studeren niet door en besluit ze te stoppen met haar speurwerk. Maar dan wordt een rijke vrouw vermoord en valt de verdenking op Nancy en vier leeftijdsgenoten. Ze besluiten de moord te onderzoeken om hun naam te zuiveren. Al gauw komen ze van het ene in het andere mysterie terecht en worden ze zelfs achtervolgd door een geest.

Elke maandag om 23.00 uur op FOX.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Vrederechters' (VTM)

In Lokeren moet vrederechter De Bruyne een vrouw wijzen op haar verplichtingen als verhuurster. Vrederechter Struyf gaat in Tongeren een kijkje nemen in de woning van twee huursters die klagen over een schimmelproblematiek.

'Vrederechters', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:45
    Switch
  • 19:20
    De ideale wereld
    20:00
    VRT NWS Terzake
  • 19:20
    Spellbound
    19:45
    Karrewiet
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:55
    Het Weer
  • 18:55
    Home and Away
    19:30
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 19:15
    The Simpsons
    19:45
    The Big Bang Theory
  • 18:40
    Police Interceptors
    20:35
    1408
  • 19:00
    Never Been Chris'd
  • 19:20
    Wat nu weer?
    20:00
    'Allo 'Allo!
  • 18:45
    Stukken van mensen
    20:00
    De Tafel van Ruben
  • 18:50
    Elsbeth
    19:40
    NCIS: Hawaii
  • 19:05
    Storage Wars
    19:35
    See No Evil
  • 19:10
    Say Yes to the Dress: Atlanta
    19:40
    Het Roer Om
  • 18:35
    The Killer in My Family
    19:35
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 19:27
    Het zelfbouwhuis
    19:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 19:10
    De Chalet aan de Semois
    19:50
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 19:10
    Father Brown
    20:05
    Hudson & Rex
  • 18:50
    Below Deck Mediterranean
    20:35
    Hudson & Rex
  • 19:05
    Eva
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:10
    BinnensteBuiten
    19:55
    Per Seconde Wijzer
  • 19:25
    First Dates
    20:25
    Boerderij van Dorst