Dit is de Faamnaam van 2021

donderdag 21 oktober 2021

Luisteraars van 'De Coen en Sander Show' hebben Sonne Straal uitgeroepen tot 'Faamnaam 2021'. De Utrechtse studente heeft de opvallendste naam van Nederland en mag zich daarom voegen in het illustere rijtje bij Mette Bus, Mat Ras, Jack Pot, Chris Mus, Kenny Boeijen en Ferry Kuhlman.

Ben Boute en Joyce de Roo-Bot eindigden achter Sonne op de tweede en derde plek. Drie weken geleden startten Coen en Sander voor de zevende keer hun zoektocht op Radio 538 naar de bijzonderste, opvallendste en grappigste naam van Nederland. Ook dit jaar kwamen er weer talloze inzendingen binnen en werd er massaal gestemd.  


Sonne Straal was vanmiddag te gast in de 538-studio om de prijs zelf in ontvangst te nemen: 'Bedankt Nederland én papa en mama. Ik vond het als kind al heel erg leuk en tot nu toe ervaar ik het ook alleen maar positief!'

Sander Lantinga: 'Met dit weer verlangen we allemaal naar Sonne Straal. Een perfect moment dus om haar in het zonnetje te zetten en uit te roepen tot 'Faamnaam 2021'! Het kan toch niet anders dan dat Sonne met zo'n naam overal het zonnetje in huis is? Bij ons in de studio in ieder geval wel!'

Coen Swijnenberg: 'Deze editie gaat de geschiedenisboeken in als beste editie ooit. Nog nooit zijn er zoveel geweldige Faamnamen ingezonden en nog nooit is er zoveel gestemd. Meer dan ooit te voren! En dan een winnares met zo’n mooie, positieve en opbeurende naam, daar kunnen we alleen maar heel blij mee zijn.'

Dit is de top 10 Faamnamen van 2021:

1. Sonne Straal
2. Ben Boute
3. Joyce de Roo-Bot
4. Wil Bierman
5. Ron de Bil
6. Bennie Koekoek
7. Bas Sillen
8. Pie Kant
9. Liv Frie
10. Cobie Potappel-Stroop

Faamnaam
538-dj's Coen en Sander zoeken ieder jaar samen met hun luisteraars naar de grappigste, bijzonderste en origineelste naam van Nederland. Luisteraard konden de afgelopen weken Faamnamen aandragen en stemmen op hun favoriet. Alle genomineerden van dit jaar zijn terug te vinden via 538.nl/faamnaam.

'De Coen en Sander Show' is iedere maandag tot en met donderdag tussen 16.00 uur en 19.00 uur te horen op Radio 538.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Barry Allen, een wetenschapper bij de politie, wordt geraakt door de bliksem en krijgt daardoor een kosmische kracht: bliksemsnelheid. Wanneer hij zijn superkracht gebruikt om terug te reizen in de tijd en zijn moeder te redden, creëert hij per ongeluk een wereld zonder superhelden waar Generaal Zod is teruggekeerd. Om hem te kunnen verslaan, moet The Flash de hulp inroepen van een gepensioneerde Batman.

'The Flash', film uit 2023 met oa. Michael Keaton, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:10
    Dagelijkse kost
    00:10
    Journaallus
  • 17:35
    A world of colours
    23:50
    Nachtlus
  • 18:05
    Buck
    22:25
    Geen uitzending
  • 17:40
    Alloo bij de Verkeerspolitie
    00:00
    Gooische Vrouwen
  • 17:30
    Helicopter ER
    23:35
    Border Security: Australia's Front Line
  • 17:30
    S.W.A.T.
    00:50
    The Big Bang Theory
  • 17:40
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 18:05
    ER
    00:25
    Buffy the Vampire Slayer
  • 18:05
    Sturm der Liebe
    01:00
    The Golden Girls
  • 17:30
    Maison Verhulst
    00:20
    De Tafel van Gert
  • 17:55
    Big Sky
    01:00
    FBI
  • 17:55
    Family Matters
    00:20
    Bar Rescue
  • 17:50
    A Place in the Sun
    00:40
    Bachelor in Paradise Australia
  • 17:20
    A Bundle of Trouble: An Aurora Teagarden Mystery
    00:15
    Family Law
  • 14:00
    Herhalingslus
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 18:13
    Zo doe je het!
    00:00
    Oh What A Night
  • 17:30
    Winterse Kost
    00:45
    Meesterlijke Klassiekers
  • 17:55
    Death in Paradise
    01:00
    The Castaways
  • 17:50
    Below Deck
    00:25
    Below Deck Down Under
  • 18:15
    NOS Sportjournaal
    00:25
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
  • 18:15
    NOS Journaal Regio
    00:40
    Nieuwsuur
  • 18:00
    De Proefkeuken
    00:50
    Je Zal Het Maar Hebben