Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2

vrijdag 27 januari 2023

Dolf Jansen en Willemijn Veenhoven presenteren vanuit Café Florin in Utrecht. Het cabaretduo N00B is klaar om de wereld over te nemen.

In hun eerste voorstelling zoeken Isabelle Kafando en Laura Bakker in een moordend tempo in allerlei absurdistische situaties de schaamte op. Vanuit Noord-Irak hopen gevluchte Iraniërs hun revolutie voort te zetten. Filmmaker Beri Shalmashi zocht ze op.


Maker Edda Heinsman en onderzoeker Anna van der Kaaden over de podcast ‘Het wonder van het koraal’. Johnny Jordaan zou dit jaar 99 worden. Paul van Musscher en Jaro Renout zorgen met ‘De Porders’ voor eerbetoon én eerherstel. Wetenschapsjournalist Adriaan Ter Braack strijdt als ‘holistische sloopkogel’ tegen kwakzalverij op sociale media. 70 jaar geleden voltrok zich het drama van de watersnoodramp. Fotograaf Robin de Puy maakt er een boek over en is samen met Marianne Heestermans te gast, die de ramp als kind meemaakte. En de transferperiode in het voetbal nadert het eindpunt.

Mart ten Have van FC Afkicken praat ons bij over het laatste nieuws én de juice. Het cabaret is in handen van Ruud Smulders, Martijn Kardol, Stefan Hendrikx en Aron Elstak. De column komt van Stefano Keizers, en er is muziek van Trijntje Oosterhuis en Xander Vrienten.

'Spijkers met Koppen', zaterdag 28 januari tussen 12.00 en 14.00 uur bij BNNVARA op NPO Radio 2.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Laatste Lach' - Donald en Janne (VRT 1)

In Wommelgem kent iedereen Donald (66) als de goedlachse friturist, die zelfs na twee maagomleidingoperaties ook nog eens het lekkerste ijs blijft draaien. Na dertig jaar hard werken in hun frituur droomden hij en zijn vrouw Lieve ervan meer tijd in Kreta door te brengen, waar ze hun hart verloren. Maar toen kreeg Donald een harde diagnose. Janne Desmet gaat mee op een van zijn laatste trips naar Kreta.

'De Laatste Lach', om 21.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:20
    VRT NWS Pano
    00:02
    Eurodreams
  • 23:05
    De ideale wereld
    23:45
    Het weer
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:30
    Vrederechters
    00:30
    Gooische Vrouwen
  • 22:45
    PI Haaglanden
    00:05
    America's Toughest Jails
  • 22:35
    Blackhat
    00:55
    The Big Bang Theory
  • 23:35
    Most Daring
    00:30
    Police Interceptors
  • 23:35
    'Tis the Season to Be Merry
  • 23:35
    'Allo 'Allo!
  • 22:35
    De Verhulstjes
    23:50
    De Tafel van Ruben
  • 23:25
    Modern Family
    00:30
    NCIS: Hawaii
  • 23:00
    Twisted Metal
    23:40
    Hawaii Five-0
  • 22:45
    Huizenjagers
    23:50
    Love It or List It
  • 23:15
    Strike
    00:25
    Cold Case
  • 23:20
    Trends Doc
    23:50
    Z-Defensie
  • 23:29
    De perfecte energieoplossing
    00:00
    Oh What A Night
  • 23:10
    Becoming Meewis
    23:55
    Hidden Gems
  • 22:00
    Agatha Christie's Marple
  • 22:55
    NCIS
    23:45
    NCIS: Los Angeles
  • 23:20
    NOS Journaal Laat
    23:45
    Eva
  • 23:20
    De Boeddhistische Blik
    00:15
    De Nachtzoen
  • 23:00
    Reizen Waes
    23:55
    De slimste mens