Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2

vrijdag 27 mei 2022
Foto: BNNVARA - © Linda Stulic 2020

Vliegtuigen spotten, lp's verzamelen en wielrennen op een dure fiets in een te strak pakje. Schrijver Alek Dabrowski breekt een lans voor mannen met hobby's. Wat moeten we met de tekorten in de zorg en het onderwijs?

Arend Jan Zwarteveen en Helena Schuengel kunnen het niet vaak genoeg zeggen: wordt zij-instromer!


Het Spookslot in de Efteling gaat op slot, kunsthistoricus Robbie Dell’Aira is het er niet mee eens. Het leven in Nederland is alles behalve makkelijk als je geen papieren hebt.

In de serie ‘Leven in Limbo’ zie je Ismail en anderen keihard werken aan hun toekomst met onder andere de hulp van Bea. Rekenwonder en wereldrecordhouder Willem Bouman laat ons de hersenen kraken.

Het Amsterdamse gezin Pol heeft al 3 maanden lang een Oekraïens gezin in huis. Een last of een lust? Moeder Rieke deelt haar ervaringen. Ons stâtsie Utereg is jaorig waor! Dât viere we met de Uteregse Bônnie.

Aron Elstak, Patrick Nederkoorn en Ruud Smulders zijn de cabaretiers van dienst. Hanneke Drenth buigt zich over het Spijkerlied, columnisten Stefan Pop en Ivo Victoria schuiven aan en de muziek wordt verzorgd door Mell & The Vintage Future!

'Spijkers met Koppen', zaterdag 28 mei tussen 12.00 en 14.00 uur bij BNNVARA op NPO Radio 2.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ruben Nicolai met 'Ik Weet Er Alles Van' op VTM

Zes kandidaten, zes unieke passies. Terwijl de inzet stijgt en de kandidaten strijden om de overwinning, draait alles om strategie, vertrouwen en de juiste keuzes. Wie houdt het hoofd koel tot het einde? Dingen mee naar de geldprijs: Erwin uit Rotterdam (met als specialiteit Amerikaanse popcultuur), Kimberly uit Rucphen (topografie), Jeffrey uit Gelderland (Studio 100), Johanna uit Drenthe (Spanje), Ilias uit Maasmechelen (groenten en fruit), Mina uit Antwerpen (romcoms), Gert uit Dilbeek (atletiek), Inge uit Brasschaat (kerst), Julian uit Delft (Japan) en Leila uit Groningen (honden).

'Ik Weet Er Alles Van', om 21.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:35
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:05
    Djihad sur l'Europe
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:30
    Marktkramers
    00:30
    Datenight
  • 00:10
    Call the Bailiffs: Time To Pay Up
    00:55
    Geen uitzending
  • 22:50
    Extraction
    00:45
    9-1-1
  • 22:30
    Lo chiamavano Trinità...
    00:35
    Ozark Law
  • 23:40
    ER
    00:30
    Departure
  • 00:00
    Drie mannen onder een dak
    00:35
    Geen uitzending
  • 23:05
    The Grand Tour
    00:45
    Geen uitzending
  • 00:00
    Best Medicine
    01:45
    Geen uitzending
  • 23:25
    300
    01:35
    Police Academy 2: Their First Assignment
  • 23:55
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    01:05
    The Real Housewives van het Zuiden
  • 00:00
    CSI: Crime Scene Investigation
    01:45
    Geen uitzending
  • 00:11
    Herhalingslus
    00:23
    Trends Talk
  • 23:59
    De perfecte vloerbekleding
    05:55
    Sixties To Six
  • 23:50
    Open Vuur
    01:30
    De Gezonde Goesting
  • 00:05
    Ripper Street
    01:55
    Agatha Christie's Marple
  • 23:55
    NCIS
    03:05
    Grey's Anatomy
  • 23:20
    MAX vakantieman
    00:15
    NOS Journaal Laat
  • 23:25
    Dahomey
    00:30
    Geen uitzending
  • 23:40
    Shadowland
    00:35
    Reizen Waes