Dit hoor je deze week in 'Kunststof Radio'

maandag 11 oktober 2021

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!

Maandag 11 oktober – Cees Zweistra, filosoof
'Ze zijn niet gek, ze zijn niet dom. Ze zijn slecht', zei filosoof Cees Zweistra over complotdenkers. Zijn boek 'Waarheidszoekers' gaat over de herkomst van het complotdenken en hoe we ermee om kunnen gaan. Zweistra promoveerde aan de TU Delft op de relatie tussen empathie, technologie en ethiek.


Presentatie: Frénk van der Linden

Dinsdag 12 oktober – Annejet van der Zijl, schrijver
De romans van Annejet van der Zijl, bekend van haar bestseller 'Sonny Boy', zijn waargebeurde verhalen. Ze is de biograaf van Annie M.G. Schmidt en Prins Bernhard. Vorig jaar schreef ze het Boekenweekgeschenk 'Leon & Juliette', dat als basis diende voor haar nieuwe boek 'Fortuna's kinderen', over een avonturier die zijn hart verliest aan een jonge slavin.

Presentatie: Jellie Brouwer

Woensdag 13 oktober – Thema-uitzending over de bijbel, met Matthijs de Jong, Sabry Amroussi en Désanne van Brederode, vertaler, kunsthistoricus en filosoof
Koning Willem-Alexander ontvangt vandaag het eerste exemplaar van de Nieuwe Bijbel van de 21e eeuw. Matthijs de Jong vertaalde het Boek en Sabry Amroussi selecteerde illustraties voor de kunsteditie. Désanne van Brederode, dochter van een voormalig jezuïet, schreef een essay over de Bijbel.

Presentatie: Jellie Brouwer

Donderdag 14 oktober – Hanna van Vliet, acteur
Hanna van Vliet was de eerste met een dramaserie over een lesbische twintiger. Het verklaart misschien het internationale succes van de serie Anne+. Na twee seizoenen is van Vliet terug als Anne in een bioscoopfilm.

Presentatie: Jellie Brouwer

'Kunststof Radio', van maandag tot donderdag tussen 19.30 en 20.30 uur bij de NTR op NPO Radio 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Box' (VTM)

In de finale strijden de laatste drie kandidaten om de felbegeerde overwinning. Wie kan het beste omgaan met het onverwachte? Niets is zeker, zelfs het bedrag waar ze al weken voor strijden niet. Slechts één iemand zal uiteindelijk de prijs verzilveren.

'De Box', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:15
    Sporza: Ronde van Brugge
    17:25
    Clips
  • 13:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 15:20
    Mojo Wisseltop
    15:30
    Lu en de dolle boel minis
  • 15:20
    The Good Doctor
    16:15
    America's Funniest Home Videos
  • 15:10
    Dream Home Australië
    16:40
    Achter gesloten deuren
  • 15:10
    The Goldbergs
    15:35
    Beverly Hills Cop
  • 14:55
    All New Traffic Cops
    15:55
    Cheers
  • 08:55
    Geen uitzending
    16:15
    Baywatch
  • 15:00
    Geen uitzending
    15:30
    Joe
  • 14:35
    Bake Off Vlaanderen
    15:45
    De Tafel van Gert
  • 15:10
    Wild Cards
    16:05
    This Is Us
  • 14:40
    Seal Team
    15:35
    Doom Patrol
  • 14:45
    The Real Housewives of Beverly Hills
    15:35
    The Block Australia
  • 14:35
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 15:15
    Voor u getest
    15:55
    Sorry Music Classics
  • 14:35
    De Eregast
    15:25
    KLAAR IN 20 minuten
  • 15:05
    Murdoch Mysteries
    16:00
    Call the Midwife
  • 15:20
    Futurama
    15:50
    From
  • 15:20
    NOS Journaal
    16:00
    Pauw & De Wit
  • 14:55
    De Geknipte Gast
    15:30
    Nu te Zien!
  • 15:20
    Buurman en Buurman
    15:25
    Interstellar Ella