Dit hoor je deze week in 'Kunststof Radio'

maandag 11 oktober 2021

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!

Maandag 11 oktober – Cees Zweistra, filosoof
'Ze zijn niet gek, ze zijn niet dom. Ze zijn slecht', zei filosoof Cees Zweistra over complotdenkers. Zijn boek 'Waarheidszoekers' gaat over de herkomst van het complotdenken en hoe we ermee om kunnen gaan. Zweistra promoveerde aan de TU Delft op de relatie tussen empathie, technologie en ethiek.


Presentatie: Frénk van der Linden

Dinsdag 12 oktober – Annejet van der Zijl, schrijver
De romans van Annejet van der Zijl, bekend van haar bestseller 'Sonny Boy', zijn waargebeurde verhalen. Ze is de biograaf van Annie M.G. Schmidt en Prins Bernhard. Vorig jaar schreef ze het Boekenweekgeschenk 'Leon & Juliette', dat als basis diende voor haar nieuwe boek 'Fortuna's kinderen', over een avonturier die zijn hart verliest aan een jonge slavin.

Presentatie: Jellie Brouwer

Woensdag 13 oktober – Thema-uitzending over de bijbel, met Matthijs de Jong, Sabry Amroussi en Désanne van Brederode, vertaler, kunsthistoricus en filosoof
Koning Willem-Alexander ontvangt vandaag het eerste exemplaar van de Nieuwe Bijbel van de 21e eeuw. Matthijs de Jong vertaalde het Boek en Sabry Amroussi selecteerde illustraties voor de kunsteditie. Désanne van Brederode, dochter van een voormalig jezuïet, schreef een essay over de Bijbel.

Presentatie: Jellie Brouwer

Donderdag 14 oktober – Hanna van Vliet, acteur
Hanna van Vliet was de eerste met een dramaserie over een lesbische twintiger. Het verklaart misschien het internationale succes van de serie Anne+. Na twee seizoenen is van Vliet terug als Anne in een bioscoopfilm.

Presentatie: Jellie Brouwer

'Kunststof Radio', van maandag tot donderdag tussen 19.30 en 20.30 uur bij de NTR op NPO Radio 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Simeon, een jonge Dominicaanse man, begint een stage als verzorger in een Gents woonzorgcentrum. Zijn benadering van ouderenzorg onderscheidt hem van zijn collega's, die de dingen niet helemaal op zijn manier zien. Een paar ontwapenende oude dames raken echter steeds meer in hem geïnteresseerd.

'Les Dames Blanches', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:30
    Journaallus
    06:55
    Karrewiet met VGT
  • 00:05
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 23:35
    Geen uitzending
    06:55
    Sam & Julia
  • 02:10
    Geen uitzending
    06:55
    Jabaloe
  • 03:05
    Geen uitzending
    07:20
    Achter gesloten deuren
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:35
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:00
    JOE XMAS
    05:55
    Holiday Mismatch
  • 01:05
    Geen uitzending
    00:55
    SOS Piet
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:45
    Friends
  • 05:00
    Geen uitzending
    08:25
    NCIS: Los Angeles
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:25
    Botched
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:55
    Cold Case
  • 23:46
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:17
    Het zelfbouwhuis
    00:00
    Oh What A Night
  • 05:05
    Meesterlijke Klassiekers
    06:40
    De Chalet, Hollandse Maatjes
  • 05:10
    Midsomer Murders
    00:45
    Granite Harbour
  • 04:45
    Station 19
    06:40
    Storage Wars
  • 03:15
    NOS Journaal
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 02:50
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 04:47
    Tekst-TV
    07:00
    Ta-daaa!