Dit hoor je deze week in 'Kunststof Radio'

maandag 11 oktober 2021

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!

Maandag 11 oktober – Cees Zweistra, filosoof
'Ze zijn niet gek, ze zijn niet dom. Ze zijn slecht', zei filosoof Cees Zweistra over complotdenkers. Zijn boek 'Waarheidszoekers' gaat over de herkomst van het complotdenken en hoe we ermee om kunnen gaan. Zweistra promoveerde aan de TU Delft op de relatie tussen empathie, technologie en ethiek.


Presentatie: Frénk van der Linden

Dinsdag 12 oktober – Annejet van der Zijl, schrijver
De romans van Annejet van der Zijl, bekend van haar bestseller 'Sonny Boy', zijn waargebeurde verhalen. Ze is de biograaf van Annie M.G. Schmidt en Prins Bernhard. Vorig jaar schreef ze het Boekenweekgeschenk 'Leon & Juliette', dat als basis diende voor haar nieuwe boek 'Fortuna's kinderen', over een avonturier die zijn hart verliest aan een jonge slavin.

Presentatie: Jellie Brouwer

Woensdag 13 oktober – Thema-uitzending over de bijbel, met Matthijs de Jong, Sabry Amroussi en Désanne van Brederode, vertaler, kunsthistoricus en filosoof
Koning Willem-Alexander ontvangt vandaag het eerste exemplaar van de Nieuwe Bijbel van de 21e eeuw. Matthijs de Jong vertaalde het Boek en Sabry Amroussi selecteerde illustraties voor de kunsteditie. Désanne van Brederode, dochter van een voormalig jezuïet, schreef een essay over de Bijbel.

Presentatie: Jellie Brouwer

Donderdag 14 oktober – Hanna van Vliet, acteur
Hanna van Vliet was de eerste met een dramaserie over een lesbische twintiger. Het verklaart misschien het internationale succes van de serie Anne+. Na twee seizoenen is van Vliet terug als Anne in een bioscoopfilm.

Presentatie: Jellie Brouwer

'Kunststof Radio', van maandag tot donderdag tussen 19.30 en 20.30 uur bij de NTR op NPO Radio 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Getrouwd' (VTM)

Ian en Maïté beslissen vandaag of ze getrouwd blijven of niet. Ook voor Ellen en Leander breekt de grote dag aan, maar niet vooraleer Ellen haar beste vriendin Charlotte geraadpleegd heeft, en Leander zijn mama heeft gesproken. Vijf maanden na het beslissingsmoment zien de koppels elkaar allemaal terug in Chalet Robinson voor een reünie in winterse sfeer. Gastvrouw Frances ontvangt iedereen met een cadeautje en blikt terug op de voorbije maanden: wat is er nog gebeurd sinds de 'ja' of 'neen'? Wie is er nog samen, wie niet?

'Blind Getrouwd', om 21.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:00
    De week van Karrewiet met VGT
    06:00
    In bed met Olly
  • 06:00
    Radio 2 Top 2000
    01:55
    Nachtlus
  • 07:05
    Sarah zingt
    04:55
    Geen uitzending
  • 07:05
    Sprookjes van Klaas Vaak
    01:15
    Geen uitzending
  • 02:25
    Geen uitzending
    07:15
    Filthy House SOS
  • 06:00
    Qmusic
    01:05
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:20
    Geen uitzending
  • 01:00
    JOE XMAS
    05:35
    Five Gold Rings
  • 06:00
    Joe
    00:50
    Geen uitzending
  • 06:00
    Radio Nostalgie
    01:15
    Huizenjagers
  • 07:05
    New Amsterdam
    00:30
    New Girl
  • 05:00
    Play kerst haardvuur 2025
    00:15
    60 Days In
  • 05:00
    Play kerst haardvuur 2025
    07:00
    Feest van Eigen Bodem
  • 05:00
    Play kerst haardvuur 2025
    01:15
    My Life is Murder
  • 04:02
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:05
    Tooldokter
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:40
    Chris Cooks Cymru
    01:30
    Winterse Kost
  • 06:55
    Death in Paradise
    02:20
    All Creatures Great and Small
  • 06:50
    Shipping Wars
    01:00
    Hudson & Rex
  • 07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
    01:05
    NOS Journaal
  • 07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    07:15
    BinnensteBuiten
  • 07:00
    Sneeuwpret
    05:25
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal