Dionne Stax laat zich portretteren in 'Sterren op het Doek'

vrijdag 26 november 2021

Zaterdag 27 november zendt MAX een nieuwe aflevering uit van 'Sterren op het Doek'. In de zesde aflevering staat niemand minder dan Dionne Stax centraal. Zij geeft zich over aan de doorgrondende blikken van drie kunstenaars en de prikkelende vragen van presentator Özcan Akyol.

Voor presentatrice Dionne Stax is haar geboorteplaats Boxmeer een warm bad waar ze nog graag komt. Ze heeft presentator Özcan Akyol dan ook uitgenodigd om haar in Brabant op te zoeken. Dionne vertelt over haar fijne jeugd en haar hechte gezin. Maar ook over het zware jaar dat ze achter de rug heeft, waardoor ze tot belangrijke inzichten is gekomen. Drie getalenteerde kunstenaars kijken en luisteren mee, terwijl ze Dionne vastleggen op het doek.


Meesterinterviewer Özcan Akyol creëert met 'Sterren op het Doek' elk seizoen een zeer diverse eregalerij van bijzondere Nederlanders. Gasten die ieder op hun eigen gebied een waardevolle bijdrage aan onze vaderlandse cultuur en/of maatschappij hebben geleverd. In het programma vereeuwigen de beste portretkunstenaars van het land de gasten op geheel eigen wijze en in zeer uiteenlopende stijlen. Nieuw dit seizoen is dat de kunstenaars mogen meekijken tijdens de spannende onthulling. Hoe reageren zij op het commentaar van de bekende gast? En wat vinden ze van elkaars kunst? In dit seizoen van 'Sterren op het Doek' laten Arjen Lubach, Femke Halsema, Johan Derksen, Corry Konings, Jan Terlouw, Dionne Stax, Gerri Eickhof en Anna Drijver zich portretteren.

Veilingsite 'Sterren op het Doek'
Aan het eind van de aflevering van 'Sterren op het Doek' mag de bekende gast één schilderij kiezen om mee naar huis te nemen. De overige doeken worden geveild voor het goede doel dat zij hebben uitgekozen. Direct na elke uitzending kan een bod uitgebracht worden door het publiek via de veilingsite.

'Sterren op het Doek', zaterdag 27 november om 20.40 uur bij Omroep MAX op NPO 2.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Het land staat bekend om zijn vriendelijke mensen, aantrekkelijke stranden en eeuwenoude boeddhistische tempels. De Britse influencer en documentairemaker Zara McDermott reist door Thailand om verder te kijken dan de paradijselijke kant van ‘het land van de glimlach’. Ze duikt in een wereld van wilde feesten, drugs, betaalde seks en corruptie.

'Telefacts Zomer', om 22.10 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Sporza: FIFA WK voetbal 2026 magazine
    02:10
    VRT NWS laat
  • 09:00
    Zomerbeelden
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Zomerweekend
  • 09:05
    Bumba
    06:00
    Tik Tak
  • 09:00
    Nils Holgersson
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:40
    Geen uitzending
    01:20
    Familie Gillis: massa is kassa
  • 09:00
    The Goldbergs
    01:25
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:00
    Geen uitzending
  • 01:25
    Geen uitzending
    15:35
    La Brea
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    08:35
    Tooldokter
  • 08:50
    Happy Face
    02:15
    Geen uitzending
  • 08:45
    3rd Rock From the Sun
    02:20
    Pawn Stars
  • 08:45
    Property Brothers
    02:10
    Emma Willis: Delivering Babies
  • 08:30
    Snapped
    02:50
    Geen uitzending
  • 04:05
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:05
    Het perfecte terras
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:30
    Open Vuur
    02:15
    Karola's Kitchen
  • 08:35
    Midsomer Murders
    02:40
    Inspector George Gently
  • 08:45
    Scrubs
    02:10
    Below Deck
  • 09:00
    NOS Journaal
    03:00
    NOS WK Avond
  • 09:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    02:30
    NOS Gesprek minister-president met gebarentaal
  • 09:05
    Babar en de belevenissen van Badou
    02:45
    De Grannies van Amsterdam