Dionne Stax laat zich portretteren in 'Sterren op het Doek'

vrijdag 26 november 2021

Zaterdag 27 november zendt MAX een nieuwe aflevering uit van 'Sterren op het Doek'. In de zesde aflevering staat niemand minder dan Dionne Stax centraal. Zij geeft zich over aan de doorgrondende blikken van drie kunstenaars en de prikkelende vragen van presentator Özcan Akyol.

Voor presentatrice Dionne Stax is haar geboorteplaats Boxmeer een warm bad waar ze nog graag komt. Ze heeft presentator Özcan Akyol dan ook uitgenodigd om haar in Brabant op te zoeken. Dionne vertelt over haar fijne jeugd en haar hechte gezin. Maar ook over het zware jaar dat ze achter de rug heeft, waardoor ze tot belangrijke inzichten is gekomen. Drie getalenteerde kunstenaars kijken en luisteren mee, terwijl ze Dionne vastleggen op het doek.


Meesterinterviewer Özcan Akyol creëert met 'Sterren op het Doek' elk seizoen een zeer diverse eregalerij van bijzondere Nederlanders. Gasten die ieder op hun eigen gebied een waardevolle bijdrage aan onze vaderlandse cultuur en/of maatschappij hebben geleverd. In het programma vereeuwigen de beste portretkunstenaars van het land de gasten op geheel eigen wijze en in zeer uiteenlopende stijlen. Nieuw dit seizoen is dat de kunstenaars mogen meekijken tijdens de spannende onthulling. Hoe reageren zij op het commentaar van de bekende gast? En wat vinden ze van elkaars kunst? In dit seizoen van 'Sterren op het Doek' laten Arjen Lubach, Femke Halsema, Johan Derksen, Corry Konings, Jan Terlouw, Dionne Stax, Gerri Eickhof en Anna Drijver zich portretteren.

Veilingsite 'Sterren op het Doek'
Aan het eind van de aflevering van 'Sterren op het Doek' mag de bekende gast één schilderij kiezen om mee naar huis te nemen. De overige doeken worden geveild voor het goede doel dat zij hebben uitgekozen. Direct na elke uitzending kan een bod uitgebracht worden door het publiek via de veilingsite.

'Sterren op het Doek', zaterdag 27 november om 20.40 uur bij Omroep MAX op NPO 2.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Pano' (VRT NWS)

In oktober en november vorig jaar signaleerde men op verschillende plaatsen in België drones. Ze verschenen boven meerdere militaire bases en luchthavens. Brussels Airport moest zelfs meerdere keren tijdelijk sluiten. Minister van Defensie Theo Francken en legerstafchef Frederik Vansina gaven herhaaldelijk toelichting in de media.

'Pano', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:40
    Man bijt hond
    20:07
    Joker+ en Lotto
  • 20:00
    Terzake
    20:30
    Het weer
  • 20:00
    Geen uitzending
    20:15
    VRT NWS journaal met VGT
  • 20:00
    Familie
    20:35
    Huis Gemaakt
  • 19:35
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
    20:35
    UEFA Champions League
  • 20:05
    The Big Bang Theory
    20:35
    Mona Lisa Smile
  • 19:40
    Police Interceptors
    20:35
    Primal
  • 20:00
    Alert: Missing Persons Unit
    20:50
    Clan
  • 20:00
    Pa heeft een lief
    20:35
    Lang Leve
  • 20:00
    De Tafel van Gert
    21:15
    Verslaafd!
  • 19:40
    FBI
    20:35
    King Richard
  • 19:40
    Borderforce USA: The Bridges
    20:35
    The First 48
  • 19:45
    Chateau Meiland
    20:35
    Bake Off Vlaanderen
  • 19:40
    Snapped
    20:30
    Killer Couples
  • 20:00
    Z-Nieuws
    20:11
    Z-Beurs
  • 20:00
    Sunset Boulevard
    20:55
    Mar10
  • 19:45
    De Sterrenkaart
    20:20
    Vietnjam, met Quyên
  • 20:05
    Hudson & Rex
    21:00
    Father Brown
  • 19:45
    NCIS: Los Angeles
    20:35
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:35
    Het verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog
  • 19:50
    Per Seconde Wijzer
    20:25
    Holland Gate
  • 19:25
    First Dates
    20:25
    Meiden die rijden