Dinsdag in 'Opsporing Verzocht': vondst dode in kanaal bij Orvelte

dinsdag 8 februari 2022
Foto: AVROTROS - © Elvin Boer 2022

Dinsdag wordt in 'Opsporing Verzocht' aandacht besteed aan de vondst, gisteren, van een dode in een koffer in het Oranjekanaal bij Orvelte. Het onderzoeksteam deed vandaag verder onderzoek rond het kanaal en sprak met getuigen.

In de uitzending de meest recente stand van zaken in het onderzoek en vragen voor het publiek over onder meer de gedumpte koffer.


Onrustig weekeinde Rotterdam-West: 3 aanslagen
Afgelopen weekend werden drie aanslagen op woningen in Rotterdam-West gepleegd. Bij één daarvan viel een zwaargewonde toen een explosief een huis aan het Piet Paaltjensplein werd ingegooid. In 'Opsporing Verzocht' - dat vanaf deze dinsdag om 20.30 uur wordt uitgezonden - wordt live contact gelegd met een woordvoerder van de politie voor de laatste feiten en vragen over de incidenten.

Dood Charles Hendriks (69): politie zoekt specifiek paar sneakers
Op woensdag 8 december ontdekte een pakketbezorger dat de voordeur van de 69-jarige Charles Hendriks aan de Wattstraat in Den Haag op een kier stond. Meneer Hendriks werd met steekwonden gevonden en overleed op 69-jarige leeftijd. Niet lang daarna werd een verdachte aangehouden maar het onderzoek is zeker nog niet afgerond. Zo worden vanavond beelden van de verdachte getoond omdat zijn kleding en schoenen van die bewuste woensdag spoorloos zijn. Ook is de politie op zoek naar een paar nieuwe, exact dezelfde sneakers als de verdachte droeg. Omdat het een oud model is, hopen de rechercheurs in contact te komen met leveranciers of winkeliers die mogelijk nog ergens zo’n paar hebben.

Verder onder andere de zoektocht naar de gooier van brandbommen naar een Helmonds café en beelden van drie verdachten die betrokken waren bij de vernieling van een Groningse brillenzaak na rellen op 21 november.

'Opsporing Verzocht', dinsdag 9 februari om 20.30 uur bij AVROTROS op NPO 1.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Over 5 Jaar' - Bart De Wever (VRT 1)

Hoe denk je dat de wereld én je eigen leven eruit zullen zien over vijf jaar? Een prikkelende vraag die Wim De Vilder in 2020 stelde aan negen bekende landgenoten. In deze aflevering blikken premier Bart De Wever, regisseur Adil El Arbi en nationaal drugscommissaris Ine Van Wymersch terug op hun uitspraken van vijf jaar geleden.

'Over 5 Jaar', om 21.25 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:00
    Ons huis, nieuw huis
    01:00
    Het weer (laat)
  • 23:05
    Onder ons: crimi
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:10
    Chicago P.D.
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 22:30
    Jens Dendoncker - Het zou grappig zijn als het niet zo triestig was
    00:10
    Ramsay's Kitchen Nightmares
  • 23:00
    La Brea
    06:00
    Qmusic
  • 22:15
    Universal Soldier: The Return
    00:40
    Geen uitzending
  • 23:30
    Instant Message
    01:30
    JOE XMAS
  • 23:25
    Nonkel Jef
    01:20
    Geen uitzending
  • 23:25
    De Tafel van Gert
    03:00
    Geen uitzending
  • 23:05
    Friends
    01:20
    New Amsterdam
  • 23:15
    Storage Wars
    01:35
    Ice Vikings
  • 22:25
    12 Pups of Christmas
    02:00
    Geen uitzending
  • 23:15
    C.S.I. New York
    01:10
    My Life is Murder
  • 23:19
    Car Upd8te
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:27
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 23:30
    Bon Appetit
    01:45
    Winterse Kost
  • 23:00
    London Kills
    01:45
    Inside Man
  • 23:20
    Grey's Anatomy
  • 23:20
    NOS Journaal Laat
    01:05
    Pauw & De Wit
  • 23:10
    Wat houdt ons tegen?
    01:35
    Nieuwsuur
  • 23:00
    3 Op Reis
    01:30
    Top 2000 Quiz