Dinsdag in 'Opsporing Verzocht': politie Alkmaar zoekt aanrander

Dinsdag wordt in 'Opsporing Verzocht' aandacht besteed aan een reeks aanrandingen die sinds begin september zijn gepleegd in Alkmaar.
Er zijn al 20 meldingen binnen van vrouwen die zijn lastiggevallen in Rekerhout en rond het Achtergeest Pad. Ondanks media-aandacht voor deze aanrandingen sloeg de dader afgelopen donderdagavond opnieuw toe.
Groep tieners dreigt met vuurwapen en messen in Leiden
De politie in Leiden is op zoek naar een groepje van drie tieners die vier leeftijdsgenoten hebben beroofd in het Roomburgerpark. Op dinsdag 29 september had een groep van vier vrienden in het park afgesproken. Zij zijn van persoonlijke spullen beroofd door drie andere jongeren. Deze daders laadden daarbij een vuurwapen door, en dreigden met messen. In de uitzending sporen naar deze groep.
Drugsvangsten haven Vlissingen zijn topje van de ijsberg
Niet alleen de haven van Rotterdam wordt door drugscriminelen gebruikt om bv. cocaïne ons land in te krijgen, ook via de haven van Vlissingen wordt gesmokkeld. Om te kijken hoe criminelen in die haven opereren startten het OM en de politie Operatie Portunus. In het diepste geheim werd onderzocht of en hoe havenmedewerkers criminelen faciliteren. In de uitzending voor het eerst bewakingsbeelden die bij die operatie werden vastgelegd. Daarop is te zien hoe havenpersoneel partijen drugs het terrein afkrijgen. Met de uitzending hoopt de politie in contact te komen met tipgevers die meer weten over corrupt havenpersoneel, en waar al het criminele vermogen van de al aangehouden verdachten is gebleven.
Overvallers lieten zich insluiten op toilet
De politie in Maassluis doet al langere tijd onderzoek naar een overval op de Lidl aan het Westeinde begin januari dit jaar. Die overval liep uit op een gijzeling, waarbij meerdere personeelsleden na sluitingstijd werden gekneveld en met vuurwapens werden bedreigd.
Op bewakingsbeelden is te zien hoe de drie mannen de medewerkers ongestoord konden overmeesteren: ze hadden zich met zijn drieën laten insluiten op het klantentoilet. De recherche ziet opvallende parallellen tussen deze overval, en twee overvallen op Lidl-supermarkten in 2018. Mogelijk gaat het om dezelfde dadergroep.
Succes vorige uitzending: inmiddels drie verdachten vast voor verkeersruzie Nuth
In de vorige uitzending van 'Opsporing Verzocht' werd een oproep gedaan rond een zware mishandeling op de N300 bij Nuth. Een 40-jarige man die verhaal ging halen bij drie mannen die zijn auto zouden hebben afgesneden, raakte daarbij ernstig gewond. In een interview vanaf de IC legde het slachtoffer uit dat hij vanaf zijn ellebogen niets meer voelt. Tijdens de uitzending zat al een verdachte vast. Inmiddels lijken ook de twee anderen die bij hem in de auto zaten aangehouden.
'Opsporing Verzocht', dinsdag 17 november om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Van 'Wittekerke' en 'De Kotmadam' naar 'Familie': Nicoline Dossche maakt haar opwachting in 'Familie'
- Ook VRT-radiocommentatoren niet meer naar de Tour
- Rutger Castricum zet politieke en maatschappelijke kwesties op scherp in nieuw programma 'Rutgers Lobby'
- Nieuw programma 'Keurmeesters': Omdat iedereen anders naar kunst kijkt
- En toen waren ze plots met 12... Twee extra kandidaten duiken op in 'De Mol'
- Dit staat op stapel bij STAR Channel in april
- Van verborgen schatten tot historische moordzaken in april op The HISTORY Channel
- Dit zie je in april bij National Geographic
- Dit staat in april op het vuur bij 24Kitchen
- Geniet van een maand met grote filmhits en premières bij Comedy Central
- Qmusic-ochtendshow 'Mattie & Marieke' start ruim anderhalf uur te laat door zomertijd
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit De Lèghe Polder in Beuningen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Rene van Kooten in 'FM op 5'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is'
Kijktip van de dag

Karl Vannieuwkerke blikt samen met zijn gasten vooruit op de 110de editie van de Ronde van Vlaanderen. Wie volgt zondag 5 april de Sloveense wereldkampioen Tadej Pogačar in Oudenaarde op?
'Vive le Vélo, Leve de Ronde', om 21.35 uur op VRT 1.



































