Dinsdag in 'Opsporing Verzocht': Limburgse politie zoekt daders verkeersruzie

dinsdag 10 november 2020

Een 40-jarige man kan sinds 1 november alleen nog zijn schouders en hoofd bewegen nadat hij slachtoffer werd van een zware mishandeling bij een verkeersruzie. De man besloot op de N300 bij Nuth de inzittenden van een rode auto aan te spreken op hun rijgedrag nadat ze de man afsneden.

Hij werd door meerdere inzittenden daarna zo zwaar toegetakeld dat hij vanaf zijn ellebogen geen gevoel meer heeft. In een Skype-interview vertelt hij dinsdagavond in de uitzending van 'Opsporing Verzocht' dat het nog zeker een jaar duurt voor duidelijk is hoe zijn herstel gaat verlopen. De politie hoopt vanavond getuigen en bekenden van de daders te bereiken.


Nasim Namutebi (34) op straat overleden in Amsterdam
Het is nog altijd niet duidelijk wat er is gebeurd met de vrouw die donderdagavond 29 oktober werd gevonden op de Reigersbosdreef in Amsterdam Zuid-Oost, en daar ter plekke overleed. Een zus van het slachtoffer vertelt vanavond meer over Nasim, die moeder was van een 6-jarig zoontje. De politie is nog steeds dringend op zoek naar getuigen en een mogelijk beschadigde getunede Golf.

Granaatlegger Voorburg in beeld
Vorige maand is in Voorburg aan de Raadhuisstraat een Range Rover in brand gestoken. Een aantal uur later werd een granaat achtergelaten op de stoep van een huis een straat verderop. Er is een duidelijk verband tussen beide bedreigingen: de granaat lag namelijk voor het huis van de eigenaar van de Range Rover. Er zijn beelden van de twee mannen die de granaat achterlieten. De recherche hoopt niet alleen op tips over deze daders, maar ook op achtergrondinformatie over de bedreigingen.

Politie Culemborg doet beroep op inwoners: 'vertel ons wie jonge vrouw (19) aanreed!'
Nog altijd is niet duidelijk wie 17 april in Culemborg met zijn motor tegen een 19-jarige fietster botste en er daarna vandoor ging. De jonge vrouw - werkzaam in de zorg - liep daarbij een gebroken rugwervel op en revalideert nog altijd. Er zijn bewakingsbeelden van de betrokkenen bij de aanrijding. De politie denkt dat meerdere mensen in Culemborg exact weten wie zij zijn.

'Opsporing Verzocht', dinsdag 10 november om 20.35 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

April 1912. De Titanic verlaat de haven van Queenstown. Meer dan 2.000 passagiers zullen de overtocht over de Atlantische Oceaan meemaken. Het vaartuig is voor velen het schip der dromen, maar de jonge Rose beschouwt de Titanic als een slavenschip dat haar geketend terug naar huis terug zal brengen. Om de financiële problemen van haar ouders op te lossen is ze immers verplicht om met de rijke Cal te trouwen. Rose houdt niet van haar verloofde en besluit overboord te springen.

'Titanic', film uit 1997 met Kate Winslet en Leonardo DiCaprio, om 20.30 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:10
    Dagelijkse kost
    16:55
    Witse
  • 10:00
    Zomerbeelden
    17:25
    Jamie Cooks the Mediterranean
  • 16:20
    De Marsupilami's
  • 15:30
    Chicago Fire
    16:25
    I Can See Your Voice
  • 15:40
    De Bogaartjes
    16:35
    Ik Vertrek
  • 14:40
    Jason Bourne
    16:45
    9-1-1
  • 15:50
    Airwolf
    16:45
    Caught on Dashcam
  • 15:50
    La Brea
    16:40
    S.W.A.T.
  • 15:50
    Wat nu weer?
    17:00
    Lili en Marleen
  • 15:40
    Formule 1
    17:30
    Komen Eten
  • 16:20
    NCIS
    22:40
    Criminal Minds
  • 15:40
    Formule 1
    17:30
    Two and a Half Men
  • 16:15
    The Block Australia
    20:35
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 16:20
    Snapped
    17:05
    World's Most Evil Killers
  • 16:18
    Business Branding
    16:25
    Business Branding Infini Nieuwpoort
  • 16:16
    Het perfecte terras
    18:00
    Classics 55
  • 16:00
    Open Vuur
    16:40
    De Smaaktoerist
  • 16:10
    Call the Midwife
    17:15
    Whitstable Pearl
  • 16:20
    Below Deck
    18:10
    White Collar
  • 16:00
    Het mooiste meisje van de klas
    16:55
    Ode aan onze Veteranen
  • 16:05
    Pauscast
    16:30
    De verwondering
  • 15:30
    Achtste groepers huilen niet
    17:05
    De Selectie