'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' komt zondag vanuit Roosendaal

zaterdag 25 januari 2025
Foto: BNNVARA - © Annemieke van der Togt 2021

Het NPO Radio 1-programma 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zendt zondag 26 januari uit vanuit café De Veestallen in Roosendaal. Presentatoren Erik Dijkstra en Frank Evenblij praten daar onder meer over asielopvang.

In het dorpje Heerle (gemeente Roosendaal) verzetten bewoners zich tegen de mogelijke komst van een azc. Binnenkort moet de gemeenteraad een besluit nemen. Duizenden treinwagons gevuld met brandbare en giftige stoffen rijden jaarlijks door Roosendaal. Dat aantal zal flink toenemen, terwijl ook meer mensen in de buurt van het spoor zullen gaan wonen in nieuwbouwwoningen. Rob Poots slaat met zijn actiegroep alarm. De Roosendaalse bokser Chelsey Heijnen schuift aan. Zij schopte het in korte tijd tot de kwartfinale op de Olympische Spelen in Parijs en zij stootte daarmee door tot de wereldtop.


Verder praten Erik en Frank over de Poolse supermarkt van 5,5 miljoen euro. Na aanhoudende klachten van omwonenden kreeg de eigenaar dat bedrag van de gemeente om te vertrekken. Dat deed hij en hij kocht vervolgens 600 meter verderop een nieuw pand. Suzanne Rockx-Laro geeft een stoomcursus Roosendaolse taol. In de rubriek ‘Meer Vrouw op Straat’ een pleidooi van redacteur Els Knaapen voor een bijzondere vrouw die in Roosendaal een straatnaam verdient. De Wouwse oud-voetbalprof Henk Vos trok langs vele clubs. Bij één club groeide hij uit tot een heuse legende: De Roosendaal Boys Combinatie (RBC).

Er is livemuziek van Julia Adriana. En Babette van Rijt-de Wijs brengt een ode aan Roosendaal.

'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke', zondag 26 januari tussen 19.00 en 21.00 uur bij BNNVARA op NPO Radio 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na een jarenlange, vruchteloze zoektocht naar de ware ontmoet Charlie Cantilini eindelijk de man van haar dromen: chirurg Kevin Fields. Het koppel laat er geen gras over groeien en wil zo snel mogelijk in het huwelijksbootje stappen. Charlies toekomstige schoonmoeder Viola is echter niet te spreken over de verloving. Ze besluit er alles aan te doen om Charlie het leven zuur te maken en krijgt hierbij de hulp van haar vroegere assistente Ruby. Charlie laat zich echter niet afschrikken en vecht vastberaden terug.

'Monster-in-Law', film uit 2005 met oa. Jane Fonda, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:10
    Dagelijkse kost
    12:30
    Blokken
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Zomerbeelden
  • 12:15
    Wannabe's
  • 12:20
    Sara
    13:00
    VTM Nieuws
  • 12:05
    Gordon Ramsay's 24 Hours to Hell and Back
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:30
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:45
    Stargate SG-1
  • 08:50
    Geen uitzending
    15:45
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    14:55
    Geen uitzending
  • 12:10
    Lang Leve de Liefde
    12:40
    Het Blok
  • 12:00
    The Rookie
    12:45
    FBI: International
  • 12:25
    Blue Bloods
    14:05
    The First 48
  • 12:00
    The Block Australia
    13:15
    Botched
  • 12:25
    Abducted: The Mary Stauffer Story: Extras
    14:00
    Killer at the Crime Scene
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:27
    De Branche-Expert
    12:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 12:25
    De Zomerkeuken
    12:55
    De Zomertafel
  • 12:05
    Miss Scarlet
    13:05
    Hudson & Rex
  • 12:10
    Grey's Anatomy
  • 12:00
    NOS Journaal
    13:25
    Bak mee met MAX
  • 12:00
    NOS Journaal
    13:30
    De vrouwen van ..
  • 12:20
    Ella, Oscar & Hoo
    12:30
    Tip de Muis