'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' komt live vanuit Alkmaar

zaterdag 15 maart 2025
Foto: BNNVARA - © Annemieke van der Togt 2021

Vanuit cultuurpodium de Alkenaer in Alkmaar. Presentatoren Erik Dijkstra en Frank Evenblij praten onder meer over de huisvesting van ex-gedetineerden. Stichting Exodus Nederland wil hen onderbrengen aan de Alkmaarse Westerweg, maar dat leidt tot onrust onder buurtbewoners.

Oud-wielerprof Niki Terpstra en ‘Mister Wielerbaan’ Herman Schenk zijn te gast, ze bespreken het nieuwe sportpaleis in Alkmaar met wielerbaan.


Alkmaarse cabaretier Luuk Ransijn (24) won in 2023 de prestigieuze AFK Sonneveldprijs, nu vult hij de thaterzalen met zijn debuutvoorstelling ‘Vacht’.

Azing Moltmaker, de drijvende kracht achter het grootste Beatles-museum ter wereld, bespreekt de collectie die al twintig jaar ondergebracht is in Alkmaar.

De Alkmaarse bestsellerauteur Simone van der Vlugt komt vertellen over haar nieuwe historische roman ‘Bloedlijn’.

Redactueur Els Knaapen geeft in de rubriek ‘Meer Vrouw op Straat’ een pleidooi voor een bijzondere vrouw die in de gemeente Alkmaar een straatnaam verdient.  

Burgemeester Anja Schouten wordt stevig aan de tand gevoeld in ‘De Verhoorwagen’.
Er is livemuziek van Luuk Ransijn.

'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke', zondag 16 maart tussen 20.00 en 21.00 uur bij BNNVARA op NPO Radio 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na een jarenlange, vruchteloze zoektocht naar de ware ontmoet Charlie Cantilini eindelijk de man van haar dromen: chirurg Kevin Fields. Het koppel laat er geen gras over groeien en wil zo snel mogelijk in het huwelijksbootje stappen. Charlies toekomstige schoonmoeder Viola is echter niet te spreken over de verloving. Ze besluit er alles aan te doen om Charlie het leven zuur te maken en krijgt hierbij de hulp van haar vroegere assistente Ruby. Charlie laat zich echter niet afschrikken en vecht vastberaden terug.

'Monster-in-Law', film uit 2005 met oa. Jane Fonda, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:35
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    23:20
    VRT NWS laat
  • 21:25
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    23:00
    Het weer
  • 21:45
    VRT NWS journaal met VGT
    22:30
    VRT NWS Journaal
  • 21:45
    I Can See Your Voice
    23:45
    Chicago Fire
  • 20:30
    Gladiator
    23:10
    Wolf
  • 20:40
    Fifty Shades of Grey
    22:50
    Chloe
  • 22:05
    Tango & Cash
    00:00
    Most Daring
  • 21:45
    Nemesis
    22:35
    ER
  • 22:25
    Airwolf
    23:20
    Nonkel Jef
  • 20:35
    Monster-in-Law
    22:40
    Lang Leve de Liefde
  • 22:10
    CIA
    23:50
    Fire Country
  • 20:35
    Edge of Tomorrow
    22:40
    Argo
  • 21:45
    Billion Dollar Playground
    23:45
    Hello Goodbye NL
  • 22:15
    The Body Next Door
    23:10
    Without a Trace
  • 22:26
    Trends Talk
    23:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:13
    Het perfecte terras
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 22:20
    Meat Timon
    23:05
    Lekker Messy - Weekmenu
  • 22:10
    Silent Witness
    23:20
    McDonald and Dodds
  • 22:25
    Confessions of a Shopaholic
    00:25
    Scrubs
  • 20:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    23:40
    Floortje naar het einde van de wereld
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:35
    Stand van Nederland
  • 20:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    23:05
    De slimste mens België