DI-RECT maakt line-up '3FM Awards' compleet

donderdag 8 april 2021

3FM-dj Eva Koreman maakte zojuist bekend dat niemand minder dan DI-RECT de line-up voor de 3FM Awards compleet maakt. De Haagse band geeft een exclusief optreden in de Fokker Terminal in Den Haag, dat tijdens de awardshow in TivoliVredenburg te zien is.

Daarnaast zijn er tijdens de '3FM Awards' ook eerder opgenomen sessies te zien van Nana Adjoa, 3FM Talent Froukje en Krezip geeft een uniek optreden in Poppodium 013 in Tilburg. Chef’Special opent de show op spectaculaire wijze samen met het Metropole Orkest. Bezoekers van de awardshow in TivoliVredenburg worden getrakteerd op live-optredens van The Vices en Son Mieux.


'3FM Awards' uitverkocht
De '3FM Awards' mag deze unieke editie haar deuren openen voor duizend bezoekers. De show van 3FM wordt door Fieldlab Evenementen gebruikt voor een volgend praktijkonderzoek. De kaartverkoop voor het pilotevenement startte woensdag 7 april en was binnen een halfuur uitverkocht. Luisteraars kunnen nog wel kaarten winnen via 3FM en zo kans maken om bij de show aanwezig te zijn.

Stembussen nog open
Er kan nog tot en met dinsdag 13 april gestemd worden op de vijf categorieën: Beste Album, Beste Groep, Beste Artiest, Beste Samenwerking en 3FM Talent. Stemmen kan via 3fm.nl/awards.

'3FM Awards 2021'
De '3FM Awards' zijn publieksprijzen voor de beste Nederlandse acts en artiesten, gekozen door het publiek. De awardshow vindt plaats op donderdag 15 april in TivoliVredenburg. Luisteraars kunnen via 3fm.nl/awards de winnaars bepalen in de volgende categorieën: Beste Album, Beste Groep, Beste Artiest, Beste Samenwerking en 3FM Talent. De uitreiking van de 3FM Awards is op 15 april live te zien via het YouTube-kanaal van NPO 3FM, 3fm.nl en via alle social media-kanalen van NPO 3FM.


Persbericht NPO 3FM
https://www.npo3fm.nl/

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Philippe stoomt zijn raceteam verder klaar en neemt hen mee naar Lommel voor een slipcursus. Mies en Nel, de tweeling met podiumangst, worden geconfronteerd met hun grootste angst: zingen voor een volle AFAS Dome tijdens de Night of the Proms. Philippe wil Evi en Jorn van hun hoogtevrees afhelpen en ontdekt opnieuw dat hij nog met angsten worstelt.

'Gene paniek', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:10
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:20
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 06:15
    Ellie de olifant
    05:00
    Geen uitzending
  • 06:15
    Vegesauriërs
    01:55
    Geen uitzending
  • 02:30
    Geen uitzending
    07:15
    The Motorway
  • 05:15
    Geen uitzending
    01:50
    The Big Bang Theory
  • 01:10
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:10
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
  • 05:55
    SkyMed
    02:10
    Neighbours: A New Chapter
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:10
    Bar Rescue
  • 05:40
    Botched
    02:40
    Geen uitzending
  • 05:50
    Cold Case
    02:15
    Geen uitzending
  • 04:08
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:17
    Aan de wand
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:00
    KLAAR IN 20 minuten
    02:15
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 06:00
    Grantchester
    03:05
    Blue Lights
  • 06:00
    Shipping Wars
    02:10
    Cougar Town
  • 03:10
    NOS Journaal Laat
    02:00
    The Passion - Onderwijseditie
  • 03:05
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 06:15
    Lief Monster
    02:30
    Eva