Deze week in 'PowNed Zomergesprek': Annabel Nanninga

zaterdag 31 juli 2021

Het vierde 'PowNed Zomergesprek' voert Roderick Veelo met JA21-politica Annabel Nanninga. Van een bejubelde, en in sommige kringen gevreesde, opiniemaker stapte zij vier jaar geleden de politieke arena in toen Thierry Baudet haar vroeg om lijsttrekker te worden bij de gemeenteraadsverkiezingen in Amsterdam.

Onder aanvoering van Annabel pakte FVD drie raadszetels. Kort na deze historische winst werd ze ook geïnstalleerd als lid van de Provinciale Staten in Noord-Holland. Daarnaast werd ze Eerste Kamerlid.


Eind vorig jaar verliet Annabel Nanninga FVD en startte met Joost Eerdmans de politieke partij JA21. Drie maanden na de oprichting debuteerde deze partij met drie zetels in de Tweede Kamer. Deze week werd JA21 op zeven zetels gepeild, de partij van Joost en Annabel is nu twee keer zo groot als Forum voor Democratie.

Roderick praat met Annabel over oppositie voeren in links Amsterdam en haar politieke toekomst. Ook antwoord op de vraag: 'Is JA21 klaar om te regeren?' Daarnaast wordt vooruitgeblikt op de komende gemeenteraadsverkiezingen, de zomerplaat van de gast wordt gedraaid en we staan stil bij het nieuws van afgelopen week.

Over 'PowNed Zomergesprek'
In 'PowNed Zomergesprek' voeren Chazia Mourali, Rutger Castricum en Roderick Veelo elke zondag met hun gast een ontspannen gesprek. Dit doen ze vanaf een zomers terras, met een drankje en hapje binnen handbereik. Iedere zondag, van 18.00 tot 19.00 uur op NPO Radio 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Zonen van Van As' (foto: VTM - © DPG Media 2020)

Frakke en zijn ploeg moeten met zwaar materiaal door een maïsveld om een beek te saneren, tot onvrede van de eigenaar. Intussen moet het aquarium van Eddy uit het hoofdkantoor. Bambi en Belinda nemen die taak op zich, maar dat blijkt lastiger dan gedacht.

'De zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:45
    Kijk uit
    17:50
    VRT NWS Update
  • 17:10
    Jamie Cooks the Mediterranean
    18:00
    Record On
  • 17:25
    GameKeepers
    17:50
    De week van Karrewiet
  • 16:20
    I Can See Your Voice
    18:15
    SOS Piet XL
  • 17:40
    Te Land Ter Zee En In De Lucht
    19:00
    World Cup of Darts 2026
  • 17:40
    9-1-1
    18:40
    Addams Family Values
  • 16:50
    All New Traffic Cops
    22:30
    The Naked Gun
  • 17:20
    S.W.A.T.
    00:25
    Suits
  • 17:45
    Ramona
    20:00
    Nonkel Jef
  • 17:30
    Huizenjagers
    20:25
    Blind Gekocht NL
  • 17:40
    NCIS
    23:00
    Criminal Minds
  • 17:30
    Two and a Half Men
    20:25
    The Revenant
  • 17:15
    Chateau Meiland: En Route
    20:35
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 17:00
    World's Most Evil Killers
  • 17:43
    Trends Talk
    18:16
    CEO van mijn leven
  • 17:26
    Het appartement
    18:00
    Classics 55
  • 17:25
    Het Weekmenu
    18:10
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 17:15
    Whitstable Pearl
    18:10
    McDonald and Dodds
  • 17:10
    Below Deck Mediterranean
    18:05
    White Collar
  • 17:10
    Andere Tijden Sport
    17:57
    Socutera
  • 17:35
    De Verandering
    17:55
    EO Metterdaad
  • 17:30
    Klaas kan alles
    17:50
    WHO'S NXT