Deze week in 'Kunststof Radio'

zondag 17 januari 2021

Christiaan Alberdingk Thijm is advocaat, schrijver en universitair docent Informatierecht. Zijn romandebuut 'Het proces van de eeuw' werd in 2011 lovend ontvangen, zowel door de pers als binnen de advocatuur.

Voor zijn nieuwe roman 'De familie Wachtman' onderzocht hij hoe het recht op anonimiteit van een spermadonor zich verhoudt tot het recht van een kind om te weten van wie het afstamt.


Presentatie: Jellie Brouwer

Dinsdag 19 januari Lejo Siepe, journalist en schrijver
Lejo Siepe is journalist en documentairemaker voor diverse media als de VPRO, NTR en VARA. In 2006 maakte hij de prijswinnende film 'Kopland: Taal van het verlangen' over de overleden dichter Rutger Kopland. Hij publiceerde vijf boeken, waaronder een biografie over de Groningse politicus Fré Meis. Deze week verschijnt van hem het zeer persoonlijke boek 'Onverwacht. Een familiegeschiedenis'.

Presentatie: Jellie Brouwer

Woensdag 20 januari: Kunststof-special: Mevrouw de Architect
'Mevrouw de Architect' is een verzameling portretten, columns en essays gemaakt door Merel Pit. Als hoofdredacteur van het blad De Architect vraagt zij zich af hoe het komt dat het werk van vrouwelijke bouwkundigen stelselmatig onderbelicht wordt. Samen met enkele geportretteerden uit haar boek gaat ze in gesprek over de oorzaken van deze blinde vlek.

Presentatie: Frénk van der Linden

Donderdag 21 januari Sheila Sitalsing, journalist en columnist
In 'Dagboek van een krankzinnig jaar' vat journalist en columnist Sheila Sitalsing haar inzichten over 2020 op scherpzinnige wijze samen. Sinds 2011 heeft ze een prominente plek in De Volkskrant, waarvoor ze in 2013 de Heldringprijs won. Sitalsing is ook werkzaam bij Buitenhof, Met het Oog op Morgen, Opzij en OneWorld.

Presentatie: Elisabeth van Nimwegen

'Kunststof Radio', maandag 18 t/m donderdag 21 januari tussen 19.30 en 20.30 uur bij de NTR op NPO Radio 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Château Planckaert'

De familie keert terug naar Frankrijk, waar de renovatie van het kasteel eindelijk in een hogere versnelling gaat. De binnenwerken zijn gestart en dat geeft iedereen weer goede moed. Terwijl op het kasteel de hamers en het beton in het rond vliegen, ontbreekt een vertrouwd gezicht: Junior moet thuis revalideren na een nieuwe knieoperatie. Ook Elara krijgt met tegenslag te maken en belandt bij een Franse arts. Maar er valt ook wat te vieren. Iluna wordt 21 en de familie wil er een onvergetelijke dag van maken. Onvergetelijk is zeker ook het kanovaren. Eddy en Christa blijken allesbehalve natuurtalenten op het water, met hilarische momenten tot gevolg.

'Château Planckaert', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:50
    De ideale wereld
    22:35
    VRT NWS laat
  • 21:45
    Sweetpea
    22:28
    Het weer
  • 22:10
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:30
    Moordzaken: Liefde is geen Alibi
    22:35
    The Floor
  • 21:50
    De Trein
    22:55
    Als de brandweer
  • 20:35
    All of Us
    22:20
    S.W.A.T.
  • 21:35
    Police Interceptors
    22:30
    L'aile ou la cuisse
  • 21:25
    ER
    00:35
    Geen uitzending
  • 21:40
    Tien Om Te Zien
    22:40
    Pa heeft een lief
  • 22:05
    Scheire en de Schepping
    23:15
    De Mol
  • 21:15
    FBI: International
    22:15
    Matlock
  • 20:35
    10,000 B.C.
    22:35
    Batman Begins
  • 21:45
    Bake Off Vlaanderen
    02:25
    Zo Man Zo Vrouw
  • 21:20
    The Prison Confessions of Gypsy Rose Blanchard
    22:20
    Aurora Teagarden Mysteries: Honeymoon Honeymurder
  • 21:57
    Logistics TV
    22:35
    Alle Zaken op een Rijtje
  • 21:58
    Het appartement
    22:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 21:45
    De Garde van Gert
    22:20
    Becoming Meewis
  • 21:00
    Agatha Christie's Marple
  • 21:50
    Under the Banner of Heaven
    23:05
    Lie to Me
  • 22:00
    NOS Studio Voetbal
    22:55
    NOS Journaal Laat
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:35
    NPO Doc: Credible Messengers Amsterdam
  • 21:45
    Yous & Yay in het wild
    22:20
    De restaurantmoord