Deze week in 'Dit Is Mijn Keus': wanneer je als sekswerker van je hobby je beroep maakt

zondag 12 december 2021

Maandag 13 december staan in 'Dit Is Mijn Keus' vrouwen en mannen centraal die tegen betaling hun lichaam aanbieden voor seks. Voor 18-jarige Denise kan het niet gek genoeg, ze opende een succesvol OnlyFans account; de 25-jarige Anouk heeft inmiddels spijt van haar carrière als pornoactrice en sekswerker.

Volgens gigolo Joost zorgen social media voor het verschuiven van grenzen bij jongeren, waarbij het in sommige gevallen te ver gaat.


Anouk (25) over haar verleden als sekswerker en pornoactrice: 'Ik lig er iedere nacht wakker van, van de keuzes die ik heb gemaakt [...] met een jaar of 24 of 25 denk ik dat je daar beter over kunt nadenken, dan wanneer je 18 bent.' Kijk hier het hele fragment van aflevering 4 van 'Dit Is Mijn Keus'.

Wekelijks ontvangt Eddy Zoëy spraakmakende gasten die open en eerlijk vertellen over levensbepalende keuzes. Wat gaat er echt schuil achter onherkenbare lichaamsverbouwingen? Wat speelt er echt in het leven van een sekswerker? Hoe is het nu echt om met een fetisj door het leven te gaan? Ofwel, wat is het échte verhaal achter deze keuzes.

In 'Dit Is Mijn Keus' vertellen gasten de achtergrond van hun keuzes voordat het publiek hun ongezouten mening erover deelt en nieuwsgierige vragen stelt. In een tijd waar online vaak anoniem en ongevraagd meningen worden verkondigd, geeft Eddy Zoëy deze meningen een gezicht.

'Dit Is Mijn Keus' wordt geproduceerd door Skyhigh TV en is wekelijks op maandag om 20.30 uur te zien bij RTL 5.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Anne de Baetzelier, Willy Sommers, Aaron Blommaert, Laura Tesoro 'Tien Om Te Zien' VTM 2025

Presentatoren Anne De Baetzelier, Willy Sommers, Laura Tesoro en Aaron Blommaert strijken dit jaar neer aan het indrukwekkende Silt in Middelkerke. Vanavond komen o.a. Aaron Blommaert & Zoë Livay, Stan Van Samang, MAKSIM & Babet, K3, Metejoor, Sam Gooris, Bas Serra, Berre, De Romeo's en Niels Destadsbader langs. Belle Perez sluit de avond af met een sprankelend miniconcert.

'Tien om te Zien', om 20.35 uur bij VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:55
    Eviva España
    22:50
    VRT NWS laat
  • 21:25
    Monsieur Spade
    22:30
    Trois couleurs : rouge
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:00
    Congé Payé
    22:50
    Chicago Med
  • 20:50
    Darts
    00:00
    Nobody
  • 20:30
    The Mummy
    22:50
    The Glass House
  • 20:35
    Lock Up
    22:30
    Hot Shots!
  • 22:05
    Based On A True Story
    22:30
    ER
  • 22:00
    Cheers
    22:30
    Bompa
  • 20:35
    Legally Blonde
    22:35
    De douane in actie
  • 21:30
    Elsbeth
    22:25
    NCIS: Origins
  • 20:35
    Lethal Weapon 4
    22:55
    Man of Steel
  • 21:50
    Luxe Listings Sydney
    00:00
    Love It or List It
  • 20:30
    Dirty John: The Dirty Truth
    22:10
    Without a Trace
  • 22:07
    Z-Beurs
    22:20
    Trends Talk
  • 21:56
    Hobbyklus
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 21:30
    Lekker Messy - Weekmenu
    22:25
    Meat Timon
  • 22:00
    McDonald and Dodds
    23:50
    Marie Antoinette
  • 21:30
    Scandal
    22:25
    Underwater
  • 21:40
    NOS De Avondetappe
    22:35
    Keuringsdienst van Waarde
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:40
    Crime: Grantchester
  • 21:35
    Sluipschutters
    22:10
    Michael Jackson - Een Amerikaanse tragedie