Deze week in 'Dit Is Mijn Keus': wanneer je als sekswerker van je hobby je beroep maakt

zondag 12 december 2021

Maandag 13 december staan in 'Dit Is Mijn Keus' vrouwen en mannen centraal die tegen betaling hun lichaam aanbieden voor seks. Voor 18-jarige Denise kan het niet gek genoeg, ze opende een succesvol OnlyFans account; de 25-jarige Anouk heeft inmiddels spijt van haar carrière als pornoactrice en sekswerker.

Volgens gigolo Joost zorgen social media voor het verschuiven van grenzen bij jongeren, waarbij het in sommige gevallen te ver gaat.


Anouk (25) over haar verleden als sekswerker en pornoactrice: 'Ik lig er iedere nacht wakker van, van de keuzes die ik heb gemaakt [...] met een jaar of 24 of 25 denk ik dat je daar beter over kunt nadenken, dan wanneer je 18 bent.' Kijk hier het hele fragment van aflevering 4 van 'Dit Is Mijn Keus'.

Wekelijks ontvangt Eddy Zoëy spraakmakende gasten die open en eerlijk vertellen over levensbepalende keuzes. Wat gaat er echt schuil achter onherkenbare lichaamsverbouwingen? Wat speelt er echt in het leven van een sekswerker? Hoe is het nu echt om met een fetisj door het leven te gaan? Ofwel, wat is het échte verhaal achter deze keuzes.

In 'Dit Is Mijn Keus' vertellen gasten de achtergrond van hun keuzes voordat het publiek hun ongezouten mening erover deelt en nieuwsgierige vragen stelt. In een tijd waar online vaak anoniem en ongevraagd meningen worden verkondigd, geeft Eddy Zoëy deze meningen een gezicht.

'Dit Is Mijn Keus' wordt geproduceerd door Skyhigh TV en is wekelijks op maandag om 20.30 uur te zien bij RTL 5.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Met Vier in Bed' (VTM)

'Met Vier in Bed' trekt naar Frankrijk, waar Anneke en Francis de deuren openen van Château Gouault-Marouteau, het 'Vakantiekasteel'. Geen klassieke luxe, maar een unieke plek vol sfeer, vintage en kamers met elk een eigen verhaal. Samen vormen ze een bijzonder duo.

'Met Vier in Bed', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:30
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:25
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:10
    Geen uitzending
    06:15
    Kabouter Plop
  • 01:50
    Geen uitzending
    11:00
    Ik Vertrek
  • 01:35
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:10
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:50
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:50
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 02:20
    Geen uitzending
    06:40
    A Small Light
  • 02:25
    Geen uitzending
    02:10
    Police Academy
  • 02:25
    Geen uitzending
    05:40
    Big Miracles
  • 02:00
    Geen uitzending
    06:50
    Without a Trace
  • 02:22
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:06
    Het appartement
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:05
    Foodies & The City
    02:15
    BBQ Vanavond?!
  • 03:05
    Father Brown
    03:30
    Agatha Raisin
  • 02:40
    Below Deck
    02:20
    NCIS
  • 02:15
    NOS Journaal
    05:50
    Nederland in Beweging
  • 01:45
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:55
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:15
    NOS De Avondetappe