Derde seizoen van 'De Wereld Rond met 80-jarigen'

dinsdag 3 september 2019

Voor het derde seizoen op rij reist Dennis van der Geest met acht hoogbejaarden de wereld over. De vier mannen en vier vrouwen in 'De Wereld Rond met 80-jarigen' staan nog volop in het leven!

Ze hebben allemaal hun eigen droom: een droom die alleen in het buitenland in vervulling kan gaan. De ouderen bezoeken acht verschillende landen, van Spanje tot Vietnam en van Canada tot Suriname. Tijdens deze onvergetelijke reis komen hun dromen uit en sluiten ze nieuwe vriendschappen. 'De Wereld Rond' met 80-jarigen is vanaf woensdag 4 september elke week om 20.30 uur te zien bij SBS6.


In 'De Wereld Rond met 80-jarigen' maken acht hoogbejaarde reizigers voor de eerste keer in hun lange leven mee hoe mooi en groot de wereld is. Ze ontdekken vol verwondering andere mensen en andere culturen en hebben ontroerende en grappige struggles bij het ontdekken van de wereld. Want: hoe check je digitaal in op een luchthaven? De 82-jarige Ted - gamer in hart en nieren - weet vast wel hoe zo’n computerding werkt. Zodra het gelukt is, kan de reis beginnen. First stop: het Spaanse Sevilla, waar Jan (84) voor het eerst in zijn leven oog in oog staat met een heuse palmboom, het kan nauwelijks exotischer! De groep is hier echter voor de ultieme droom van de ras-Amsterdamse Maria, die dol is op dansen. De 83-jarige heeft haar roeping gemist omdat ze naar de huishoudschool moest. In Sevilla komt haar langgekoesterde droom uit: in de spotlights staan terwijl ze de sterren van de hemel danst. De ouderen maken niet alleen van alles mee, ook hun prachtige, soms zeer ontroerende levensverhalen komen aan bod.

'De Wereld Rond met 80-jarigen' wordt geproduceerd door Talpa Producties.

'De Wereld Rond met 80-jarigen', wekelijks vanaf woensdag 4 september om 20.30 uur bij Omroep WNL.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2019: alle plannen, alle zenders! (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Eenmaal Andermaal' (VTM)

In Amsterdam strijdt actrice Martine Jonckheere aan de zijde van goede vriend Jacques tegen het duo Axel en chef-kok Sofie Dumont, op zoek naar verborgen parels op de sfeervolle brocantemarkt van het Amstelveld.

'Eenmaal Andermaal', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:35
    40 jaar reilen en Heylen
    22:20
    VRT NWS laat
  • 21:25
    De Campus Cup
    22:15
    Murder in the Skies: Who Downed MH17?
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:40
    Máxima
    22:45
    The Voice van Vlaanderen
  • 21:40
    De Harde Kern
    22:40
    Ik Vertrek
  • 20:30
    Now You See Me 2
    22:40
    Vertical Limit
  • 20:00
    Premier League Darts
    00:00
    Mafia's Greatest Hits
  • 21:40
    Accused
    22:30
    ER
  • 21:35
    Zuidflank
    22:30
    Baywatch
  • 21:15
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    22:20
    De Container Cup
  • 21:25
    Watson
    23:10
    Friends
  • 21:30
    Seal Team
    22:25
    Doom Patrol
  • 21:25
    Komen Eten
    22:10
    Huizenjagers
  • 21:15
    World's Most Evil Killers
  • 21:34
    Trends Doc
    22:11
    20 jaar POM
  • 21:42
    Publireportage
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:20
    Vanavond bij ons
    22:00
    BBQ Vanavond?!
  • 21:00
    Call the Midwife
    22:05
    The Hardacres
  • 21:30
    The Secret Lives of Mormon Wives
    22:35
    NCIS: Los Angeles
  • 21:30
    Hunted VIPS
    22:30
    Pauw & De Wit
  • 21:35
    Pointer Checkt
    22:00
    Nieuwsuur
  • 20:25
    In het hart van de zaak: De Vlaardingse pleegkinderen
    22:00
    3 op Reis: De reis van je leven