Derde seizoen van 'De Wereld Rond met 80-jarigen'

dinsdag 3 september 2019

Voor het derde seizoen op rij reist Dennis van der Geest met acht hoogbejaarden de wereld over. De vier mannen en vier vrouwen in 'De Wereld Rond met 80-jarigen' staan nog volop in het leven!

Ze hebben allemaal hun eigen droom: een droom die alleen in het buitenland in vervulling kan gaan. De ouderen bezoeken acht verschillende landen, van Spanje tot Vietnam en van Canada tot Suriname. Tijdens deze onvergetelijke reis komen hun dromen uit en sluiten ze nieuwe vriendschappen. 'De Wereld Rond' met 80-jarigen is vanaf woensdag 4 september elke week om 20.30 uur te zien bij SBS6.


In 'De Wereld Rond met 80-jarigen' maken acht hoogbejaarde reizigers voor de eerste keer in hun lange leven mee hoe mooi en groot de wereld is. Ze ontdekken vol verwondering andere mensen en andere culturen en hebben ontroerende en grappige struggles bij het ontdekken van de wereld. Want: hoe check je digitaal in op een luchthaven? De 82-jarige Ted - gamer in hart en nieren - weet vast wel hoe zo’n computerding werkt. Zodra het gelukt is, kan de reis beginnen. First stop: het Spaanse Sevilla, waar Jan (84) voor het eerst in zijn leven oog in oog staat met een heuse palmboom, het kan nauwelijks exotischer! De groep is hier echter voor de ultieme droom van de ras-Amsterdamse Maria, die dol is op dansen. De 83-jarige heeft haar roeping gemist omdat ze naar de huishoudschool moest. In Sevilla komt haar langgekoesterde droom uit: in de spotlights staan terwijl ze de sterren van de hemel danst. De ouderen maken niet alleen van alles mee, ook hun prachtige, soms zeer ontroerende levensverhalen komen aan bod.

'De Wereld Rond met 80-jarigen' wordt geproduceerd door Talpa Producties.

'De Wereld Rond met 80-jarigen', wekelijks vanaf woensdag 4 september om 20.30 uur bij Omroep WNL.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2019: alle plannen, alle zenders! (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Actie logo

Wanneer Billy Beane manager wordt van de Oakland A's, een honkbalteam met geldproblemen, gebruikt hij een wel heel onorthodoxe manier om resultaten te halen. Samen met zijn assistent Peter Brand gebruikt hij een compleet door de computer gegenereerde analyse om zijn spelers te vinden en zo een team samen te stellen voor de World Series. Ondanks verzet van de oude garde, de media en de fans slaagt Beane erin om het honkbalteam tot een succes te maken.

'Moneyball', film uit 2011 met oa. Brad Pitt, om 20.35 uur op Play Actie.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:25
    Thuis
    20:55
    Kristel
  • 20:00
    VRT NWS Terzake
    20:30
    Het weer
  • 20:00
    Sporza: UEFA Champions League Vrouwen
    20:40
    VRT NWS journaal met VGT
  • 20:05
    Familie
    20:40
    Blind getrouwd
  • 19:10
    Blind Getrouwd UK
    20:35
    65
  • 20:10
    The Big Bang Theory
    20:35
    Fool's Gold
  • 19:40
    Caught on Dashcam
    20:35
    The Man With the Iron Fists
  • 18:50
    Homemade Christmas
    20:35
    Ghosts of Christmas Past
  • 20:00
    'Allo 'Allo!
  • 20:00
    De Tafel van Tine
    21:15
    Knokke Tof
  • 19:40
    Superman & Lois
    20:35
    Black Adam
  • 19:35
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 19:40
    Het Roer Om
    20:35
    Blind Gekocht NL
  • 19:40
    Snapped
    20:30
    Snapped: Killer Couples
  • 20:23
    Car Upd8te
    20:32
    Z-Moving Forward
  • 20:29
    Het appartement
    20:55
    Lauwers reisrubriek
  • 20:15
    Vietnjam, met Quyên
    20:40
    Lekker Messy
  • 20:05
    Murdoch Mysteries
    21:00
    Ms. X
  • 19:45
    Grey's Anatomy
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:35
    Zussen
  • 19:55
    Per Seconde Wijzer
    20:30
    Drugsdelta
  • 20:25
    Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg
    21:20
    NPO Doc: Eindeloos gepest - het verhaal van Rien