Derde 'Café Hendriks & Genee' met Peter R. De Vries, Piet Keur en Marga Bult

zaterdag 16 november 2019

Zondag 17 november om 22.30 uur is de derde aflevering van 'Café Hendriks & Genee' te zien bij Veronica. In deze live-talkshow blikken Hélène Hendriks en Wilfred Genee op geheel eigen wijze terug op de afgelopen week, zij kijken vooruit naar de komende week en bespreken de hoogtepunten van het weekend.

'Café Hendriks & Genee' is een live-talkshow met publiek waarin toegankelijke onderwerpen aan bod komen en persoonlijke gesprekken niet worden geschuwd. Hélène en Wilfred ontvangen aan de stamtafel elke zondag actuele en uiteenlopende gasten uit politiek, showbizz, sport en media. Samen met hun gasten sluiten zij de week op een luchtige manier af.


Zondag 17 november zijn te gast:

- Nog een half jaar en dan wordt het Eurovisiesongfestival gehouden in Rotterdam. De Nederlandse Publieke Omroep vraagt geld aan het kabinet om dit te organiseren. Moeten we hierin meegaan of niet? En wie moet ons eigenlijk vertegenwoordigen? Hierover praten we met oud-Eurovisiesongfestivaldeelnemer Marga Bult, songfestivalkenner Koos van Plateringen en songfestivalfan Frits Huffnagel.
- Oud-voetballer van onder andere Haarlem, Heerenveen en Feyenoord Piet (Li)Keur schuift bij ons aan. FOX-commentator Leo Oldenburger schreef de biografie van deze markante voetballer die beter bekend staat om zijn uitspattingen buiten het veld dan om zijn kwaliteiten in het 16-metergebied.
- En de breuk tussen André Hazes en Monique Westenberg leek deze week wereldnieuws. Story-hoofdredacteur Guido den Aantrekker en Peter R. De Vries over privacy en de kracht en gevaar van social media.

'Café Hendriks & Genee' is elke zondag om 22.30 uur te zien bij Veronica. De herhaling is te zien op maandag 18 november om 22.55 uur bij Veronica.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

TVV Familie 2026 Nathalie Meskens als Kiki (VTM)

Lars speelt het sluw om Véroniques laatste twijfels over de deal weg te nemen. Cédric en Mieke bereiden een feestje voor. De boel dreigt echter helemaal te ontploffen. Thasos doet een ontdekking en zint op wraak. Hij zoekt Rudi op. Ook zijn stoppen dreigen door te slaan. Er wacht Jan een verrassing van formaat.

'Familie', om 20.05 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 02:50
    Journaallus
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 01:00
    Nachtlus
    18:25
    Midsomer Murders
  • 21:00
    Geen uitzending
    18:45
    De Hoppers
  • 02:40
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:15
    Geen uitzending
    18:50
    De Augurkenkoning
  • 02:10
    Geen uitzending
    18:50
    9-1-1: Lone Star
  • 01:35
    Geen uitzending
    18:40
    Caught on Dashcam
  • 00:55
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:25
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:20
    Geen uitzending
    18:45
    James & Co
  • 02:55
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:15
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:35
    Geen uitzending
    18:55
    Komen eten
  • 01:50
    Geen uitzending
    18:30
    Cold Justice
  • 02:35
    Herhalingslus
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:42
    Mijn tuin
    19:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 03:25
    Wild van Wild
    17:45
    Het feestmenu van ..
  • 02:35
    Foyle's War
  • 03:25
    Below Deck Down Under
    17:45
    Nightcrawler
  • 03:20
    NOS Journaal
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:40
    Nieuwsuur
    18:15
    Podium Klassiek
  • 03:20
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    18:00
    Wordt aangekondigd